Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Öyle de şey olmicak mı ya 37de izne çıkmamız zorunlu ya ben 36da çıkmış olucam çünkü geri çekti doktor benimkini, daha erken işe dönmüş oluyorum
36da değil de 38de çıkmış olmayacak mısın kız, ben senle birebir aynı durumdayım. Ama benim mesele 5 kasımda verecek çalışır raporumu çünkü sata göre 32 o hafta. Yani ben çalışamaz olduğumda sata göre 37 olsam da aslında 38 olcam ultrasona göre. Yanlış mı hesaplıyorum yoksa

aynen öyle yapıcam planladığım gerçekten olan yazıcam bi de

etmez olur mu ama benim gebelikten once de dusuktu hep az bir regli olsam grip olsam ogun atlasam basim donuyor hemen. bir yandan da alistim sanirim eger hasta falan degilsem normal gunumu yasiyorum. sezaryen olurken aneztesi uzmani gorusme yapiyor burda onu uyarmak lazim yuksek ve ya dusuk tansiyonun varsa kronik.

kan sulandiriciyi biraktiyorlar sanirim doktorlar belli bir haftadan sonra

Bebiş büyüdüğü için büyük damarlara yaptığı baskı artmaya başladı sol yan yatış öneriyorlar. Uzun süre oturunca da yapıyor maalesef bende de başladı
ben günde 10 saat otruyorum valla işim gereği. ama sürekli ayaklarımı uzattığım için idare ediyor. eğer tansiyonu etkiliyorsa kesşn o yüzden düşüktür

Yess çift yönlülerden, benim de alezim yatağım yok daha
Dur matematiğim kaçtı jdnggn aynen dediğin gibi oluyormuş E daha mı iyi bu daha mı kötü ki

bana bi süre vermedi ama haftaya cumartesi kontrolüm var bende sorayım duruma göre fazla kullanmış olmayalım
Ben önceden sormuştum çünkü demişti sonuna kadar kullan sonra pardon kullan ben sana bırakacağın haftayı söyleyeceğim demişti yani tahminimce yine 36 gibi muhtemelen keser

Kontrolden çıktık, çalışamaz raporumuzu aldık teyzoşlar Tosbik 34+4’le uyumlu tabi ki aşağısını beklemiyorduk, 2,5 hafta öndeyiz 2342 gram geldi alırız bir maşallah
Klasik güzel kızlar eklesin pozumuzu bırakıyorum buraya

(Kansızlık için demir ilacı dışında yapacak bir şey yok dedi, günde 2 devam. D vitamini kapsülü yazdı her gün içmelik. Tüm şikayetler için magnezyum shshsh. İdrar yolu enfeksiyonu için de tek kullanımlık antibiyotik)

Eklentiler

• IMG_4372.png
    292,7 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_4373.png
    289,2 KB · Görüntüleme: 49
hımmm tansiyon işi gebelikte sıkıntı . neyse düşük tansiyonun bi zararı yok bebişe de yüksek tansiyon epey kötü. umarım buradan kimse yaşamaz gebelik zehirlenmesi

34 de bırak demişti bana canım zaten elimde son kutun kaldı 10 günlük onu bitirince benim bitiyor daha içmem 33. Haftalık oldum
Bende gidince 33+4 olacağım o zaman hatırlatma yapayim kendisine unutuyor çünkü bende muhtemelen 34 de bırakırım o zaman

allahımmmm maşallahhh ne güzel poz vermiş koca yanak

Bende 100 mg hap kullanıyordum şuan bende 32+1 deyim bi sonraki randevu da mutlaka sorayim o zaman fazla kullanmak istemiyorum.

Yess çift yönlülerden, benim de alezim yatağım yok daha

Dur matematiğim kaçtı jdnggn aynen dediğin gibi oluyormuş E daha mı iyi bu daha mı kötü ki
Ya bana doktorum daha iyi olur senin için dedi. Şöyle düşündük elimizde doğumdan sonrası için 3 hafta ekstra kalacak ya 37ye kadar çalışınca diyelim sen ultrasona göre 38sin ya hemen doğurdun o yüzden 37de doğurmuş gibi doğum öncesi 3 hafta bebekle geçirecek sürene eklenecek. Ama 37de ayrılıp 38de doğursan ultrasona göre doğurmuş olacağın için 1 hafta bekleyeceksin o 1 hafta izinle gitmiş olacak bebekle otomatik sadece 2 hafta fazlan olacak. Eğer dayanırım diyorsan, bir sağlıksal sorun da yoksa normal sat ına göre al gitsin. Zaten baktın yapamıyorsun hemen çakarsın çalışamaz raporunu

Benim bebek geçen ay kulağını sadece gösterdi bu ay da yandan bi yanak bi burun bi türlü böyle tam göremedim doğunca artık benim bebekte önden gidiyor galiba bir buçuk hafta kadar tam emin değilim.

Sata göre veriliyor diye biliyorum canım.

Ben daha devam edeceğim gibi görünüyor. Hem coraspin hem oksapar 6000lik kullanıyorum. Doktorum bırakmaya yönelik bişey demedi henüz hatta doğumdan sonra da bir süre kullanacağımı söylemişti gebeliğin başlarında. 35te randevum var ben de sorayım bari.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…