Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,1%
  • erkek

OY: 89 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    168
Bunu bana da söylemişlerdi. Yani dyson almaktansa Philips diye. Senin dediğin modele de bakacağım. Koltuk vs süpürüyor ve şarjlı değil mi?
Evet evet yatak koltuk hepsini süpürüyorum küçük başlığıyla, dik başlığı var o da koltuk araları için. Şarjlı, ve çekim gücü ayarlanıyor şarjı ona göre gidiyor

Ahhh canım benim içimi o kadar rahatlattın ki inşallah zamanında gelir bebiş 🥺🙏 doktor beni o kadar korkuttu ki şimdi yoldayım Ankara’ya gidiyorum ailem de orda benim içinde daha iyi olacak en azından sancım artarsa orda hastane falan da yakın 🥺
Bende çok sık sancı yaşıyorum şiddeti çok yüksek kasılma da yaşıyorum aynı şekil de eğer ki o sancı nst de denk gelse kesin bende de sancı çıkardı. Biraz seni gereksiz korkutmuş doktor ve hemşire sonuçta devamlı gelmiyorsa sancı normal dedi benim doktorum. Onun belli bi zamanı sıklığı var. Kesiliyorsa tekrarı yoksa sorun yok.

Suan lcw indirimine cok sinirlendim . Dun muzik kutusu almistim 300 tl indirimde suan hayattaki sansim 😒

Kızlar dik süpürge almak istiyorum. Hem yer süpürme performansı iyi olsun hem de yatakları, koltukları falan süpürmek için kullanılabilen bir şey olsun. Ne önerirsiniz? Dyson düşünmüyorum aklıma Philips ya da Samsung falan var. Ama çok güzel derseniz oladabilir.
Ben de bosch kullanıyorum. Çift bataryali memnunum 👍

Bende çok sık sancı yaşıyorum şiddeti çok yüksek kasılma da yaşıyorum aynı şekil de eğer ki o sancı nst de denk gelse kesin bende de sancı çıkardı. Biraz seni gereksiz korkutmuş doktor ve hemşire sonuçta devamlı gelmiyorsa sancı normal dedi benim doktorum. Onun belli bi zamanı sıklığı var. Kesiliyorsa tekrarı yoksa sorun yok.
Evet malesef korkuttu beni 🥺 umarım bebişlerimiz zamanında sağlıkla gelir ilk gebelik olunca tecrübesizlik de var. İnsan en ufak bir şeyde korkuyor tedirgin oluyor. 🥺

Ankara'daki arkadaşlar babaymallde bahsettiğim pantalon ve beyaz iç zıbınlar. Pantalonlar 89tl, zıbınlar 39tl

Eklentiler

• IMG_20241021_211701.jpg
    IMG_20241021_211701.jpg
    133,3 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_20241021_211656.jpg
    IMG_20241021_211656.jpg
    133,6 KB · Görüntüleme: 35
Evet malesef korkuttu beni 🥺 umarım bebişlerimiz zamanında sağlıkla gelir ilk gebelik olunca tecrübesizlik de var. İnsan en ufak bir şeyde korkuyor tedirgin oluyor. 🥺
Korkma strese girme bebeğe zararlı. Herşeye gücü yeten Allah dua et bol bol Allaha emanet et bebeğini zamanında gelecek inşallah 🤲🥰 sancı sıklığını takip et günde üç kere yaşadığım oluyor sonra tekrar iki gün sonra oluyor felan yani senin ki böyle ise korkma. Takipte ol hep.

Ya ben 2.5 almayacaktım ama ankarada geçen senelerdr -11i falan gördük diye aldım, 1 tog da ilkbahar sonbahar için gibi düşündüm
Kizlarda 1.6 tog var ona da ici polyester gibi dedigi icin eledim . 2.5 da asiri sicak mi olur kafam karisti. Sadece atletle giydirdim demis birisi.

X