Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Benim bebek geçen ay kulağını sadece gösterdi bu ay da yandan bi yanak bi burun bi türlü böyle tam göremedim doğunca artık benim bebekte önden gidiyor galiba bir buçuk hafta kadar tam emin değilim.
Biz 3 aydan beri her ay gördük yüzünü şükür ya hiç nazlanmaz o konuda albümü oldu adeta Valla napalım bizimkiler de biraz tosuncuk olacak artık kabullenicez Doktor aynı babası dedi yine eğer bu çocuk tosuncuk olursa da o tarafa çekmiştir hocam bizde yok dedim

kızlar berbat bi gece geçirdim. bütün gece kustum sonra ishal başladı acilengittik bi serum taktı ama pek iyi hissetmiyorum yine kafamı kaldıramıyorum
Geçmiş olsun kuzum bakıldı mı tahlillerine enfeksiyon belirtilerin var basbayağı

Pıhtı sorunu mu vardı önlem amaçlı mı verdi. Pıhtı sorunu varsa belki daha geç kesebilir ama yine de sormakta fayda var. Haftalarımız yaklaştı çünkü.

Şanslısın ben çok az gördüm yüzünü, Benimki de baba tarafına çekmiş tombik tosuncuk olarak doğacak yapacak birşey yok umarım yenidoğan kıyafetlerine sığar

Yok ya o kadar hassas bir durum yok bence zaten bebişler minik o minicik seyler bile kocaman oluyor. O kadar ince duşunmeye gerek yok rahatsız etmez bebekleri
Annemde aynı şeyi dedi kızdı bana
Bende muallakta kaldım ondan size sordum hani alttan sıkıyor falan dedi arkadaş ona göre bi takım daha alacaktım almıyım kalsın madem
gobek bagi dusuyor hemen bir kac gune. tulum giydirmek iyi oluyor
Bende heep öyle almışım kuzum bi takımım yandanmış hiçte farketmemişim almayacağım yeni takım hem büyüyüp gitcek zaten hemen
Ben hiç dikkat etmedim ona ama öyleymiş benim de canım, ama iç zıbın olarak hepsi alttan çıtçıtlı benim de.
Valla bende dikkat etmemişim herşeyin detayını düşünmek istemiyorum ya annemde kızdı işte herşeye takılıyorsun diye yinede size sormak istedim

Şanslısın ben çok az gördüm yüzünü, Benimki de baba tarafına çekmiş tombik tosuncuk olarak doğacak yapacak birşey yok umarım yenidoğan kıyafetlerine sığar
Neyse ki çok almamıştım da yenidoğan 0-3 aldım daha çok ben Bu arada boyu da FL x 7 ye göre 44,2 cm çıkıyor ama doktorum buna yine karşı çıktı. Türk işi bu boy hesaplama olayı dedi, böyle bir şey yok ultrason boy bilgisi veremez dedi

Bekir ismine uyumlu isim öneriniz var mı çokta uyumlu olmasa da olur ama bulamadım ben kararsız kaldım

O zaman saçımızda da olurdu bu yani. Sanki bizim çocuğumuzu bizden çok düşüneceklermiş gibi. Hepside çocuğa doğru düzgün bakmayan eline 7 24 telefon dayamış tipler. Ya da saldım çayıra mevlam kayıra büyütmüş yaşlılar

Aa benimki de 44, 1 çıktı. Benim doktor bi iki kere söylemişti boyunu, senin doktorun dediği gibi uydurma mı doğunca göreceğiz fazla kilolu ve uzun boluyu zaten normal nasıl doğuracağız ki

Pıhtı sorunu mu vardı önlem amaçlı mı verdi. Pıhtı sorunu varsa belki daha geç kesebilir ama yine de sormakta fayda var. Haftalarımız yaklaştı çünkü.
Evet canım pıhtılaşma sorunum var. Oksaparı baya doğumdan 1 gece önce kesicek heralde. Belki coraspini keser. 35te gittiğimde soracağım. Her gidişimde ilaçlara aynen devam diyor kan sulandırıcı neyse de diğerlerinden midem bulanıyor artık. Demir, magnezyum falan derken

Aa benimki de 44, 1 çıktı. Benim doktor bi iki kere söylemişti boyunu, senin doktorun dediği gibi uydurma mı doğunca göreceğiz fazla kilolu ve uzun boluyu zaten normal nasıl doğuracağız ki
Beni en çok üzen de bu ya zaten Normal doğmazsa İnşallah nasip olur ne diyelim sonlara doğru ne denirse o artık diretemeyiz yani Ortalama 52-53 cm doğar birçoğu. 2 yukarısı 3 aşağısı da olabilir iri bebek, küçük bebek durumuna göre dedi. Doğana kadar hesaplamak doğru değil dedi

Bende ciktigim icin alamicam zatencdogum parasi bari biraz daha fazla calisayim da biraz daha maas alayim derdindeyim 15 kasim gibi cikicam. 12-14 aralik arasi dogurucam sanirim umuyorum yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…