Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,3%
  • erkek

OY: 88 52,7%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    167
İş arkadaşlarım bu akşam veda yemeği organize etmişler, oğluşa da hediyeler almışlar. Piyanolu oyun halısı, mont, hırka, pantolon, gömlek, bir sürü hediyesi oldu tosbiğin, duygusal 🥹 🥹 🥹
Ay ne tatlı 🥹🫶🏿 bizim geçen yılbaşı hediyeleri konusu açıldı ben de herkes bana alsın ben doğurcam dedim. Şefim diyo ki orange'ın bebesine kıyafet almayın beğenmezse el bezi yapar, biz para takalım skfk dışarıdan göründüğüm şekil kalbimi kırdı 💔

ben de daha hic suya batirilmis pamuk kullanmadim 😂😂 o kdar ince eleyip ustune dusmuyorum herseyin. esim biraz oylr benim o kullandi suya batirip pamukla siliyordu ben hic girismedim o islere cok detayli dusununce fenalik geliyor bana
Ya evet benim genelde herseyim pratik ve hızlıdır yoksa bana da fenalık geliyor. Suyu getir pamugu ıslat sil falan cok benlik seyler değil. Ama cok kaka yaptıgı zamanlar mecbur lavabo altında popoyu yıkadıgım cok oldu 😂

Biorezonans yapılıyor can çekmiyormuş artık falan tek seansta iyi yorumlarda var ama tabii reklamda olabilir tamamen ben en olmadı onu yaptırmayı düşünüyorum uzun vadede sürekli sigara kokusu zor onada zahmet sürekli dikkat etme hali bütçeye zarar ve bıyıkları saçları her yerine siniyor deliriyorum. Kendi bile ben arada tek tek içince sigara kokmuşsun diyordu içene bile kokuyor. Sadece arkadaş ortamında kahve yanına falan zevkli geliyordu bana arada😄
Günde 2 paket içen arkadaş direk bırakabilmişti bununla. Tek seans gitmesine rağmen. Ama alışkanlıktan yine başladı. Önemli olan alışkanlıkları da değiştirmek sanırım. Canı istemese bile dışarda kafede çay kahve içerken boşluk geliyor insana bi. Ben de çok içerdim canım sıkılıyor eşim içerken efsane canım çekiyor çok can sıkıcı.

Ya evet benim genelde herseyim pratik ve hızlıdır yoksa bana da fenalık geliyor. Suyu getir pamugu ıslat sil falan cok benlik seyler değil. Ama cok kaka yaptıgı zamanlar mecbur lavabo altında popoyu yıkadıgım cok oldu 😂
Aslında bez alt açma ıslak mendil kutusu gibi bişey yapınca kutu içine şişenin kapağını delip koymuştu ablam. Bize baya pratik gelmişti. Islak mendili kutudan çıkartmak kadar pratik oluyordu şişeden pıt pıt dökmek pamuklara. Ama lavaboda yıkamak en güzeli herhalde şunu umarım yapabilirim

evet onu her kakadan sonra yaptik biz mutlaka. pandemi bebesiydi esimde evden calisiyordu her gun her kakadan sonra yikadi hic atlamadan muslugun altinda ilik suda oglumun poposunu, belki o yuzden pisik olmadan buyudu

32+0’da değilde 32+4’de izne çıkmak istesem oluyor mu arkadaşlar bilgisi olan var mı? 32+0 cumaya denk geliyor pazartesi de çalışmıyorum zaten 4 gün boştan yere kaybım oluyor.
Canım bi doktoruna sor bence , ben mesela geçen hafta gittiğimde pazartesi günü 32+1 oluyordum o gün mü geleyim rapor için dedim cuma günü gel senin için daha iyi olur dedi özellikle sordum cuma olur 32 haftadasın dedi yarın alacağım raporumu 32+5 oluyoruz yarın . Doktor kendisi özellikle cuma gel dedi hatta

