Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Ben dün yemeğin yanında meyve suyu içtim 100 ml'sinds 22 gr şeker mi ne vardı :/
Hata ettik yanlış zamanda yanlış hamle oldu 🙁 Bu arada bugün aile hekimine gittim kan idrar verdim. Ferritin bakılmasını önerdi doktor dedim. Hiç bakılmamıştı 8 haftadan sonra falan. Yani bakalım da çok anlamlı değil ki zaten kansızlık var düşüktür demir dedi. O bile gönülsüz gönülsüz bi baktı 😂 peki nolucak dedim hani böyle düşmeye devam mı edicek. Düşer zaten son zamanlarda dedi ilaca devam edilir yapacak bir şey yok. Doğumda kan kaybı olacağı için öncesi ya da sonrası belki biraz kan verilir yoksa bunun çözümü ilaç yani dedi 😕

Yesinler acelelerini ya, aslında şöyle bir göz gezdirseler hemen vazgeçip 9 ay beklerler de neyse 🤪 getireceksin tabi ki, kritik haftaları geçtik artık. Kiloları nasıl şu an?
Ortalama 1200 falandılar en son . Bakalım inşallah güzel haberler vermek nasip olsun hepimize 🙏🏻 doğuma gidersem aralık analarına ayrıca dua etcem , sizde benim bebelerime edin 🤍🤍

Hata ettik yanlış zamanda yanlış hamle oldu 🙁 Bu arada bugün aile hekimine gittim kan idrar verdim. Ferritin bakılmasını önerdi doktor dedim. Hiç bakılmamıştı 8 haftadan sonra falan. Yani bakalım da çok anlamlı değil ki zaten kansızlık var düşüktür demir dedi. O bile gönülsüz gönülsüz bi baktı 😂 peki nolucak dedim hani böyle düşmeye devam mı edicek. Düşer zaten son zamanlarda dedi ilaca devam edilir yapacak bir şey yok. Doğumda kan kaybı olacağı için öncesi ya da sonrası belki biraz kan verilir yoksa bunun çözümü ilaç yani dedi 😕
Para mı alıyorlar bu doktorlardan madde başına acaba, bak işte yorum yapma yav

Garip bir olay sigara ya bende bir dönem başlarsam diye çok korktum sonra hamile kaldım😄annem babam içmediği için bir vicdan olurdu başlamak istemem korkarım derdim çok şükür olmadı öyle bir şey. Birde bu mentollü olanlar hoşuma gidiyordu eşim almıştı bir ara onu hep içmiştim ben
Ben onunla başladım valla. Eşim evlenince bırakcaktı bana başlattı. Ayrı bi ortak nokta keyfimiz oldu biraz da benim o anlar hoşuma gitti sanırım. Kahve keyfi yap hadi bi içelim falan. Anam babam bilse kahırlarından ölürler tövbe est djdjdj asla kimse bilmez içtiğimi ablama bile söylemedim o derece. Ama mesela 2 gün annemle içmem aklıma gelmez ama eşimin yanında evdeysem içmeden duramam tamamen psikolojikti benimki. Bi de kavga dönemleri ağlarken çok içtim. İlk sigaramı öyle içmiştim sevgiliyken kavga etmiştik🤣🤣🤣 ay çok saçma ama of yeri çok ayrı bende djjddjd

Ben onunla başladım valla. Eşim evlenince bırakcaktı bana başlattı. Ayrı bi ortak nokta keyfimiz oldu biraz da benim o anlar hoşuma gitti sanırım. Kahve keyfi yap hadi bi içelim falan. Anam babam bilse kahırlarından ölürler tövbe est djdjdj asla kimse bilmez içtiğimi ablama bile söylemedim o derece. Ama mesela 2 gün annemle içmem aklıma gelmez ama eşimin yanında evdeysem içmeden duramam tamamen psikolojikti benimki. Bi de kavga dönemleri ağlarken çok içtim. İlk sigaramı öyle içmiştim sevgiliyken kavga etmiştik🤣🤣🤣 ay çok saçma ama of yeri çok ayrı bende djjddjd
Benim yengem de abimle aynı böyle başladı :) baktı abim bırakmıyor vicdanına oynayayım dedi ama alıştı şimdi beraber keyifle tüttürüyorlar :)

Ya üfff sıkma bişey bulamadım iş yerinde. Keşke suyla içseydim hata ettim. Biraz su içeyim idrara çıkayım bakalım düşer inşallah :KK43:
Kendini kötü hissetme, düşer kuzum 🥰 yine de aklında olsun sıkma olsa da benzer etki olacaktı. Meyve bende ekmekten bile fazla artmaya sebep oluyor ki bir bardak meyve suyunda kaç meyvenin şekeri oluyor. Ayva, armut güzel :)
Özür dilerim, sizi böyle ferritinimle falan meşgul ettim, kusura bakmayın deseydin 😂

