Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,3%
  • erkek

OY: 88 52,7%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    167
Kocam resmen tahammul seviyemi zorluyor yemin ederim . Babam ugrayacak kornisi yapistiracak diyorum oooooo deliriyo bana neden soylenmedi sen annem gelince hemen suraya kacayim buraya kacayim diyosun . Ulan sen annen gelince yanimizda bile oturmuyosun . Hemen odaya kacip oyun oynuyosun senin anana ben tahammul etmek zorunda kaliyorum. Aciyo sacma sapan yok muge anli yok esra erol onlara maruz kaliyorum. Benim babam geliyo senin yapman gereken ustalik istelerini yapiyor. Tamam ozaman gelmesin sen yap diyorum ona da gik yok. Babam olmasa 3 aydir perdemiz yok evde storla oturuyoruz. Cidden uyuz oluyorm sacma sapan sende anneme boyle yapiyodun babama boyle yapiosun.
Babasi ameliyat oldu zahmet edip gitmedi bile ve hala gitmiyo. Ama bana laf cakmaya gelince masallahi var dil pabuc. Off valla cekemiyorum artik.
Hamilelik çok güzel mucizevi hatta belki de büyük şanslardan biri . Ama hem fiziki hem psikolojik çok zormuş . Yani ben çok zorlanıyorum. Ekstra bi de böyle şeylerle uğraşmak gerçekten cinnet sebebi. Ama işte yine bebeğe bişi olur diye ne sinirlenme ne ağlama ne kavga etme gibi bişi de olmuyor o da ayrı şişkinlik :) sen bir balkona çık temiz hava al , bunun iki üç ay sonrası da var acısını çıkartırsın :)

R
Hamilelik çok güzel mucizevi hatta belki de büyük şanslardan biri . Ama hem fiziki hem psikolojik çok zormuş . Yani ben çok zorlanıyorum. Ekstra bi de böyle şeylerle uğraşmak gerçekten cinnet sebebi. Ama işte yine bebeğe bişi olur diye ne sinirlenme ne ağlama ne kavga etme gibi bişi de olmuyor o da ayrı şişkinlik :) sen bir balkona çık temiz hava al , bunun iki üç ay sonrası da var acısını çıkartırsın :)
geldi ha sen soylemeyi mi unuttun tamam ozaman diye minimize ediyor olayi o zaman daha da cinnet sebebi 🤣🤣 once bagirip cagiriyo sonra pissss herzaman bunu yapiyor. Biliyorum bende takmamam lazim ama laz damarim tutuyo yukseliyorum bende🤣

Geçen ben de o ağrıyla uyandım. Tuvalete gidiyom geçmiyor uyuyorum uyanıyorum geçmiyor. Sabahı zor ettim ya o gün. Bir arkadaş bebek kaburgaya dayardı bi tarafını son aylarda çok zorlanırdım demişti. Öyle bişey sanırım ya da kaburgamız bile doğuma hazırlanıyor 🤣
Felaket durumdayım ya, kolumu kaldıramıyorum öyle bir ağrıyor ki kırık ağrısı gibi

Kocam resmen tahammul seviyemi zorluyor yemin ederim . Babam ugrayacak kornisi yapistiracak diyorum oooooo deliriyo bana neden soylenmedi sen annem gelince hemen suraya kacayim buraya kacayim diyosun . Ulan sen annen gelince yanimizda bile oturmuyosun . Hemen odaya kacip oyun oynuyosun senin anana ben tahammul etmek zorunda kaliyorum. Aciyo sacma sapan yok muge anli yok esra erol onlara maruz kaliyorum. Benim babam geliyo senin yapman gereken ustalik istelerini yapiyor. Tamam ozaman gelmesin sen yap diyorum ona da gik yok. Babam olmasa 3 aydir perdemiz yok evde storla oturuyoruz. Cidden uyuz oluyorm sacma sapan sende anneme boyle yapiyodun babama boyle yapiosun.
Babasi ameliyat oldu zahmet edip gitmedi bile ve hala gitmiyo. Ama bana laf cakmaya gelince masallahi var dil pabuc. Off valla cekemiyorum artik.
Offff şu erkeklerin özünde vefasız olup sen ailelerine laf edince birden hayırlı evlat olmaları çok komik ya. Sen laf bile etmemişsin bi de, kalksın kendi yapsın madem veya adam tutsun cebinden

Kan sulandırıcı kullananlar doktorunuz kaçıncı haftada içmeyi bıraktıracak söyledi mi. Ben geçen gittiğimde soracaktım unuttum. Artık son dönemlere yakın içilmesi de iyi değil diye biliyorum yani 34./ 35. Haftalar da bırakılır diye biliyorum aynı şekil de içtiğimiz vitaminler kan ilaçları vs daha randevu günüme var merak ettim yine de
32. Haftada bıraktırılıyor

O kadardan bir şey olmaz, zaten bazen devam ettiriyorlar daha fazla duruma göre değişiyor, ama çok bir sakınca yoksa 32 de kesiliyor

Bana da neden oynamadın hiç düşecek diye mi korkuyorsun diyen mi dersin..

İçime doğdu çocuğun adını Ömer koyun. Ne olur ikinci adı Ömer olsun diye yalvaran mı dersin 😅
(yakınımız baya)

Normal mı sezeryan mı diye soranlar ayrı bir boyut zaten. Ne bileyim ben şimdiden nasıl doğuracağım.

Laf anlatmaktan sesim kısıldı. Siz sizin olun düğün dernek uzak durun 😅
İki gündür mecbur insan içindeyim nefret ettim insanlardan . O kadar anlayışsızlar ki. E oturuyorsun zaten niye yoruluyorsun diyor kayınvalide . Dünden beri kasılmalarım arttı kasık ağrım arttı yemin ederim çalışmak bin kan kolay bunlarla uğraşmaktan .

Bazen telefon yutmusum gibi titresim oluyor karnimda bunu yasayan varmi ne yapiyo olabilir icerde anlamiyorum🤣
Bende deprem etkisi yaratıyor diyorum ne oluyor öyle titreşim oluyor ki deprem zannedersin bende merak ediyorum gerçekten öyle olması için ne yapıyor olabilir😅

Benimkinin hareketleri tam meme altında ya, ne ara çıktın oraya orda ne işin var hayret bişi
Ben geçen alt kasığımın alt tarafında ellerini hissettim ya bildiğiin aşağısı diyorum buraya nasıl gelebilir hatta dokumdum falan bildiğin eliydi sonra geri çekti o kadar nasıl olabilir şaşırıyorum doktora sormak istiyorum nasıl sorsam diye düşünüyorum😅

Ben geçen alt kasığımın alt tarafında ellerini hissettim ya bildiğiin aşağısı diyorum buraya nasıl gelebilir hatta dokumdum falan bildiğin eliydi sonra geri çekti o kadar nasıl olabilir şaşırıyorum doktora sormak istiyorum nasıl sorsam diye düşünüyorum😅
Hocam bu beboların dolaşma alanı ne kadar diye sor 😅

X