Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,1%
  • erkek

OY: 89 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    168
Kızlar dik süpürge almak istiyorum. Hem yer süpürme performansı iyi olsun hem de yatakları, koltukları falan süpürmek için kullanılabilen bir şey olsun. Ne önerirsiniz? Dyson düşünmüyorum aklıma Philips ya da Samsung falan var. Ama çok güzel derseniz oladabilir.
Bende Philips Speed Pro Max var canım memnunum birkaç yıldır kullanıyoruz yedek başlığıyla da koltuk yatak süpürülüyor. Ama gün aşırı robot süpürgeyi de çalıştırıyoruz bir yandan. Dyson tabi ki daha iyi ama Dyson’ın da her modeli iyi değil bence üst modelleri kullanışlı. Evcil hayvan yoksa bence Philips yeterli.

Kızlarrr son 2 saattir ağrım vardı sanki bıçak saplanır gibi vajina kısmında da baskı hissesiyordum. Hastaneye geldim Zonguldak’ın ilçesindeyim. Erken doğum riskine karşı ciğer geliştirici iğne yaptılar. Nst de 1-2 kez sancı göründü. Biz burda sadece doğumu ertelemek için müdahale edebiliriz uyguladığımız tedaviye rağmen erken doğum olacak olursa da Bolu veya düzceye sevk ediyoruz dediler. Çok korkuyorum normalde ilaçlara karşı alerjim de var ama mecbur ağlaya ağlaya ciğer geliştirici iğneyi yaptırdım. Lütfen dua edin bana 😭😭😭
İnşallah vaktini bekler minik bebiş ama hafta olarak doğsa sıkıntı yaşamayacağı haftalardayız çok şükür ciğer geliştiricinin yapılması da çok iyi olmuş olası bir riske karşı. Hastane ortamında gecikebildiği kadar geciktirilir doğum sonra sağlıkla kavuşursunuz inşallah dualarımız seninle🙏🙏🙏

Kızlar ben grip aşısı oldum birkaç gün hasta gibiydim erkenden yattım beni biraz çarptı galiba. Hafta sonu boyunca da bebişin kıyafetler yıkandı. Artık her şey ekstra yorucu geliyor. Yavaştan artık hastane çantasını hazırlayacağım. Sizler ne durumdasınız hastane çantasını hazırlayan oldu mu?

Kızlarrr son 2 saattir ağrım vardı sanki bıçak saplanır gibi vajina kısmında da baskı hissesiyordum. Hastaneye geldim Zonguldak’ın ilçesindeyim. Erken doğum riskine karşı ciğer geliştirici iğne yaptılar. Nst de 1-2 kez sancı göründü. Biz burda sadece doğumu ertelemek için müdahale edebiliriz uyguladığımız tedaviye rağmen erken doğum olacak olursa da Bolu veya düzceye sevk ediyoruz dediler. Çok korkuyorum normalde ilaçlara karşı alerjim de var ama mecbur ağlaya ağlaya ciğer geliştirici iğneyi yaptırdım. Lütfen dua edin bana 😭😭😭
Çok geçmiş olsun. Bebiş tam vaktinde sağlıkla gelsin inşallah.
Geldiğinde buradan da yazarım. Defolarını sıralamışlar A,B,C,D diye ona göre fiyatları var. Hızlı tükeniyor ara ara girip bakmak lazım. Eğitim sırasında hemşire söylediği an tüm ürünler tükenmişti şimdi yeni gelmiş 😅 Şunlar falan çok güzeldi B, C kaliteydi ama şuan yok. Eki Görüntüle 3493053
Link olarak atabilir misiniz. Bulamadım da satıcıyı😔

Kritik haftalar geçti inşallah canım hiç üzülme çoğunlukla doğumu epey süre geciktiriyorlar artık. Allah yardımcın olsun inşallah her şey yolunda gider 🤲

kızz Allah sizi napmasın kim o lcw indirimini söyleyen 🤣 son eksikleri de aldım sanırım aşırı mutluyum 🤭 baya bi içeri girdim bu ay 🤣

Kızlar ben grip aşısı oldum birkaç gün hasta gibiydim erkenden yattım beni biraz çarptı galiba. Hafta sonu boyunca da bebişin kıyafetler yıkandı. Artık her şey ekstra yorucu geliyor. Yavaştan artık hastane çantasını hazırlayacağım. Sizler ne durumdasınız hastane çantasını hazırlayan oldu mu?
Geçmiş olsun oncelikle 🌸 işler konusunda da kolaylıklar diliyorum. Ben hazırladım hafta sonu 33+2deyim.

