Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,1%
  • erkek

OY: 89 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    168
Kızlar dik süpürge almak istiyorum. Hem yer süpürme performansı iyi olsun hem de yatakları, koltukları falan süpürmek için kullanılabilen bir şey olsun. Ne önerirsiniz? Dyson düşünmüyorum aklıma Philips ya da Samsung falan var. Ama çok güzel derseniz oladabilir.
Bende Philips Speedpro Max var, memnunum. Yatak süpürmedim açıkçası çok Dysonla kapışamaz yatak için bence ama yer performansı iyi

Son dokunuşlar ve stres anacım stres 😂😂
Bu detaylara geçtinse ne mutlu sana ne diye strese giriyorsun boşversene 🥰🥰
Ben sana stresin fotoğrafını göstereyim bak 😂😂 Biraz da toparlanmış hali shshhs

Eklentiler

• IMG_4436.jpeg
    IMG_4436.jpeg
    133,7 KB · Görüntüleme: 63
Kızlar LCW uygulamasında "bahane" Koduyla çok güzel indirim var 329tl lik içi şardonlu eşofman altını 150ye aldım

Eklentiler

• Screenshot_2024-10-21-20-16-27-890_com.lcwaikiki.android.jpg
    Screenshot_2024-10-21-20-16-27-890_com.lcwaikiki.android.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleme:
Ahhh canım benim içimi o kadar rahatlattın ki inşallah zamanında gelir bebiş 🥺🙏 doktor beni o kadar korkuttu ki şimdi yoldayım Ankara’ya gidiyorum ailem de orda benim içinde daha iyi olacak en azından sancım artarsa orda hastane falan da yakın 🥺
Aynısı oldu geçen hafta bebek sürekli toplanıyordu sancım 90 lara fırladı nst de 1 kez doktorum endol fitil yaptırdı bi kere ebelere o beni pamuk gibi yaptı sancıyı kesti bi de geçen haftadan beri progestan fitil kullanıyorum sıkıntım kalmadı canım bu haftalarda gayet normalmiş hiç sıkma canını

Bende Philips Speedpro Max var, memnunum. Yatak süpürmedim açıkçası çok Dysonla kapışamaz yatak için bence ama yer performansı iyi
Şarjlı mı bebiş? Yatak süpürmedin ama yatak koltuk süpürme opsiyonu var mı ben bilhassa onlar için istiyorum çünkü

Çocuk odası mı bu kuzum? Benim bundan kötüydü. bu haftasonu el attım toparladım, önümüzdeki haftasonu da gardırop ve karyola geliyor, onun içine de yerleştik mı bitecek inşallah. Gözümde çok büyüyordu. Eşimle Bir günde bitirdim canım. Darısı sana inşallah

Bugün ağrım ve biraz sancım vardı karnımda sertleşme oldu bebek toplandı ve sürekli oldu. Doktor da erken doğum riskin var dedi yatış önerdi. Ama erken doğum olursa da hemen sevk edeceklerini hastanenin bebek için yoğun bakımı olmadığını söylediler.

Aynısı oldu geçen hafta bebek sürekli toplanıyordu sancım 90 lara fırladı nst de 1 kez doktorum endol fitil yaptırdı bi kere ebelere o beni pamuk gibi yaptı sancıyı kesti bi de geçen haftadan beri progestan fitil kullanıyorum sıkıntım kalmadı canım bu haftalarda gayet normalmiş hiç sıkma canını
İnşallah normaldir kuzum ya insan ister istemez stres yapıyor üzülüyor. Bana sadece ciğer geliştirici yaptılar progestan ya da başka bir ilaç falan vermedi.

Çocuk odası mı bu kuzum? Benim bundan kötüydü. bu haftasonu el attım toparladım, önümüzdeki haftasonu da gardırop ve karyola geliyor, onun içine de yerleştik mı bitecek inşallah. Gözümde çok büyüyordu. Eşimle Bir günde bitirdim canım. Darısı sana inşallah
Ben özel bir bebek odası yapmıyorum kuzucum burası aslında oturma odamdı ama hiç kullanılmıyordu. Kanepenin birini çıkardık buradan onun yerine gardrop kurduk. Ben şu an gardrobun içini yerleştirme aşamasındayım. Bugün kıyafetlerin etiketini kestim ilk part’ı attım yıkamak için. Yarın bir sonraki bir sonraki derken hafta sonuna kadar her şeyi yıkayıp ütülemeye çalışacağım inşallah 🙁 Ev kendimizin değil lojman olduğu için de oturacağımız 3 sene öyle enine boyuna yerleşmek her şeyi bu eve göre almak istemiyorum. Bu şekilde idare edicez bakalım 🥰 Eşim de göreve gitti zaten neyse ki dolabı kurdu gitti bana çalışma alanı oluştu, o gelene kadar inşallah ben içine yerleşme kısmını tamamlayabilirim. Küçük bir bölümü şu şekilde oldu örgüler ve 1 yaşından büyük birkaç parça kıyafeti 🥰 Bunları en son yıkarım şimdilik el altından çekilsinler diye böyle yaptım.

