Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,3%
  • erkek

OY: 88 52,7%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    167
ben 15 senedir sigara içiyorum. geçen sene haziranda bebek istiyoruz diye bıraktım yine bir ilahi güç geldi kjskje sonra hemen eylülde hamile kaldım zaten. sonra o yavrucuğum düşünce korkudan ağzıma bile sürmedim. bi daha başlamadan yeniden hamile kaldım.

niye o kadar çıktı yaa

Ahahahaha dün burası da yangın yeri gibiydi anacım, hepimiz doğuruyoruz sandık evdesin di mi, döndün hastaneden? Çok sormak istemiyorum ama yolundadır umarım her şey
Benim bebeklerim aceleci teyzoşu :) dün çıktım bu sabah soluğu yine hastanede aldık . Bakalım geciktirebildikleri kadar geciktirecekler . Doğum falan onları geçtim , sağlıkla sonunda eve getirebilelim yeter :)

Erkeklere de hamilelik gibi bir şey gerek sanırım bırakmak için

niye o kadar çıktı yaa
meyve suyu içmiştim bir saat kadar önce, demir ilacını içine döküp ama bu sıkma değildi hazır meyve suyu. Bir süre sonra da yemek yedim, erişte vardı karbonhidrat olarak, tatlı da almadım. Odaya gelemeden fena oldum zaten daha aşağıdayken düşseydi bi ya

oooh çıkarcak her şeyi yemiş içmişsin umarım toparlar hemen

Bebeğim su falan iç az dinlen inşallah düşer

Erkeklere de hamilelik gibi bir şey gerek sanırım bırakmak için
Bence de. Ben bir dönem sigara bıraktırma ilacı kullanmıştım o da bayağı bi bulantı iştahsızlık yapmıştı o zaman da bırakmıştık ama ilacı bırakınca geri başladık. Vaktinden önce bıraktık biraz. İşin sırrı tiksinmekte

Dediğim gibi hayatından çıkartamıyorsun :) özürler dileniyor , pişmanlıklar sergilenince eşin için sınırlar dahilinde görüşmeye devam ediyorsun. Ellerinde çünkü büyük bir koz var :) yaşlılık :)))

of nasıl tiksindircem acaba bu ilacı ve bant ve sakızı deneteyim bir izne çıkınca şu an enerjim yok

Benim bebeklerim aceleci teyzoşu :) dün çıktım bu sabah soluğu yine hastanede aldık . Bakalım geciktirebildikleri kadar geciktirecekler . Doğum falan onları geçtim , sağlıkla sonunda eve getirebilelim yeter :)
Yesinler acelelerini ya, aslında şöyle bir göz gezdirseler hemen vazgeçip 9 ay beklerler de neyse getireceksin tabi ki, kritik haftaları geçtik artık. Kiloları nasıl şu an?

Benimki ne yaşlı olduğunu kabul eder ne de hatasını. O şahane, çevresi nankör ve bencil, biz de öyleyiz onun için. Canı nasıl istiyorsa öyle davransın ya, şunları yapma hoşlanmıyoruz dedik diye böyle şeyini çıkaracaksa hayatta başarılar dilerim. Benlik bir şey yok shksks

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…