Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Şimdi nasılsın canım kendini rahatlatmaya çalış sen gerildikçe o da geriliyor unutma
Şimdi iyiyim ama korkuylayım bişey mi oldu bebeğime çok merak ediyorum ben progestan kullandığım için kanama da olmaz biliyorum. Çünkü normal bir ağrı değildi canım getçekten uykumdan uyandırdı yataktan kaldırdı delirdim yani ağrıdan

Canım progestana rağmen aksi bir durumda kanama oluyor merak etme iyi düşün sen iyisin bebişin de iyi bu ilk bayramınız bebişinle seneye kucağında olucak bunları düşün kötüyü düşünme

Arkadaşlar merhaba ben de 5 hafta 4 günlük hamileyim ilk öğrendiğimde 3255 di değerim 2 gün sonra aynı hastane tekrar 5968 olarak ölçüldü normal dendi başka hastanenin acilinde 3 gün sonra yani dün verdiğimde >1000 değer çıktı daha sonra keseye bakıldı kese haftasıyla uyumlu dendi sizce >1000 ne demek yani niye öyle çıktı sonradan farkettiğim için doktorada soramadım

Benimde dün çok ağrıdı acile gittim kadın doğum doktoru baktı ultrosanla rahim büyüyor oda ağrı yapar çok normal dedi progestan düşük olmasını engeller evet ama düşecekse o bile durduramaz o yüzden içini ferah tut bende ferah tutmaya çalışıyorum bizim 6 seneden sonra oldu ve kendinden oldu 2 aşılama bir tüp bebek 3 kez ilaç tedavisi aldım hepsi olumsuzdu o yüzden bende çok korkuyorum en ufak bir şeyde rabbim verdi alacaksa o alacak o yüzden kötü düşüncelerden arınalımki her şey iyi olsun

Kızlar yolk sac ne zaman gözükür diye dün sormuştum bir cevap alamamıştım bugün 5+0 kese içinde karından ultrason ile yolk sacı gördük 6. Haftaya kadar görememe olabiliyormuş bilginiz olsun
Ben de 5+3 te gittiğimde karından ultrasonla gözüktü 6+6 da kalp atışı için gidicez inşallah

Çok teşekkür ederim 6 sene sonra oldu kendiliğinden o yüzden korkuyorum ister istemez engel olamıyorum sürekli araştırıyor insan

Canım merhaba kan sulandırıcı iğne kullanıyor musun tedavi gören çoğu kişiye kendiliğinden hamile kalsan da kan sulandırıcı veriyorlar ya

Canım merhaba kan sulandırıcı iğne kullanıyor musun tedavi gören çoğu kişiye kendiliğinden hamile kalsan da kan sulandırıcı veriyorlar ya
Merhaba kan pıhtılaşma testi yapılmıştı bana genetik olarakda bakılmıştı çıkmamıştı o yüzden vermediler galiba

O hastanedeki test makinesinin ölçebileceği üst sınırı 1000 demek. Bir kere iki kat yükselmeyi görünce benim doktorum beta hcg bakmadı bir daha. Artık ondan çok kese yolk kesesi bebek kalp atışı bunlar önemli. Beta hcg yi doktorunuz demedikten sonra yaptırıp kendinizi strese sokmayın bence. Haftasıyla uyumlu kese göründüyse her şey yolundadır Allahın izniyle bir şey olmaz inşallah

Ben de 5+3 te gittiğimde karından ultrasonla gözüktü 6+6 da kalp atışı için gidicez inşallah
Ay bende 6+3 de gidicem doktora inşallah duyarız bebişlerin kalp atışını beklemek çok zor demi
Hem de ne zor. Bir de agrılarım oluyor baya benim o yüzden tedirginim cok merak ediyorum. Zaman gecmiyor resmen

Hadi inşallah siz nereye gitmeyi planlıyorsunuz?
Bana da VM Medical Park Keçiören hastanesinde Bülent Yirci isminde bir hocayı önerdi arkadaşım. Onu bir deneyeyim diyorum ama ilk muayenesine gittikten sonra karar vereceğiz. Belki ben de şehir hastanesinde devam edebilirim ara sıra bu doktora giderim.

Ay bizden biri mmi yapıyor onu ben de nne zaman yapılacak diye bekliyorum
Emin değilim canım ama tahminim o yönde Aralık annesi olma ihtimali bitince de daha net anlarız editörler bir şey yapacak mı yapmayacak mı ama ben hiç sanmıyorum

Bende de gaz sorunu var. Başka gaz sorunu yaşayan var mı. Yarın kontrolüm var. Doktora soracağım. Normal diyecektir herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…