Kızlar dik süpürge almak istiyorum. Hem yer süpürme performansı iyi olsun hem de yatakları, koltukları falan süpürmek için kullanılabilen bir şey olsun. Ne önerirsiniz? Dyson düşünmüyorum aklıma Philips ya da Samsung falan var. Ama çok güzel derseniz oladabilir.
Dyson’dan başka bir şey düşünme bence canım, muadili yok çünkü. Ben evlenirken bu kadar popüler değildi Dyson, Roidmi almıştım Dyson’dan daha iyi dediler ama alakası bile yok.

Bugün bebonun beyaz çamaşırlarını yıkadık, aşırı heyecanlandım ama yoruldum. Evin her metre karesinde bebek kıyafeti asılı şu an, umarım yarın kurur da renklilere geçerim. Kurusun diye kaloriferi açtık kombi cortladı kapanıp duruyor 😒

Ben daha birinci part kıyafetlerini yıkadım canım, bir haftaya ancak bitiririm inşallah yıkama ütüleme işini. Hastane çantasına daha sonra geçerim. 36ya kadar hazırlamış olalım bence ne olur ne olmaz..
Annemin birlikte çalıştığı bir iş arkadaşı bugün erken doğum yapmış 32. hafta civarında sebebini öğrenemedim ama içime de kurt düştü yine de hazırlıklı olmakta yarar var inşallah

Bugün bebonun beyaz çamaşırlarını yıkadık, aşırı heyecanlandım ama yoruldum. Evin her metre karesinde bebek kıyafeti asılı şu an, umarım yarın kurur da renklilere geçerim. Kurusun diye kaloriferi açtık kombi cortladı kapanıp duruyor 😒
Ayyy ben de beyazlarını yıkadım 🥰 Hatta getirip salonun ortasına da astım. Görmemişin çocuğu olmuş shshhsh Yarın da açık renklileri ve renklileri atacağım sonra battaniyeleri müslinleri falan filan derken bu hafta bitirme niyetim var bakalım 😕 Soğuk mu İstanbul? Kocişim de İstanbul’a gitti de bugün 😕

Ayyy ben de beyazlarını yıkadım 🥰 Hatta getirip salonun ortasına da astım. Görmemişin çocuğu olmuş shshhsh Yarın da açık renklileri ve renklileri atacağım sonra battaniyeleri müslinleri falan filan derken bu hafta bitirme niyetim var bakalım 😕 Soğuk mu İstanbul? Kocişim de İstanbul’a gitti de bugün 😕
Ben de erken mi başladım görmemiş gibi diyorum ama iş yapmam çok zorlaştı artık, bu hafta yıkaması anca biter zaten haftaya da annemle ütüleriz dedim. Yarın 29 hafta oluyorum, 32ye kadar her şeyi bitirmeyi koydum kafama. Kasım sonu gibi kuzenlerim falan gelecek mini kutlama yapacağız her şey tam olsun istedim ama erken mi bilmiyorum 🙄

Birden bire soğudu yavrum 9-10 derece akşamları, ince bir mont veya kalın sweatle üşümüyorum ben ama eşim bu kombinasyonun üstüne bir de mont giyiyor fazla üşüdüğü için ajfksjdks kış başlangıcı gibi düşün, Ankara’yla kıyaslanmaz bile 🤭

Kızlar çamaşırları kurutma makinasında kurutan yok mu? Sakıncası mı var acaba içine kurt düştü ben kurutma makinasında kurutacaktım

Kızlar çamaşırları kurutma makinasında kurutan yok mu? Sakıncası mı var acaba içine kurt düştü ben kurutma makinasında kurutacaktım
Bence hiçbir sakıncası olmaz aksine tozları daha iyi toplar ama ben ilk seferde atmak istemedim küçülme ihtimaline karşı. E bebek hastane çıkışları var, bu marka küçülüyormuş maalesef korktum o yüzden yoksa büyük rahatlık olurdu. Her ihtimale karşı yenidoğan kıyafetleri atmayıp diğerlerini at istersen narin programda. Zor oluyor böyle.

Ben daha birinci part kıyafetlerini yıkadım canım, bir haftaya ancak bitiririm inşallah yıkama ütüleme işini. Hastane çantasına daha sonra geçerim. 36ya kadar hazırlamış olalım bence ne olur ne olmaz..
Annemin birlikte çalıştığı bir iş arkadaşı bugün erken doğum yapmış 32. hafta civarında sebebini öğrenemedim ama içime de kurt düştü yine de hazırlıklı olmakta yarar var inşallah
Allah yardımcısı olsun 32 erken olmuş biraz. Ben de acil bir şey olur diye aradan çıkarmak istiyorum bir süredir ama iş güç aşı vs derken ancak yeni elim değdi. Daha bugün kuruyanları topladım son kalanları yıkadım ama ütüye henüz geçemedim gözümde büyüyor 😅

X