Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
İnşallah güzel haberler alırız. Benimde son adet tarihim 4 mart fakat ultrasona göre 5 hafta 3 günlük çıktı beta hcg çok yükselmişti bir anda sanırım onunlada alao
Olması gerektiği gibi çıkmış canım
Kızlar yolk sac ne zaman gözükür diye dün sormuştum bir cevap alamamıştım bugün 5+0 kese içinde karından ultrason ile yolk sacı gördük 6. Haftaya kadar görememe olabiliyormuş bilginiz olsun merh
Merhaba ultrason görüntüsü var mı acaba

Eklentiler

• IMG_20240409_120421.jpg
    IMG_20240409_120421.jpg
    159,6 KB · Görüntüleme: 62
Beklenen adet tarihim 2 nisanda dun gördüm keseyi yani 6 gün geçtikten sonra gördüm. Benim düşüncem doktora 1 kez gidene kadar dikkat edebilirsiniz zaten doktor sonrasında yönlendirecektir
Çok teşekkür ederim. Benimde 3 gün geçti pazartesi gideceğim bilkent şehir hastanesine inşallah görürüm keseyimsağlıklıca kasık ağrım var biraz endişelendiriyor

Çok teşekkür ederim. Benimde 3 gün geçti pazartesi gideceğim bilkent şehir hastanesine inşallah görürüm keseyimsağlıklıca kasık ağrım var biraz endişelendiriyor
Bugün benim de kasıklarım hep ağrıdı canım sanki böyle üşütmüşüm gibi bir ağrı. Kasıklarımda bir dolgunluk var ayakta durmak oturmak falan zorluyor aşağı doğru çekiyormuş gibi o şişkinlik hissi :KK43: Benim de adetimin üzerinden 4 gün geçti 1125 çıktı bugün değerim. Bu arada ben de Ankara’da yaşıyorum şu an bayram dolayısıyla memleketteyim. Doktora 6 haftalıkken gitmeyi planlıyorum bir aksilik olmazsa. Yani bu cumartesi değil bir sonraki cumartesi günü.

Doktor normal dedi kasik ağızlarını falan inşallah sen o vakte çok daha net bebeği de görürsün. Cumadan falan da kalp atisi gözükür inşallah. Son beta değeriniz neydi ona göre hesaplayalim

evet sanırım grubun içinden biri yapıyor. Bilgisayardan yapmak gerekiyor sanırım telefondan olacağını pek sanmıyorum. Haftaya bir kurcalarım eve dönünce eğer o güne kadar başka biri yapmamış olursa ama yapabilir miyim ben de emin değilim deneyeceğiz 😅

Bugün benim de kasıklarım hep ağrıdı canım sanki böyle üşütmüşüm gibi bir ağrı. Kasıklarımda bir dolgunluk var ayakta durmak oturmak falan zorluyor aşağı doğru çekiyormuş gibi o şişkinlik hissi :KK43: Benim de adetimin üzerinden 4 gün geçti 1125 çıktı bugün değerim. Bu arada ben de Ankara’da yaşıyorum şu an bayram dolayısıyla memleketteyim. Doktora 6 haftalıkken gitmeyi planlıyorum bir aksilik olmazsa. Yani bu cumartesi değil bir sonraki cumartesi günü.
Hadi inşallah siz nereye gitmeyi planlıyorsunuz?

evet sanırım grubun içinden biri yapıyor. Bilgisayardan yapmak gerekiyor sanırım telefondan olacağını pek sanmıyorum. Haftaya bir kurcalarım eve dönünce eğer o güne kadar başka biri yapmamış olursa ama yapabilir miyim ben de emin değilim deneyeceğiz 😅
Ay bizden biri mmi yapıyor onu 😅 ben de nne zaman yapılacak diye bekliyorum 😂😂😂

Kızlar şimdi sancıdan uyandım resmen 5 dakika beni süründürdü Allah'ım dilim tutuldu böyle bir ağrı başıma gelmemişti çok korkuyorum inşallah kötü bir şey olmuyordur dualarla karnımı tutuyorum şuan bu hayırlı gece de

Kızlar şimdi sancıdan uyandım resmen 5 dakika beni süründürdü Allah'ım dilim tutuldu böyle bir ağrı başıma gelmemişti çok korkuyorum inşallah kötü bir şey olmuyordur dualarla karnımı tutuyorum şuan bu hayırlı gece de
Korkma canım korkma bende uyuyamadım aynı şekilde ağrım vardı. Normal diyorlar her durumda doktorlar kanama vs olmadığı sürece hiçbir şey olmaz Allah'ın izniyle merak etme

Bu gece ben de bi gariptim. Aklıma herşey geldi Allah korusun 😔😔 Size de geçmiş olsun. Allah sağlıklı bir gebelik sağlıklı doğumlar nasip etsin hepimize.

X