Ortalama 1200 falandılar en son . Bakalım inşallah güzel haberler vermek nasip olsun hepimize 🙏🏻 doğuma gidersem aralık analarına ayrıca dua etcem , sizde benim bebelerime edin 🤍🤍
İkisini kucağına alınca bir sağına bakacaksın dolu, bir soluna bakacaksın dolu, oh diyeceksin inşallah 🙏🏻🥲❤️ iyi haberlerinizi bekliyoruz 🤍

Of bu kocalaarr😄bende bu ara ara içmeye onunla kahve keyfi yapmaktan alıştım zaten. Yoksa hiç öyle şeyler yoktu. Kardeşimde başlamış 1 senedir bana yeni söyledi erkek o da. Annemler bilmiyor çünkü çok üzülürler. Benim babam kahve işletiyor gençliğinden beri ve hiç içmemiş. O nedenle vicdan meselesi de bizim için. Kardeşimi de zorbalıyorum bıraksın diye bakalım. Konuşunca bir canım kahve artı mentollü istemedi değil😄😄🚬

meyve suyu içmiştim bir saat kadar önce, demir ilacını içine döküp ama bu sıkma değildi hazır meyve suyu. Bir süre sonra da yemek yedim, erişte vardı karbonhidrat olarak, tatlı da almadım. Odaya gelemeden fena oldum zaten daha aşağıdayken düşseydi bi ya :KK43:
Güvendiğim bir doktor seker cıkaracak seyler yiyecekseniz oncesinde 8-10 tane badem yiyin diyordu. Dengelemeye yardımcı oluyormuş bir denemekte fayda var

Ayy canım benim ya inşallah saglıkla sıhhatle kucagına alırsın, aceleci bebişler azcık daha sabreder beklerler içerde dualarımız seninle. Hayır yani ne var dünyada gelmekte bu kadar ecele etcek sanki, ne güzel yan gelip yatıyonuz orda az dursanıza sakin sakin ☺️

Ay biliyorum ben sizin siteyi karşısında çağdaş migros falan var her gün ordayız, bize çok yakın🥲 doğum izninde gün mü yapsak😂
Ay olur buluşalım🥹🥹hatta ankara anneleri olrakta görüşmek isterim
sen ne zaman çıkcaksın izne. Bizde hep gidiyoruz belki markette yan yana geçtik vay be çok sevindim yakın olmamıza bebişli date de yaparız doğurunca

Kızlar bu çatı ağrısının bebeğin aşağıda olmasıyla bi alakası var mıdır ya? İş yerinden bi arkadaşım bebek aşağı baskı yaparsa ağrır dedi ama 2 gün önce kontroldeydim doktor bişey demedi😢

Ay olur buluşalım🥹🥹hatta ankara anneleri olrakta görüşmek isterim
sen ne zaman çıkcaksın izne. Bizde hep gidiyoruz belki markette yan yana geçtik vay be çok sevindim yakın olmamıza bebişli date de yaparız doğurunca
Ben aralık başı gibi izne ayrılacağın bi terslik olmazsa, ondan sonra hep boşum valla çok güzel olur😍 muhtemelen geçtik ya ben her gün ordayım nerdeyse😅

Kendini kötü hissetme, düşer kuzum 🥰 yine de aklında olsun sıkma olsa da benzer etki olacaktı. Meyve bende ekmekten bile fazla artmaya sebep oluyor ki bir bardak meyve suyunda kaç meyvenin şekeri oluyor. Ayva, armut güzel :)

Özür dilerim, sizi böyle ferritinimle falan meşgul ettim, kusura bakmayın deseydin 😂
Ya bu saşe formunda olan takviyelerden. Geçen sefer de aile hekimi dedi ki meyve suyuyla alın açken. Faydası olmadığını düşündük çünkü ilacın. Ben de genelde evde limon sıkıp içine biraz su ekleyip sonra tozu döküyordum. Ama iş yerinde ona erişemedim böyle yaptım iyi gelmedi. Akşam üzeri limon sıkıp içeyim diğerini bari. Düşüyor şu an bile hissediyorum kendime geldikçe ☺️

Gerçekten yaaa. Mesela ben de idrar vermek istemiyorum ama ısrarla idrar alalım diyor. Ben idrar veriyorsam siz de ferritinime bakın kardeşim 😂

Ben aralık başı gibi izne ayrılacağın bi terslik olmazsa, ondan sonra hep boşum valla çok güzel olur😍 muhtemelen geçtik ya ben her gün ordayım nerdeyse😅
Ay çok mutlu oldum yaa😄izne ayrıl buluşalım arada market date bile yapabiliriz ayak üstü. 🥹🥹senin bebişte erkekti dimi sanırım ve ilk bebekti emin olmamakla birlikte

X