Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,3%
  • erkek

OY: 88 52,7%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    167
Hamilelik çok güzel mucizevi hatta belki de büyük şanslardan biri . Ama hem fiziki hem psikolojik çok zormuş . Yani ben çok zorlanıyorum. Ekstra bi de böyle şeylerle uğraşmak gerçekten cinnet sebebi. Ama işte yine bebeğe bişi olur diye ne sinirlenme ne ağlama ne kavga etme gibi bişi de olmuyor o da ayrı şişkinlik :) sen bir balkona çık temiz hava al , bunun iki üç ay sonrası da var acısını çıkartırsın :)

R
geldi ha sen soylemeyi mi unuttun tamam ozaman diye minimize ediyor olayi o zaman daha da cinnet sebebi once bagirip cagiriyo sonra pissss herzaman bunu yapiyor. Biliyorum bende takmamam lazim ama laz damarim tutuyo yukseliyorum bende

Felaket durumdayım ya, kolumu kaldıramıyorum öyle bir ağrıyor ki kırık ağrısı gibi

Offff şu erkeklerin özünde vefasız olup sen ailelerine laf edince birden hayırlı evlat olmaları çok komik ya. Sen laf bile etmemişsin bi de, kalksın kendi yapsın madem veya adam tutsun cebinden

32. Haftada bıraktırılıyor

O kadardan bir şey olmaz, zaten bazen devam ettiriyorlar daha fazla duruma göre değişiyor, ama çok bir sakınca yoksa 32 de kesiliyor

İki gündür mecbur insan içindeyim nefret ettim insanlardan . O kadar anlayışsızlar ki. E oturuyorsun zaten niye yoruluyorsun diyor kayınvalide . Dünden beri kasılmalarım arttı kasık ağrım arttı yemin ederim çalışmak bin kan kolay bunlarla uğraşmaktan .

Bazen telefon yutmusum gibi titresim oluyor karnimda bunu yasayan varmi ne yapiyo olabilir icerde anlamiyorum
Bende deprem etkisi yaratıyor diyorum ne oluyor öyle titreşim oluyor ki deprem zannedersin bende merak ediyorum gerçekten öyle olması için ne yapıyor olabilir

Benimkinin hareketleri tam meme altında ya, ne ara çıktın oraya orda ne işin var hayret bişi
Ben geçen alt kasığımın alt tarafında ellerini hissettim ya bildiğiin aşağısı diyorum buraya nasıl gelebilir hatta dokumdum falan bildiğin eliydi sonra geri çekti o kadar nasıl olabilir şaşırıyorum doktora sormak istiyorum nasıl sorsam diye düşünüyorum

Hocam bu beboların dolaşma alanı ne kadar diye sor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…