Eklentiler

• IMG_4434.jpeg
    IMG_4434.jpeg
    89,1 KB · Görüntüleme: 59
Ben özel bir bebek odası yapmıyorum kuzucum burası aslında oturma odamdı ama hiç kullanılmıyordu. Kanepenin birini çıkardık buradan onun yerine gardrop kurduk. Ben şu an gardrobun içini yerleştirme aşamasındayım. Bugün kıyafetlerin etiketini kestim ilk part’ı attım yıkamak için. Yarın bir sonraki bir sonraki derken hafta sonuna kadar her şeyi yıkayıp ütülemeye çalışacağım inşallah 🙁 Ev kendimizin değil lojman olduğu için de oturacağımız 3 sene öyle enine boyuna yerleşmek her şeyi bu eve göre almak istemiyorum. Bu şekilde idare edicez bakalım 🥰 Eşim de göreve gitti zaten neyse ki dolabı kurdu gitti bana çalışma alanı oluştu, o gelene kadar inşallah ben içine yerleşme kısmını tamamlayabilirim. Küçük bir bölümü şu şekilde oldu örgüler ve 1 yaşından büyük birkaç parça kıyafeti 🥰 Bunları en son yıkarım şimdilik el altından çekilsinler diye böyle yaptım.
Senin ne güzel dolabın var. Tatlış tatlış yerleşirsin. Benimki de gelse de bir an önce yerleşsem. İyi düşünmüşsünüz, hiç oraya bel bağlayıp oraya göre düzenlemd tabi eşyalarını. Bebek büyüyene kadar başka bir eve çıkarsınız, inşalah kendi eviniz olur 🙏🏼🙏🏼

Ay benim odada böyle yaa dolap gelmedi diye hiç el atmadım umarım bu hafta gelirde güzelce düzenlerim bende her şey ortada sinir bozucu gerçekten😵‍💫

Kızlar dik süpürge almak istiyorum. Hem yer süpürme performansı iyi olsun hem de yatakları, koltukları falan süpürmek için kullanılabilen bir şey olsun. Ne önerirsiniz? Dyson düşünmüyorum aklıma Philips ya da Samsung falan var. Ama çok güzel derseniz oladabilir.
Philips aqua trio 9000 kullanıyorum ben. Aşırı aşırı memnunum. Silme özelliği de var, çok temiz olduğunu düşündüğüm yerlerden çıkan suyu görünce şok olmuştum. Arkadaşımda dyson v15 vardı, almadan önce onu denemiştim o da iyiydi ama philipsin çekim gücü çok çok daha iyi👍🏼

Senin ne güzel dolabın var. Tatlış tatlış yerleşirsin. Benimki de gelse de bir an önce yerleşsem. İyi düşünmüşsünüz, hiç oraya bel bağlayıp oraya göre düzenlemd tabi eşyalarını. Bebek büyüyene kadar başka bir eve çıkarsınız, inşalah kendi eviniz olur 🙏🏼🙏🏼
Gelir inşallah kuzum eğer çok geç kalacaksa yıkayıp ütüleyip yine hurçlarla muhafaza edebilirsin.
İnşallah çıkarız kuzum niyetimiz o yönde Allah nasip eder inşallah 😊🙏

Philips aqua trio 9000 kullanıyorum ben. Aşırı aşırı memnunum. Silme özelliği de var, çok temiz olduğunu düşündüğüm yerlerden çıkan suyu görünce şok olmuştum. Arkadaşımda dyson v15 vardı, almadan önce onu denemiştim o da iyiydi ama philipsin çekim gücü çok çok daha iyi👍🏼
Bunu bana da söylemişlerdi. Yani dyson almaktansa Philips diye. Senin dediğin modele de bakacağım. Koltuk vs süpürüyor ve şarjlı değil mi?

Ayyy o olmasa tek başıma çok zor zaten sağ olsun yapamadığım her yerde yükümü alıyor, gitti de şimdi üf özlerim ya 🥹🫠

Misafir teyzemlerdi ya yabancı değildi. Biz aynı şehirde yaşıyoruz ama aramız bir saat. Onlar Etimesgut tarafındalar. Buradaki tek akrabam. Genelde biz gideriz onlar pek gelemez kuzenim evde olup da getirmezse. O da okuyor nadiren müsait oluyor falan derken kırk yılda bir gelelim dediklerinde de yok dememiz imkansızdı 🥹 Ay teyzem neyse de akşam kuruluma yardım etmeye gelen komşu eşiyle beraber gelmiş kadın tek kalmasın diye 4 saat oturmak zorunda kaldım hiçbir iş de yapamadım o sırada asıl o kısımda çok yoruldum ve usandım yani. Kuruluma yardım etsem daha iyiydi 😂😂
Mecburi eşlikçilik çok zor, çok haklısın canım 😖

Maşallah, Allah muhabbetinizi artırsın, sağlıkla kavuşun 🧿🧿🧿😍

Kızlar molfix pure&soft 2 numara 3-6 kg diyor amazonda tanesi 2.75 tlye geliyor224 tanesi 652 tl bana baya iyi gibi geldi ama iyi mi sizce de alsam mı hiç bez almamıştım 1 hafta sonra 35. Haftamda hastane cantamı yapayım diyordum artık. Gerci 1 no da almam lazım ama o ucuz değil amazonda

X