Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,1%
  • erkek

OY: 89 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    168
Kızlarrr son 2 saattir ağrım vardı sanki bıçak saplanır gibi vajina kısmında da baskı hissesiyordum. Hastaneye geldim Zonguldak’ın ilçesindeyim. Erken doğum riskine karşı ciğer geliştirici iğne yaptılar. Nst de 1-2 kez sancı göründü. Biz burda sadece doğumu ertelemek için müdahale edebiliriz uyguladığımız tedaviye rağmen erken doğum olacak olursa da Bolu veya düzceye sevk ediyoruz dediler. Çok korkuyorum normalde ilaçlara karşı alerjim de var ama mecbur ağlaya ağlaya ciğer geliştirici iğneyi yaptırdım. Lütfen dua edin bana 😭😭😭

Burdan bir arkadaş mamaaura çatlak kremini önermişti. Cumartesi sabah 7.35 siparişim bugün teslim edildi hemen sürdüm. Adamların iddiası çatlarsan paran iade falan. en azından var olanların görüntüsünü azaltabilir. Ablama gösterdim geçen benim daha derindi çatlaklarım ama bak şimdi kayboldular dedi. Gerçekten de göremedim öyle karşıdan. Biraz su serpti bu durum. İnşallah bizimkiler geçer gider of. Göğüs için incianın kremini almıştım rollonunu çok beğenip. Ona da başlayalım kuscam artık orama burama bişeyler sürmekten. Bacaklarıma da yetişemiyorum zaten. Ay bugün negatif miyim neyim ben :KK70:
çok iddalı ya bu çatlak kremi bakayım bende . :KK70: o kadar da su içiyorum ama yok yani olmadı çatladım yapacak bişi yok umarım ilerde belirginliği azalır . belki lazer falan deneyebilirim bilemiyorum . bend ebugün aşırı negatifim aslında ya . şeker işi beni çok bunaltıyor . gebelikten sonra kalır mı bu şeker diye düşünüp duruyorum :KK43:

Kızlarrr son 2 saattir ağrım vardı sanki bıçak saplanır gibi vajina kısmında da baskı hissesiyordum. Hastaneye geldim Zonguldak’ın ilçesindeyim. Erken doğum riskine karşı ciğer geliştirici iğne yaptılar. Nst de 1-2 kez sancı göründü. Biz burda sadece doğumu ertelemek için müdahale edebiliriz uyguladığımız tedaviye rağmen erken doğum olacak olursa da Bolu veya düzceye sevk ediyoruz dediler. Çok korkuyorum normalde ilaçlara karşı alerjim de var ama mecbur ağlaya ağlaya ciğer geliştirici iğneyi yaptırdım. Lütfen dua edin bana 😭😭😭
çok geçmiş olsun . peki sadece 2 saattir mi belirti verdi . başka ne gibi sıkıntın vardı ki? açılman mı varmış? kaç haftalıksın

çok geçmiş olsun . peki sadece 2 saattir mi belirti verdi . başka ne gibi sıkıntın vardı ki? açılman mı varmış? kaç haftalıksın
Şuan 32+2 haftalık açılma yok daha doğrusu bakmadılar bile ben de anlamadım direkt nstye bağladı. Normalde kontrole gittiğim özel bi hastane. 1-2 gündür karnımda bebek toplanıyor ve sertleşiyordu

Kızlar ilk defa bebişim bu kadar net yüzünü gösterdi. 31+0, 1700 gram 🧿😍 babaymallde iç zıbınlar 39.90, yüksek bel hm deki gibi patikli pantalonlar 89.90. Sadece azcık sert gibi bel kısımları ama açılır sanırım, fitilli.

Eklentiler

• IMG-20241021-WA0013.jpg
    IMG-20241021-WA0013.jpg
    75,4 KB · Görüntüleme: 30
Ben tulumu da 2.5 alcam galiba ev soğuk ya ısınacak gibi gelmedi bana
Kiz dur bi yansin da oyle bak. Ben yeni tasindigim icin bu ev kisin nasil olur bilemiyorum. Ay sonu yanacakmis ona gore bakicam. Ama hala ne alicam bilmiyorum ben yorganla yatarken cocuguma sadece tulum sacma geliyor oyuzden bi tog degeri olan tulum ya da kundak gibi bisey istiyorum.

Benimde 32 cumartesiyr geliyor doktor sra beni rapor yazayim sana dedi hadi insallah dedim :)

çok iddalı ya bu çatlak kremi bakayım bende . :KK70: o kadar da su içiyorum ama yok yani olmadı çatladım yapacak bişi yok umarım ilerde belirginliği azalır . belki lazer falan deneyebilirim bilemiyorum . bend ebugün aşırı negatifim aslında ya . şeker işi beni çok bunaltıyor . gebelikten sonra kalır mı bu şeker diye düşünüp duruyorum :KK43:
Şeker kalmıcak merak etme çevremde kalan hiç duymadım. Kötüyü çağırmak yok istediğini yiyip içeceksin inşallah

Orangegreysky Orangegreysky kuzum 31+0 bugün. Haftaya pazartesi çalışabilir raporu verecek. Yarım gün ama alırsın hastaneden dedi. Haberin olsun kuzum.
Benim tam salıya geliyo ya full resmi tatil olan gün, Çarşamba gitcem ben 32+1
Kiz dur bi yansin da oyle bak. Ben yeni tasindigim icin bu ev kisin nasil olur bilemiyorum. Ay sonu yanacakmis ona gore bakicam. Ama hala ne alicam bilmiyorum ben yorganla yatarken cocuguma sadece tulum sacma geliyor oyuzden bi tog degeri olan tulum ya da kundak gibi bisey istiyorum.

Benimde 32 cumartesiyr geliyor doktor sra beni rapor yazayim sana dedi hadi insallah dedim :)
Yanmadan 20 anam daha ekimdeyiz. Kasım aralık ocakta iyice düşer doğalgaz da 3-5 bişi ekler üstüne ne eklicek :KK43: 2.5 tog için 22 derece demiş satıcı ben sanmıyorum 22 dereceyi geçsin ev.

Şuan 32+2 haftalık açılma yok daha doğrusu bakmadılar bile ben de anlamadım direkt nstye bağladı. Normalde kontrole gittiğim özel bi hastane. 1-2 gündür karnımda bebek toplanıyor ve sertleşiyordu
Ben bu herkesin her doktorun farklı tedavisi olmasına ve aynı şeylere farklı tepki gösteren doktorlara şaşıyorum artık. Bana da aynısı oluyor ama normal olduğunu söylediler . Allah yardımcımız olsun ne diyelim . İnşallah içeride dururlar ❤️

Benim tam salıya geliyo ya full resmi tatil olan gün, Çarşamba gitcem ben 32+1

Yanmadan 20 anam daha ekimdeyiz. Kasım aralık ocakta iyice düşer doğalgaz da 3-5 bişi ekler üstüne ne eklicek :KK43: 2.5 tog için 22 derece demiş satıcı ben sanmıyorum 22 dereceyi geçsin ev.
Ne alicaz ya poff bulamiyorum istedigim gibi :KK43:

X