Aslında bez alt açma ıslak mendil kutusu gibi bişey yapınca kutu içine şişenin kapağını delip koymuştu ablam. Bize baya pratik gelmişti. Islak mendili kutudan çıkartmak kadar pratik oluyordu şişeden pıt pıt dökmek pamuklara. Ama lavaboda yıkamak en güzeli herhalde şunu umarım yapabilirim
Kakası sırtına kadar cıkınca biraz mecburiyetten yapılıyor😂 ilk zamanlar cıpcıvık oldugu için 😬

Bırakılmıyor yaaa ben de hiç bırakamadım kaç yüz kez girişimim olmasına rağmen. Sağ olsun tosbiğim bir bulantıyla tiksindirdi beni de bıraktım. Benim için asıl mucize bu dermişim 😄 Eşim de hamile kaldığımda bırakacaktı sözde. Sık sık da deniyor da yapamaz. Doğumdan sonra diyor şimdi de ona da güvenmiyorum. Gündüz iç akşam evde içme diyeceğim artık olabildiğince ya da bebeğin uyuduğu aralıkları kollayacak devamlı sağını solunu yıkamak zorunda kalacak. Öyle öyle soğuturum gibi.
benim esimde biz evlenmeden hemen once birakti ama yillar aldi yani, once elektronik sigaraya gecti kisa sure sonra nikotin bandi nikotin sakizi falan derken yillara yaydi aslinda ama sigara hic icmedi, bu saydiklarimi uzatti birakti tekrar basladi ozellikle nikotin bandi ve sakizini ara ara birakti basladi.
Ben hic denemedim sigara tadini bile bilemeyecegim o yuzden ama aliskanliklari birakmakta akapunktur iyi diye duymustum bu yolla da denenebilir

Yeni dedikodu. En son eşim kv ile konuşmuştu o da silerim milerim demişti hatırlarsınız. Bizim yazlık-kışlık hurçlarımız onda duruyordu yerimiz yoktu diye, dün eşime mesaj atmış “kışlıkları al” diye. Bir yandan pılınızı pırtınızı toplayın sie diyor bir yandan da kudurup sataşıyor. İnsan oğlunu gelinini hurçla eşyayla tehdit eder mi ya çocuk gibi, dün zaten yorgundum bir de bunu duydum gerim gerim gerildim. 10-15 gün geçsin bir de ben konuşup kendimi anlatayım diyordum ama daha ergenliğini tamamlayamamış 60 yaşındaki bi insana hiçbir şey anlatmayacağım. Kudursun, kendi kendini yiyor şu an belli nasıl sataşacağını şaşırmış. Ağzım açık kaldı ya
Toksik insan uzak dur 🛑 hele şu evrede germe kendini . Sana hiç bir geçmişi olmayan bir insanın canını sıkmasına izin verme . Ben zaten böyle mıç mıç olan ilk başta aman kızım canım kızım diyen kaynanadan iyisinin çıktığını görmedim .

Toksik insan uzak dur 🛑 hele şu evrede germe kendini . Sana hiç bir geçmişi olmayan bir insanın canını sıkmasına izin verme . Ben zaten böyle mıç mıç olan ilk başta aman kızım canım kızım diyen kaynanadan iyisinin çıktığını görmedim .
O kadar iyi tespit ki, samimiyetsizlik orda başlıyor zaten. Anneme de çok iyi davranıyor mesela ben anlıyorum o kadar kıskanıyor ki bastırmaya çalışıyor, benim annem üzerinden hayatımıza dahil olma derdinde aynı zamanda. 10-15 gün geçsin bir de ben konuşayım olay benden çıksın kırgınlık olmasın diyordum ama tamamen vazgeçtim şu an. Küsüyorsa küssün siliyorsa da keyfi bilir hurçtan başka bağımız olmadığı için sıkıntı yok 😂 eski sevgili gibi alın pılınızı pırtınızı diyor yaaa te allam

Ay hiç sorma :) hiiç anlatıp ortamı germeye gerek yok :) doğurursam yazcam zaten . Sizin muhabbetleri okuyorum miss gibi kafam dağılıyor 😅
Ahahahaha dün burası da yangın yeri gibiydi anacım, hepimiz doğuruyoruz sandık 😂 evdesin di mi, döndün hastaneden? Çok sormak istemiyorum ama yolundadır umarım her şey

