Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Ya ben kendimin ağzına da tükürürüm de başkası karışmasın amaan

Ya ben kendimin ağzına da tükürürüm de başkası karışmasın amaan
bizim ulke de bol bol soyleniyor burda pek duymadim. samimi arkadaslarimdan gelince kizmiyorum ben kendim de yapiyorum bazen bunlar son gunlerin haha diye
yine de yani o kadar zor degil evet cocuk bakmak abartildigi kadar. koyup pusete guzel bi cafe turu da yaparsin tatli kahve mis. bebekle yazin cadir tatili yapan bile oluyor. bebegine de bagli bizim ilk cocugumuz biraz agzimiza tukurmustu bu anlamda insallah bu seferki daha sakin olur

Arkadaş söylese yine tolere edilebilir ya, bana eşimin amcası konuşuyor o bitiyor iş yerindeki erkek bi arkadaş toz mama kullanmıcaksın dimi diyor. Yani dıdısının dıdısı, siniri bozuluyor insanın

Eltimin ilk bebeği kolikti, kayınvalidem de destek olmasına rağmen ana baba kayınvalide hepsinin anası ağlamıştı çok zor geçirdiler. İkincisi de bi o kadar rahattı. Napcaz zorsa da başımız gözümüz üstüne

Kan sulandırıcı kullananlar doktorunuz kaçıncı haftada içmeyi bıraktıracak söyledi mi. Ben geçen gittiğimde soracaktım unuttum. Artık son dönemlere yakın içilmesi de iyi değil diye biliyorum yani 34./ 35. Haftalar da bırakılır diye biliyorum aynı şekil de içtiğimiz vitaminler kan ilaçları vs daha randevu günüme var merak ettim yine de

bana bi süre vermedi ama haftaya cumartesi kontrolüm var bende sorayım duruma göre fazla kullanmış olmayalım

kızlar tansiyonda normalim 12/8 dir son zmanlarda artık 11/7 oldu . gebeliğin sonlarına doğru tansiyon düşüş gösterirmiş . sizin tansiyonlarda bi değişiklik var mı?

İnşallah o gün geldiğin aynı bu şekilde oh be kahvesi diye paylaş kızın arka planda placak şekilde de çatlasınlar bunlar kendileri ne yaşadılarsa aynısını yaşamanı isteyen tayfa ağızlarından güzel cümle çıkmaz güzel temenniler çıkmaz hep olumsuzluk vererek senin mutsuz olacağına inandırırlar hiç muhattap olma bence

aynen, zorsa da zorluk geciyor ilk iki sene zorlar biraz en fazla. yurumeye konusmaya basladigi zaman rahatliyorlar buyume ataklari da bitiyor. Toz mama kullanmayacaksin kismi cok kaba olmus. Sutun gelmesi devami psikolojine de cok bagli stresten kesilenler azalanlar oluyor boyle dememek lazim bir anneye.
bana kendi annem de diyor senin ilki cok agliyordu sutun yetmiyordu acliktan agliyordu diye bilip bilmedik yere konusuyor.
oyle bile olsa denmez bu anneye sucluluk duygusu olusuyor cunku.
kaldi ki isterse tamamen mama da verebilir bir anne emzirmek istemeyedebilir bunu sorgulamamak lazim

Eyy hukukçu o zaman bi soru daha sana, 19 Mart'a göre 32+0 resmi tatile geliyor 32+1'de gidicem, bu şekilde sorun olur mu ona göre 1 gün kaydırıp söyliyim doktora
Bence 32+1 de almanda bir sıkıntı olmaz çünkü zaten resmi tatile denk gelen süreler 1 gün uzar diye kabul ediyoruz biz hep. Bir gün öncesinden almak bence hiç olmaz çünkü zaten çalışamaz kabul edileceğin bir haftada değilsin diye düşünüyorum

Alcam canım sanırım ya çok sevmedim gibi içindeki yatağı, işbir'den alıcam gibi
Çift yönlü olanlardan dmi.? Çünkü aldığımız park yatağın kullanıcıları da işbirden alıp memnun kalmışlar kargo bugün teslim edilecek hemen kurulumunu yapım yatak alez çarşafı yok çocuğumunn:)

benimki hep dusuk 9/5 nasil yasiyorum bilmem
uuu hiç bu kadar düşmedi benim . benim hep korkum gebelik tansiyonu yaşamaktı ama şimdilik iyi gidiyorum. kan sulandırıcı gebelik tansiyonunu önlemeye yardımcıymış . onu da kullanıyorum içim rahat . seni rahatsız etmiyor mu bu kadar düşük tansiyon

Canım aspirini kesebilirsin dedi 100 mg kullanıyordum. Bu arada 32+2 deyim ama iğneye devam sabah akşam 6000 oksapar. 35 te bi daha görüşelim dedi o zaman bi daha sorcam çünkü iğneyi doğumdan sonra kullandıran da var ocağa kadar raporlu benim ilaç

Öyle de şey olmicak mı ya 37de izne çıkmamız zorunlu ya ben 36da çıkmış olucam çünkü geri çekti doktor benimkini, daha erken işe dönmüş oluyorum
Doktorun mağdur etmez ki sen sağlık durumunu izah et o uygun bi rapor yazar ben devlet hastanesinde yazdırdım raporu bazı kurumlar özeli kabul etmiyor demişlerdi

34 de bırak demişti bana canım zaten elimde son kutun kaldı 10 günlük onu bitirince benim bitiyor daha içmem 33. Haftalık oldum

kızlar tansiyonda normalim 12/8 dir son zmanlarda artık 11/7 oldu . gebeliğin sonlarına doğru tansiyon düşüş gösterirmiş . sizin tansiyonlarda bi değişiklik var mı?
Bebiş büyüdüğü için büyük damarlara yaptığı baskı artmaya başladı sol yan yatış öneriyorlar. Uzun süre oturunca da yapıyor maalesef bende de başladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…