Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Keske gerçekten çok huzursuz oldum . doktor sakinleştrdi .Bayramda düşünmeyeceksin sonra bakacagız korkma filan dedi inş birşey cıkmaz

İnşallah bir şey olmayacak, içini ferah tut.
Keske gerçekten çok huzursuz oldum . doktor sakinleştrdi .Bayramda düşünmeyeceksin sonra bakacagız korkma filan dedi inş birşey cıkmaz
İnşallah bir sorun çıkmayacak içini ferah tut. Benimde 2 kedim ve 1 köpeğim var. Bende şimdi bi düşündüm. Neye göre 5. Hafta olarak belirliyorsunuz onu ben anlamadım daha doktoruma gitmedim. İstanbulda yaşıyorum normalde ama şimdi Ankaradayım daha doktorumla görüşemedim. Ben burada kan testi verdim dün. Son regl başlangıcım 3 mart. 32 günde bir regl oluyorum. Testte 2,5 haftalık gibi görünüyor. Ovülasyonum bence martın 19-20 si. Bilemedim

Kedi köpek beslerken sadece dışkılarına çok dikkat etmeniz gerekiyor diye biliyorum. Doktorunuz daha iyi bilgi verir tabi. Son adet tarihim 4 mart benim de. Ovülasyonu da testle takip ettim 19-20 arası oldu gece. Aynı yani sizinle. Son adet tarihi baz alınarak hesaplanıyor 28 gün 4 hafta o şekilde. Ben doktora gittim keseyi de gördüm bugün 5. haftayla uyumlu çıktı. Doktor da 5 haftalık dedi.

Evet evde kedim var .5 haftalık gebeliğim .Yok yemedim uzun süredir
Kedi olması sorun değil diye biliyorum. Sadece dışkılarına çıplak elle ya da yakından temas etmemeniz gerek. Hatta bu süreçte eşinizden destek alabilirsiniz. Kumunu siz temizlemeyin mümkünse. Kendinizi strese sokmayın. İlla bebeği etkiledi diye bir şey yok. Doktorunuz da temkinli, kontrol edecek. Diğer sonucunuzu bekleyin. İnşallah temiz çıkacak

Evet köpek değil ama özellikle kedinin kumunu temizlerken maske ve eldiven takılması gerekiyor demişlerdi bana. Evde yaşayan aşıları olan ve dışarı çıkmayan çiğ beslenmeyen kediden toksoplazma geçmesi zormuş ama yinede dikkatli ve temkinli olmak gerekir. Bayram sonrası pazartesi günü randevu aldım bende o zaman gidicem doktoruma inşallah keseyi görürüz sağlıklı bir genelik olur benimde.

Uzanıp dinlenmemiz lazım ama kendimi temizlikten ve evi toparlamaktan alı koyamıyorum kızlar sizde de böyle bir şey var mı

Benim igg de pozitif diğeride pozitifmiş her ikiside mevcut yani hem antikor hem virüs ne zamandır var onu görmek için kan verdim bugun inşallah sorun olmaz
Eskiyse bir sıkıntı olmaz canım inşallah. Şu an kontrol edemeyeceğin bir şey için kendini de bebeğini de strese sokmaman daha hayırlı olur. Kan sonucun ne zaman çıkacak belli mi?

1 gün varmış aramızda o yüzden soruyorum. Kan testini ne zaman yaptınız ilk ve kaç çıkmıştı. Düşük çıkınca dikkatli olun takip edin diyorlar benim 355 çıktı dün kan sonucumda ama sanki burada gittiğim hastaneyede pek güvenemedim bilmiyorum laboratuvar etkiler mi

Evet kumunu hamile kaldıgımdan beri eşim değiştiriyor ama sanırım öncesinde kaptım .Allaha dua edip bebeği etkilememiş olmasını istemekten baska birşey gelmiyor elimden

Uzanıp dinlenmemiz lazım ama kendimi temizlikten ve evi toparlamaktan alı koyamıyorum kızlar sizde de böyle bir şey var mı
Öğrendiğim gün misafir çağırdım, kışlıkları kaldırdım, mutfak banyo pakladım. Üstelik çalışıyorum da. Aynı yani durumum, neden acaba?

Benim ara ara çok kasık ağrım oluyor ve bazen bel ve bacak ağrım anlamadım normal mi

Pazartesi 190 çarşamda 589 çıktı bir daha vermedim. Ama kaç çıktığı önemli değil, artışı önemli. Bir de tam ovü gününü testle takip etmediyseniz karışıbiliyor. Belki geç döllenme olmuştur.

İnşallah güzel haberler alırız. Benimde son adet tarihim 4 mart fakat ultrasona göre 5 hafta 3 günlük çıktı beta hcg çok yükselmişti bir anda sanırım onunlada alakalı

Eskiyse bir sıkıntı olmaz canım inşallah. Şu an kontrol edemeyeceğin bir şey için kendini de bebeğini de strese sokmaman daha hayırlı olur. Kan sonucun ne zaman çıkacak belli mi?
Haklısın ilk haberi aldığıma göre daha sakinim ama ister istemez aklıma geliyor.Bayramdan sonra arayacak doktorum ama ben pazartesi giderim hem kalp atıslarınıda duyacaktık belki çıkmış olur

Öğrendiğim gün misafir çağırdım, kışlıkları kaldırdım, mutfak banyo pakladım. Üstelik çalışıyorum da. Aynı yani durumum, neden acaba?
Bilmiyorum ki gebeliğin getirdiği bir titizlik mi acaba her yer tertemiz olsun istiyorum. Kendimizi yormamak için şartlandırdığımız içinde şeytan dürtüyor olabilir

Evet kumunu hamile kaldıgımdan beri eşim değiştiriyor ama sanırım öncesinde kaptım .Allaha dua edip bebeği etkilememiş olmasını istemekten baska birşey gelmiyor elimden
Amin inşallah tehlikeli ilaç kullanan, alkol, sigara hatta uyuşturucu kullanan insanların bile sağlıklı çocukları oluyor. İhtimaller herkes için mevcut ama ne olacağını bilemeyiz. Olumlu düşünelim öyle de olsun

Haklısın ilk haberi aldığıma göre daha sakinim ama ister istemez aklıma geliyor.Bayramdan sonra arayacak doktorum ama ben pazartesi giderim hem kalp atıslarınıda duyacaktık belki çıkmış olur
E devlete düşer belki sonucunuz çünkü hastane laboratuvarları bayramda da çalışıyor. Oradan bir tanıdığa falan yorumlatabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…