Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Yav bebek içimden fırlayacak sanki birazdan? Resmen vajinamda ayak hissediyorum. Sürekli wcdeyim afedersiniz azıcık çiş yapıyorum devamı yok ama acayip baskı var. Yarım saattir böyle, hareket ettikçe iyice artıyor. Size de oluyor mu?
Bende de biara olmuştu doktora sorduğumda ulteasona bakınca ayakları aşağıda dedi, yaramaz orayı tekmeliyomuş😊

Yavrumun hastane çıkışı hazır olmuş kızlar 🩵 çok duygulandım 🌈 inşallah hepimiz sağlıkla vaktinde doğururuz.

Eklentiler

• IMG-20241019-WA0014.jpg
    IMG-20241019-WA0014.jpg
    182,3 KB · Görüntüleme: 39
Kızlar bu çatı ağrısı tam kemikte mi hissediliyor ben tam bacak vajina birleştiği kısım mı diyim artık nasıl tanımlıyım orda ama etli kısımda hissediyorum acı tek taraflı sadece sola ama dönerken oturup kalkarken inanılmaz çok acıyor. Kemikte değil ama hiç

Eşim banyonun kapısında bana bakıyordu iyi miyim vs diye -tansiyon problemim de vardı yemek yiyemediğim için bayılıyordum- klozete kusarken bir yandan alttan işiyordum o sırada, yerler ve çoraplarım sidikti. Eşim hala anlatıp gülüyor, bir yandan da annelik çok zor hakikaten diyor sjfksjdks
Eşim de ne zaman tuvaletten cikinca camasir attigimi gorse yine mi ayin yaptin diyordu jcncb

Kızlar bu çatı ağrısı tam kemikte mi hissediliyor ben tam bacak vajina birleştiği kısım mı diyim artık nasıl tanımlıyım orda ama etli kısımda hissediyorum acı tek taraflı sadece sola ama dönerken oturup kalkarken inanılmaz çok acıyor. Kemikte değil ama hiç
demeeee deme mahvetti beni 🤣

Kızlar bebek odanıza sadece tül ve güneşlik mi kullanacaksınız? Fon perde yaptıracak mısınız? İlham olması açısından paylaşır mısınız? Beğendiğiniz bir perde görseli de olabilir. Ben çok kararsız kaldım.

Kızlar bebek odanıza sadece tül ve güneşlik mi kullanacaksınız? Fon perde yaptıracak mısınız? İlham olması açısından paylaşır mısınız? Beğendiğiniz bir perde görseli de olabilir. Ben çok kararsız kaldım.
Bende store var baby bi de ustune tul . Fon falan extra yaptirmam . Fazla oluyor . Ama sadece tul kullanacaksan fon guzel olabiliyor .

ben şöyle bişey yaptım canım :) tül ve fon perde ikeadan, perde tutturmacı temudan
IMG_8220.jpeg

Ben fon almayacağım kuzum tül ve stor yaptırıp geçicem gördüğüm herkeste hemen hemen öyle yapmış 😍 tül beğendim ben görsel ekliyeyim böyle parlak beğendim 😍

Eklentiler

• 435021fa-feb0-492c-ad64-f6e17411869a.jpeg
    435021fa-feb0-492c-ad64-f6e17411869a.jpeg
    156,6 KB · Görüntüleme: 17
  • 3559a7a2-e13f-43fb-ab9b-e9d3acda6042.jpeg
    3559a7a2-e13f-43fb-ab9b-e9d3acda6042.jpeg
    87,4 KB · Görüntüleme: 16
Kızlar bebetoların hareketleri sizinde canınızı takıyor mu artık ? Bugün forumda pek gezinemedim neler oldu bilmiyorum. Ama benim aşırı canım yanmaya başladı kasıklarımda da var ağrı genelde de var kıyı kesimlerde 😂

Kızlar bebetoların hareketleri sizinde canınızı takıyor mu artık ? Bugün forumda pek gezinemedim neler oldu bilmiyorum. Ama benim aşırı canım yanmaya başladı kasıklarımda da var ağrı genelde de var kıyı kesimlerde 😂
Benim 1 haftadır fakan baya canımı acıtıyor ayy diye ufak cıglık atıyorum resmen kafasının sırtının oldugu yerlerde hareket edince canım acıyor baya artık napıyor iyice dayıyor mu kendini kafasıyla beni mi ittiriyor anlamıyoeum😂 zaten gögüs kafesimde nerdeyse kafası bazen nefesim sıkışıyor gibi oluyorum. Ama tekmeleri hafif mesela asagılarda hiç rahatsızlık vermiyor

Ama mesela bu oglan bundan önce iki kızım da hiç böyle canımın yandıgını hatırlamıyorum ki 2. Kızım da iri bir bebekti. Bunda epey farkedilir seviyede

X