Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Şu süreçte rahat olmamız çok önemli ben sana test markası da söyleyim şaşırırsın erken gebelik silikken normal kaset testim daha koyuydu vision diye bir marka. erken gebelikte de prodoctor var o iyi
Evet prodoctoru herkes öneriyor bugün alıp yapayım bari koyu çift çizgiyi görmeden içim rahat etmeyecek sanırım

İnşallah artarak devam eder minnoşu da görürsünüz tarihlerimiz neredeyse aynı benim de olması gereken adet tarihi 6 Nisan. Şuan herhangi belirtiniz var mı ?
İnşallah canım Eğer planlı bir gebelik olmasaydı inan bana herhangi belirtim var diyemezdim her şey adet öncesiyle aynı. Göğüslerim her zamanki kadar acıyor, akıntım her zaman olduğu gibi, karnıma belime hatta bacaklarıma ara ara ağrı girip çıkıyor hep olur, uykuya meyilim ya da ekstra bir yorgunluğum vs yok şu an için. Ki ben vücudumdaki en küçük değişik bir hissi, acıyı vs hemen fark ederim normalde. Her şey adet öncesi dönemle birebirrr aynı En kesin belirti adet gecikmesidir dedikleri olaya ben gönülden inanıyorum İnşallah hepimizinki gecikir bu ay

İnşallah benim sadece kasıklarımda ara ara batmalar oluyor bir de göğüslerim de hafif bir acı var onun dışında hiçbir belirtim yok. Öncekinde de aynı belirtilerim olmuştu. Bakalım bu sefer kucağımıza almak nasip olur inşallah

İnşallah Yaptınız mı erken testlerden ?

Arkadaşlar anadolu yakasında iyi bir doktor uygun orta halli bi hastane önerebilir misiniz? İyi bi kadın doğumcu

Bugün 2. Kez kan verdim ve ilkiyle birebir aynı çıktı, 1315 ikisi de. Aile hekiminde vermiştim kanı, aile hekimi düşme olmamış daha 2 gün önce bakılmış zaten dedi de anlamadım, önemli olan 2 günlük artış değil mi ? Tam 48 saat olmuştu iki test arası. Kadın Doğumdan yarın randevu aldım, ama tabii moraller yerle bir, benzer şeyler yaşayıp sağlıklı gebelik yaşayanlar var mı ?

Canım yanlış değer söylüyor olabilirler mi sana sağlık ocaklarında yanlışlık olabiliyor çünkü

Canım yanlış değer söylüyor olabilirler mi sana sağlık ocaklarında yanlışlık olabiliyor çünkü
Yani sanmıyorum ben e nabızdan baktım onlar söylemedi, sağlık ocağında yapılan tahlilde olur mu ama neticede devlete bağlı bir kurum. Bana birebir aynı olması ve ebenin düşme olmamış neticede kadın Doğumla görüşün demesi garip geldi.

Sağlık ocağı tahlillerinde problem çıkabiliyor burda çok okudum öyle problem yaşayan sağlık ocağı konusunda ne yapmayı düşünüyorsun

Kızlar sabah Sağlık ocağında 1315 çıktı az önce verdiğim test 47000 çıktı, kimyasal ya da dış gebelik olabilir mi ? SAT a göre 5+3 günlük olması lazım.
Kimyasal da o kadar yüksek çıkmaz değer onu biliyorum. 47000 çok yüksek değil mi ya sağlık ocağında yanlışlık vardır zaten iki tahlilin aynı olması mümkün değil 4700 değil demi kız yanlış basmadın bir sıfıra

Yok değil 47000 sağlık ocağında öyle gözüküyormuş üst sınırmış ve doktorumda bunu fark etmedi ta ki ben gidip başka hastanede test yaptırana kadar aaa evet ben fark etmemişim o üst sınırmış dedi son test sonucunu görünce. Yarın ultrasonda göreyim inşallah rahatlayacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…