Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,1%
  • erkek

OY: 89 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    168
la mure baby Organik Müslin Uyku Tulumu 2,5 Tog Kalın Elyaf Dolgulu Fiyatı, Yorumları - Trendyol ben bi tane şundan alcam yorumları çok iyiydi. Bi tane de içine kalın giydirip kullanacağım 1 tog bişi alayım diyorum biri yıkanırken diğerini giydiririm
Bunlar guzel de ben kollarini cikaramasin istiyorum kendini uyandiriyormus cunku . Onlarda owli de var sanirim . Ama oven kadar memnun olmayan da bar. Kuzenim bana bitsne verdi ilk dogdugunda giyer anca kucuk bayagi ama en azindan severse oylr bisey alirim sevmezse biyle kollu.

Bunlar guzel de ben kollarini cikaramasin istiyorum kendini uyandiriyormus cunku . Onlarda owli de var sanirim . Ama oven kadar memnun olmayan da bar. Kuzenim bana bitsne verdi ilk dogdugunda giyer anca kucuk bayagi ama en azindan severse oylr bisey alirim sevmezse biyle kollu.
ergopouch Australia Ergopouch Organik Pamuklu Pijama Tulum (1.0 TOG) Fiyatı, Yorumları - Trendyol şu nasıl acep?

Ben kundak aldım ilk aylar giydirmek için ama ince tabii

Kızlar benim bebişim dünden beri çok sakin, gece çok dürttüm bi iki küçük hareketini hissettim sabahları normalde kıpır kıpır olur ama yine çok sakin ufacık hareketler ediyor. İçim rahat etmedi bi türlü şimdi hastaneye gidiyoruz
Ne yaptın canım ne dediler?

Ben bu herkesin her doktorun farklı tedavisi olmasına ve aynı şeylere farklı tepki gösteren doktorlara şaşıyorum artık. Bana da aynısı oluyor ama normal olduğunu söylediler . Allah yardımcımız olsun ne diyelim . İnşallah içeride dururlar ❤️
İnşallah 🥺 birkaç hafta daha kalsa bari o kadar çok korkuyorum ki eve geldiğimden beri ağlıyorum

Benim tam salıya geliyo ya full resmi tatil olan gün, Çarşamba gitcem ben 32+1

Yanmadan 20 anam daha ekimdeyiz. Kasım aralık ocakta iyice düşer doğalgaz da 3-5 bişi ekler üstüne ne eklicek :KK43: 2.5 tog için 22 derece demiş satıcı ben sanmıyorum 22 dereceyi geçsin ev.
Bence birşey olmuyordur kuzum. Resmi tatil sonuçta

Kızlarrr son 2 saattir ağrım vardı sanki bıçak saplanır gibi vajina kısmında da baskı hissesiyordum. Hastaneye geldim Zonguldak’ın ilçesindeyim. Erken doğum riskine karşı ciğer geliştirici iğne yaptılar. Nst de 1-2 kez sancı göründü. Biz burda sadece doğumu ertelemek için müdahale edebiliriz uyguladığımız tedaviye rağmen erken doğum olacak olursa da Bolu veya düzceye sevk ediyoruz dediler. Çok korkuyorum normalde ilaçlara karşı alerjim de var ama mecbur ağlaya ağlaya ciğer geliştirici iğneyi yaptırdım. Lütfen dua edin bana 😭😭😭
Canım arada 1-2 kez sancı görülmesi bu haftalarda normal sanki ya, BerryBlossom BerryBlossom da nstye girmişti 1 kez çıkmıştı sancısı mesela. Yalancı kasılmadır diye düşünüyorum ben, bugün yine yoruldum benim de vajinamda baskı hissi oldu bana normal gibi geliyor. Açılman vs de yokmuş zaten, bence biraz panik yaptırmışlar 🤷‍♀️ ama yine de her ihtimale karşı ciğer geliştirici yaptırman iyi olmuş.

İnşallah 🥺 birkaç hafta daha kalsa bari o kadar çok korkuyorum ki eve geldiğimden beri ağlıyorum
Sana bişi diyimmi bak inan içimden geçen . Zamanında doğuracaksın. Hiç canını sıkma . Bu haftalarda zaten sancı ve kasılma o kadar normal ki . Kendini sadece takip et güzelce istirahat et . Ilık bi duş al . Çok rahatlayacaksın . 🙏 sancılarının ve kasılmanın şiddeti artmıyorsa yalancı kasılmadır bu haftalarda da normal canım

Kızlar ben 200 TL’ye şöyle bir tulum aldım. Trendyol’da GreenTouch markasına ait Aptamil eğitiminde bebek hemşiresi tavsiye etmişti. Bu sayfa yurtdışından getirtiyormuş ürünlerde ufak kusurlar varmış o nedenle uygun fiyatlıymış. Ürünler baya iyi tavsiye ederim demişti. Ben 1 Tog aldım evime yeni taşındım kışın nasıl olur bilemiyorum ama duruma göre 2.5 togda alabilirim.

