Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Kil oluyorum yaa gercekten neden keyfimi bozuyosun birak oyleyse de ben deneyimleyerek goreyim yani. Boyasim geliyo bu insanlari .

Bu sıralar bende en ufacık şeylere takıyorum ya ozellikle kaynana tarafınabende ilk bebegimde ne kadar olumsuz şey varsa duyardım şimdi ikinci olunca artık tecrübeli görünüyorum kimse akıl vermeye kalkmıyor ama bebek nasıl diye sormuyolar ya ilkini severlermis onlara o yetermis muhabbeti hala dönüyor. Ameliyta giderken eşime dicem kimseye bebeğin fotosunu atmak yok. Üzerine emoji koyup atabilirsinbı sure yüzünü göstermek istemiyorum hak ettiler size de siz büyük oğlumu sevin ya bebek işte deyip gecmeyi düşünüyorum

Ay bende şunu hiç anlamıyorum zaten tamam çok zor bebekleri olan insanlar da var bişey demiyorum da. Kahve içmek normal hayatınızda kaç dakikanızı alıyor ki? Bebek uyudu uyumak yerine ev işi veya yemek mi yapacağım önce oturur bir kahvemi içerim sonra işlere girisirim en kötüsü bu olur. Üstelik ben bebisi pusete koyup mis gibi de kahve içiyordum bebekte yirmi dört saat aglayacak diye bisey yok yani. Bazı bebekler çok da uslu oluyor hemen herşeyin negatifini çekmek ne yani

Velev ki öyle sanane sananeee

Canım saglik ocağı sisteme girince onu yeniden değiştiremiyormus benimde 25 martti normalde 1 nisana cekildi. Ama 1 Nisan olunca ultrasona göre hep uyumlu cikti. O yüzden sağlık ocağına gitigimde böyle böyle oldu demsitim. Onu biz değiştiremiyoruz ama sen geldikçe bize hatirlatirsin dediler. Devlete gitmiştim geçen ay kontrolünde yeni şehir hastanesi iyi falan diye duydum orda goremiyodu kendi benden bilgileri aldı o şekilde girdi

Haa tamam anam süper o zaman bi de onu taktım kafama sabah sabah çünkü jfgj

Ben de aynı fikirdeyim günlerdir banyo yapamadım, dogru dürüst yemek yiyemiyorum, bir kahve bile içemiyorum vs vs. 2. Bebeğim o kadar zordu ki o kadar zor olur anlatsam halime aglardınız ama banyomu da yapıyordum kahvemi de acsam yemeğimi de yiyordum. Hiç mi 10 dk 15 dkka es vermiyor yani bebeler o kadar korkulcak bir sey yok illa ki hallediliyor her sey.

Değildir bence yayinede bilemedim tabii ama. Sen 32. Haftanı doktorun dediğine göre mi hesaplıyorsun şimdi.

Kedi konusu hele aşırı darlayıcı ya ben baştan net cevaplar verdim çok şey edemiyorlar. Bebeği kıskanırsa falan dediler birkaç kez de yani neyini kıskancak zaten yavaş yavaş alıştıracağız. Eşimin eniştesi de kedi kılının ciğerde büyüdüğünü iddia etmişti onada net bir şekilde cevap verdim bir daha demedi bir şey. Kıl nasıl büyüyebilir acaba

Bu tavırda aşırı saçma. Benim teyzem var 33 yaşında 3.çocuğuna hamile şu an daha yeni bebiş. Kesenin etrafında kanama alanı varmış. Dinleniyor yatıyor falan. Kv’si düşeceği varsa düşer Allah bilir sürekli böyle konuşuyorlarmış. İlk söylediklerinde de bir hayırlı olsun bile dememiş zaten 2 tane vardı falan böyle hiç bir şey dememişler. Hani en azından nezaketen bir ihtiyacın varsa söyle işte nasılsın falan denir, tebrik edilir. Değişik insanlar

Ya asla bir tecrübem yok tabii ama kahve içecek vakit bulunur bebek aşırı kolik değilse sanki. Ya da ne bileyim bir yemek yapılabilir azıcık uyusa. Tabii çok zor bebekleri dışında tutarak söylüyorum ama. Bizim millette açkrı kötüleme huyu var her şeyiiii. Şunu yaptım desen direkt ama şöyle böyle derler hiç motive eden insan yok

Biri kedi kıliyla ciğeri aynı cümlede kullanınca bıçaklayasım geliyor. Kedi bizim ağzımızın içinde uyuyor hiç oksurmuyoruz bile. Her şeyi de biliyo gerizekalilar. Ben de çok netim bu konuda ama her gün başka bir beyinsiz konuşurlyor

Hiç yaa bebeği sallarken orda kahve de icerim su da icerim kamp kurmicam masanin basinda jxjx

insan bir sure sonra kendiyle de dalga gecmeye basliyor aslinda :) Elalem diyince dokunuyor bize elbette ama bir sure sonra gruplarda capsler memeler donmeye basliyor komik komik cok takilmamak lazim bu soylemlere bir sure sonra kendine soyluyor insan

Çatı ağrısı bebiş vücudunu doğuma hazırlıyor

Sata göre veriliyor Orangecim benim de 4 gün öne çekmişti ama raporu sata göre bugün Kasım nöbet listesinin taslağını gireyim dedim IK sisteme doğum öncesi çalışırı yüklemiş 20 kasımdan sonra resmen ayrılıyorum heyecanlandım

Kendi sat'ıma göre mi 25 mi dicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…