Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Ankara’lı hanımlar ankara çok soğuk kış gelmiş mont falan giyin. Ben montları çıkarmamıştım sabahta çıkaracak vaktim olmadı kalın giyindim ona rağmen üşüdüm
Aşırı soğuk gerçekten, ben evde yine yanıyorum menapozlu gibi ama eşim balkona bile kat kat çıkıyor. Bugün dışarı çıkacaktım kalın giyineyim cano sağ ol

Günaydın kizlar kızımı okula yollayinca hemen uyuyamıyorum bende bugün kontrol günümuz 11 cegrek geçe zaten erken kalkcam aynı hastanede yiyenimin arkadasi doğuma gircek birazdan onuda Ziyaret edicem gitmişken

Yaa seninki daha zor ben dalıyorum en azından

Benim çalışabilir raporumdan bıktınız ama aklıma bişi daha takıldı. Benim normalde sat 25 Mart. Ama kendi doktorum 19 Mart'a çekti onu. Yine de sağlık ocağında yani sistemde 25 Mart kayıtlı. Ben raporu devletten alıcam o yüzden o da 25 Mart görüyorsa sorun çıkar mı, çekerler mi 19 Mart'a?

Selam kizlar bugun kizimi gormeye gittim 1747 kg 42 cm olmus ama sipacik dayamis yine yanagini plesentaya cok az gosterdi kendini yani gostermedi.yanakli bir hanimefendiymis aman o iyi olsun da goremiyim napalim .Tetenozda oldum bugun . Haftaya da calisir raporumu alicam bende haberler boyle. 12 -13 aralikta alabilriim dedi 38+5 ya da 39 gibi . Suan kafa asagida ama tabi mecbur sezeryan olucam . Kismet :)

dün instaya bi kahve fotosu attım "Sana bakarken ohh be kahvesi içeceğim günleri sabırsızlıkla bekliyorum güzel kızım" diye ayyyy herkes başlamış sen kahve içeceğini mi sanıyosun keyif yapıcam mı sanıyosun sıcak bi şey içersen şükret diye. dedim yeter ay bu ne insanların bu bak başına gelmeyen kalmayacak tavrından öğh geldi.

Aşkım devlette sistemde yazmıyor bence ben hep aynı doktora gidiyorum yinede soruyor sat tarihini sorduktan sonra evraka not alıyor sonra ultrasona göre dolduruyor falan. Bence gidince devlete sorar ona göre verir. Sende hangisine göre ayarlıycaksan onu söylersin

Ay sananeee be sanane yaaa bizde böyledir evlenirsin negatif şeyler iş kurarsın negatif ünide bir bölüm okuyor olursun negatif çocuk olur negatif. Bir şeyleri kötülemekten zevk alıyor insanımız

Sağlık ocağı hep söylüyor ya şu kadarlıksın diye ben de yok doktor öne çekti onu aslında şu kadarlık oldu diye düzeltiyorum ama sağlık ocağı ile hastane aynı sistemde kayıtlı değil demek ki, öyle yapayım madem

Ay sananeee be sanane yaaa bizde böyledir evlenirsin negatif şeyler iş kurarsın negatif ünide bir bölüm okuyor olursun negatif çocuk olur negatif. Bir şeyleri kötülemekten zevk alıyor insanımız
sence ben bunları göze almamış,düşünmemiş olma ihtimalim var mı gerizekalı demek istiyorum herkese

Yav velev ki içemicez, olabilir. Zaten göze alınıp planlanan bi şey değil mi bu, uyursak ne güzel ama uyumamayı da göze aldım ben çocuk düşünürken. Ya da kahve içemeyen arkadaşlarım da var evet bebekleri dolayısıyla ama zaten ben yan gelip yatarız her şey bebeksiz hayatla birebir aynı devam eder diye düşünmüyorum ki. Salak sanıyorlar insanları herhalde

teşekkürler tecrübeleriniz için hemen korse ediniorum

bir iki kişiye cevap verdim sonra vermedim ksjfks geçen de kedomu attım biri o kediyi çocuk olana kadar kaybedebilecek misin bakalım yazmış şok oldum. hiç samimi olduğum biri de değil. dedim söylediğin çok ayıp o da evin çocuğu sen 2. çocuğun olunca 1.yi atmamışsın bana bunu nasıl söylersin. insanlar duracakları yeri bilmek istemiyorlar.

Kızlar ahşap görünümlü kalın askı mı? Plastik ince askı mı? Ahşap şık duruyor, diğeri daha kullanışlı duruyor. Karar veremiyorum. Sizce hangisi?
Ben aldiklarimk gostereyim canim cok guzel cikti ahsap gorunumlu plastik ama kaliteli ben buyuklerini de bize aldkm .

Kızlar vücudum çatlağa çok yatkın, kalçalarımda var ama göbeğimde yok. Biooil ve Badger’i beraber kullanıyorum, arada madecassol sürüyorum. Lierac alayım mı sizce son aylarda kullanmak için?
Bak ben bunu aldim hosuma gitti ama kalin bi yapisi var krem gibi degil de vazelin gibi.

Eklentiler

• image.jpg
    162,1 KB · Görüntüleme: 10
benim çalışabilir raporumu 32+6'da vericem. mali müşavir direkt 32+0'a işleyecek. O hafta denetime gelmedikleri sürece bir problem olmuyor. Kurumsalsızlık bazen işe yarıyor yaa

Yuh meymenetsize bak

Yok yok devlette her seferinde soruyorlar aon adet tarihi ne diye, benim de sağlık ocağında kayıtlı ama. Sen ne dersen ona göre verirler

Yok yok devlette her seferinde soruyorlar aon adet tarihi ne diye, benim de sağlık ocağında kayıtlı ama. Sen ne dersen ona göre verirler
Eyy hukukçu o zaman bi soru daha sana, 19 Mart'a göre 32+0 resmi tatile geliyor 32+1'de gidicem, bu şekilde sorun olur mu ona göre 1 gün kaydırıp söyliyim doktora

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…