Günde 2 paket içen arkadaş direk bırakabilmişti bununla. Tek seans gitmesine rağmen. Ama alışkanlıktan yine başladı. Önemli olan alışkanlıkları da değiştirmek sanırım. Canı istemese bile dışarda kafede çay kahve içerken boşluk geliyor insana bi. Ben de çok içerdim canım sıkılıyor eşim içerken efsane canım çekiyor çok can sıkıcı.
Garip bir olay sigara ya bende bir dönem başlarsam diye çok korktum sonra hamile kaldım😄annem babam içmediği için bir vicdan olurdu başlamak istemem korkarım derdim çok şükür olmadı öyle bir şey. Birde bu mentollü olanlar hoşuma gidiyordu eşim almıştı bir ara onu hep içmiştim ben

O kadar iyi tespit ki, samimiyetsizlik orda başlıyor zaten. Anneme de çok iyi davranıyor mesela ben anlıyorum o kadar kıskanıyor ki bastırmaya çalışıyor, benim annem üzerinden hayatımıza dahil olma derdinde aynı zamanda. 10-15 gün geçsin bir de ben konuşayım olay benden çıksın kırgınlık olmasın diyordum ama tamamen vazgeçtim şu an. Küsüyorsa küssün siliyorsa da keyfi bilir hurçtan başka bağımız olmadığı için sıkıntı yok 😂 eski sevgili gibi alın pılınızı pırtınızı diyor yaaa te allam
Hurçtan başka bağ :) güldürdün beni . Ben de 7 senelik evliyim . Bu işler kocada biter . İki kere yüksek gerilimli kavga ettik ki ben gerçekten çatışmadan kaçınırım sevmem en son al oğlunu başına çal deyince ihihigihi . En sonuncusunda bi iki sene görüşmedim. Ama görümcemi kp severim onlar da benden taraf . Kocam resti çekti sakinleşti. Şimdi yüzyüze bakacak kadar en azından bir görüşmemiz var . Hepten hayatından çıkartamıyorsun . Kızı olarak görmek zorunda değil ama gelini olarak kabullenmek zorundalar . Şimdi asgari müşterekte en azından buluşıyoruz :)

Hurçtan başka bağ :) güldürdün beni . Ben de 7 senelik evliyim . Bu işler kocada biter . İki kere yüksek gerilimli kavga ettik ki ben gerçekten çatışmadan kaçınırım sevmem en son al oğlunu başına çal deyince ihihigihi . En sonuncusunda bi iki sene görüşmedim. Ama görümcemi kp severim onlar da benden taraf . Kocam resti çekti sakinleşti. Şimdi yüzyüze bakacak kadar en azından bir görüşmemiz var . Hepten hayatından çıkartamıyorsun . Kızı olarak görmek zorunda değil ama gelini olarak kabullenmek zorundalar . Şimdi asgari müşterekte en azından buluşıyoruz :)
Anne kız olmaya gerek yok ya, biz de bu saatten sonra olamayız zaten. Akla kara gibiyiz, benim açımdan anne olarak görmek hiçbir zaman mümkün değildi de saygı çerçevesinde ilerlemek istiyordum, yine saygısızlık etmem o ayrı ama bunları da unutacak değilim. Zaten ciddiye alamıyordum yapısı gereği, şimdi bu son mevzudan sonra tamamen komik duruma düşürdü kendini. Gerçekten insan neylerse kendine eyliyor :) eş desteği çok önemli dediğin gibi, benim eşim de söyledi her şeyi ama bundan sonra ne olur hiçbir fikrim yok 🤷‍♀️

Ya biraz sonra yöneticimle görüşcem biraz sohbet biraz veda niteliğinde bir görüşme olur muhtemelen. Şekerim şu an 170. Ben kafamı taşıyamaz durumdayım. Yürümeye yeltendiğimde bacaklarımda o güçsüzlük hissi oluşuyor hemen ayakta bile duramıyorum of inşallah geç çağırır biraz :KK43:

X