Eklentiler

• IMG_6859.png
    IMG_6859.png
    224,9 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_6860.png
    IMG_6860.png
    259,5 KB · Görüntüleme: 29
Kızlar ben 200 TL’ye şöyle bir tulum aldım. Trendyol’da GreenTouch markasına ait Aptamil eğitiminde bebek hemşiresi tavsiye etmişti. Bu sayfa yurtdışından getirtiyormuş ürünlerde ufak kusurlar varmış o nedenle uygun fiyatlıymış. Ürünler baya iyi tavsiye ederim demişti. Ben 1 Tog aldım evime yeni taşındım kışın nasıl olur bilemiyorum ama duruma göre 2.5 togda alabilirim.
Ben de az önce gördüm bunu hatta iyiymiş en azından açıkça söylüyolar hafif kusuru vardır diye dedim içimden :)) geldi mi nasılmış?

Ben de az önce gördüm bunu hatta iyiymiş en azından açıkça söylüyolar hafif kusuru vardır diye dedim içimden :)) geldi mi nasılmış?
Geldiğinde buradan da yazarım. Defolarını sıralamışlar A,B,C,D diye ona göre fiyatları var. Hızlı tükeniyor ara ara girip bakmak lazım. Eğitim sırasında hemşire söylediği an tüm ürünler tükenmişti şimdi yeni gelmiş 😅 Şunlar falan çok güzeldi B, C kaliteydi ama şuan yok.
IMG_6861.png

Canım arada 1-2 kez sancı görülmesi bu haftalarda normal sanki ya, BerryBlossom BerryBlossom da nstye girmişti 1 kez çıkmıştı sancısı mesela. Yalancı kasılmadır diye düşünüyorum ben, bugün yine yoruldum benim de vajinamda baskı hissi oldu bana normal gibi geliyor. Açılman vs de yokmuş zaten, bence biraz panik yaptırmışlar 🤷‍♀️ ama yine de her ihtimale karşı ciğer geliştirici yaptırman iyi olmuş.
Karnım sürekli sertleşiyor bebiş toplanıyor ondan korkuyorum ben 🥺 aynen ciğer geliştirici yaptırdım en azından o yönden içim rahat 24 saat sonra tekrar bi doz daha yaptıracaksın dediler

Sana bişi diyimmi bak inan içimden geçen . Zamanında doğuracaksın. Hiç canını sıkma . Bu haftalarda zaten sancı ve kasılma o kadar normal ki . Kendini sadece takip et güzelce istirahat et . Ilık bi duş al . Çok rahatlayacaksın . 🙏 sancılarının ve kasılmanın şiddeti artmıyorsa yalancı kasılmadır bu haftalarda da normal canım
Ahhh canım benim içimi o kadar rahatlattın ki inşallah zamanında gelir bebiş 🥺🙏 doktor beni o kadar korkuttu ki şimdi yoldayım Ankara’ya gidiyorum ailem de orda benim içinde daha iyi olacak en azından sancım artarsa orda hastane falan da yakın 🥺

Hayırlı olsun odanız, eşinle böyle iş birliği içinde olmanız ne kadar güzel 😍🧿🧿

Şu dönemde misafir gelmesi, birilerini davet etme fikri tüylerimi diken diken ediyor ki misafirdir, yemektir kaçınmam severim ama şu an hayır 😖
Ayyy o olmasa tek başıma çok zor zaten sağ olsun yapamadığım her yerde yükümü alıyor, gitti de şimdi üf özlerim ya 🥹🫠

Misafir teyzemlerdi ya yabancı değildi. Biz aynı şehirde yaşıyoruz ama aramız bir saat. Onlar Etimesgut tarafındalar. Buradaki tek akrabam. Genelde biz gideriz onlar pek gelemez kuzenim evde olup da getirmezse. O da okuyor nadiren müsait oluyor falan derken kırk yılda bir gelelim dediklerinde de yok dememiz imkansızdı 🥹 Ay teyzem neyse de akşam kuruluma yardım etmeye gelen komşu eşiyle beraber gelmiş kadın tek kalmasın diye 4 saat oturmak zorunda kaldım hiçbir iş de yapamadım o sırada asıl o kısımda çok yoruldum ve usandım yani. Kuruluma yardım etsem daha iyiydi 😂😂

Kızlar dik süpürge almak istiyorum. Hem yer süpürme performansı iyi olsun hem de yatakları, koltukları falan süpürmek için kullanılabilen bir şey olsun. Ne önerirsiniz? Dyson düşünmüyorum aklıma Philips ya da Samsung falan var. Ama çok güzel derseniz oladabilir.

Ahhh canım benim içimi o kadar rahatlattın ki inşallah zamanında gelir bebiş 🥺🙏 doktor beni o kadar korkuttu ki şimdi yoldayım Ankara’ya gidiyorum ailem de orda benim içinde daha iyi olacak en azından sancım artarsa orda hastane falan da yakın 🥺
Noldu kuzucum?

X