Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Ben aralık başı gibi izne ayrılacağın bi terslik olmazsa, ondan sonra hep boşum valla çok güzel olur muhtemelen geçtik ya ben her gün ordayım nerdeyse
Ankara anneleri buluşması çok iyi olur yaa ama aralıkta olmasın kızlar n’aptınız biz doğurabiliriz bile o ara

Klübe hoşgeldin canısı 50 nin altını bakteriden saymıyoruz artık
Geçen sefer 50ydi yaaa Bu sefer çaptan düşmüşüz biraz. Gerçekten neyden oluyor bu acaba. Rahatsızlık da hissetmiyorum öyle aman aman. Bir öncekinde ilaca gerek duymamıştı bunda da duymaz galiba. Zaten lökosit de yüksek vücut kendi mücadelesini başlatmış çoktan halleder diye düşünüyorum shhsjsj

Ay çok mutlu oldum yaaizne ayrıl buluşalım arada market date bile yapabiliriz ayak üstü. senin bebişte erkekti dimi sanırım ve ilk bebekti emin olmamakla birlikte
Yavrum Ankara annelerinde kız bebek mi var zaten hermoniel di yanlış hatırlamıyorsam kızı olan sadece geri kalan hepimizinki erko

Bana 2 pozitif olsa (++) suyla vs geçiştiririz ama 3 pozitifte ilaç veririz dediydii

Neyse ders olsun d vitamini falan baktırmaya kalkışmazsın

Evde limonatanla içersin yine, iznine az kaldı

Sen hangi ilacı kullanıyodun saşe

Aaa tamam o zaman bende muhtemelen uğraşmam tekrardan, sağolasın

Yarın gideceğim tekrardan sorarım ne kadar geç olursa o kadar iyi benim için.

Ankara anneleri buluşması çok iyi olur yaa ama aralıkta olmasın kızlar n’aptınız biz doğurabiliriz bile o ara
Başkanım ayarlayalım ortak bir nokta. Fotoğraf çekiniriz hem sonra bide bebişlerle gelir herkes before after yaparız çok duygusalbirbirmize outfit orange minikfilozof falan diye hitap ediyormuşuz

Ben de aynı strese girmiştim de bana da asla aşağıda demedi. Normal diyor herşeye çatı ağrısına da normal diyor.

Ama bana 32+0da çalışabilir ya da çalışamaz getir dedi iş yerim?
32+0da ilk raporu almak zorundayız. O ayrı. Dediğiniz gibi çalışabilir ya da çalışamaz şeklinde. Ben izne ayrılmak istediğini tarih için söyledim onu. Yani 32 de çalışabilir raporu aldıktan sonra isterse 32+1 de bile çalışamaz alabilir anlamında. C cewriye acikliyim da bi yanlislik olmasin

Ayy inşallah biz de aynısını diyoruz
İkisini kucağına alınca bir sağına bakacaksın dolu, bir soluna bakacaksın dolu, oh diyeceksin inşallah iyi haberlerinizi bekliyoruz
Ayy amiiin amiin hepimiz sağlıkla eve getirelim bebişlerimiziii

Yani ben de cözemedim. Bende de pek belirti vermeden sinsi sinsi ilerliyor o daha sıkıntı. Hayır bir de ben vajinal akıntı kaşıntıyla da ugrasıyorum o daha berbat . Östrojen hormonu arttıgından enfeksiyona acık hale geliyormuşuz gebelikte ondan da oluyormuş. Fitil kullanmaktan fenalık geldi kronikleşti resmen. Gebelikten sonra yine devam ederse ozon terapi uygularız dedi doktor inş etmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…