Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Sağlık ocağı tahlillerinde problem çıkabiliyor burda çok okudum öyle problem yaşayan sağlık ocağı konusunda ne yapmayı düşünüyorsun
Yani aile hekimi, ebe ve benim kendi jinekoloğum değere bakıp bu böyle diyemediler ya. Ben kendim terslik olduğunu anlayıp başka hastaneye gidip test yaptırdım, yarın da doktora gideceğim inşallah her şey yolundadır.

Kızlar sabah Sağlık ocağında 1315 çıktı az önce verdiğim test 47000 çıktı, kimyasal ya da dış gebelik olabilir mi ? SAT a göre 5+3 günlük olması la
Kimyasal da o kadar yüksek çıkmaz değer onu biliyorum. 47000 çok yüksek değil mi ya sağlık ocağında yanlışlık vardır zaten iki tahlilin aynı olması mümkün değil 4700 değil demi kız yanlış basmadın bir sıfıra
bundan önceki değeriniz neydi ve kaç gün önceydi?

Pazartesi ve bugün 1315 çıktı, ama bu değer doğru değilmiş bu referansın üst değeriymiş iki değer de birebir aynı olunca kan verdiğim yere sordum, oradaki ebe değer düşmemiş sonuçta dedi. Kendi jinekoloğum da maalesef sağlıklı gebelik değil dedi. İçim rahat etmedi başka bir yerde kan tahlili verdim ve değer 47.000 çıktı yarın doktora gideceğim. Bakalım hayırlısı inşallah 🤲🏻

Pazartesi ve bugün 1315 çıktı, ama bu değer doğru değilmiş bu referansın üst değeriymiş iki değer de birebir aynı olunca kan verdiğim yere sordum, oradaki ebe değer düşmemiş sonuçta dedi. Kendi jinekoloğum da maalesef sağlıklı gebelik değil dedi. İçim rahat etmedi başka bir yerde kan tahlili verdim ve değer 47.000 çıktı yarın doktora gideceğim. Bakalım hayırlısı inşallah 🤲🏻
Benimde son verdiğim beta 1315 çıkmıştı acaba üst değer mi 🤔 dahiliyeye girmiştim troid için kan verirken betama da bakar mısınız demiştim o şekilde öğrenmiştim 🤔🤔🤔

Benimde son verdiğim beta 1315 çıkmıştı acaba üst değer mi 🤔 dahiliyeye girmiştim troid için kan verirken betama da bakar mısınız demiştim o şekilde öğrenmiştim 🤔🤔🤔
Ay evet bence öyle, doktorum da sonradan aaaa ben dikkat etmemişim 1315 üst değer dedi. Ben bir sürü gerildiğimle kaldım. Bir de ailem bilmiyordu onlara ağlayarak kimyasalmış diye anlattım ve ailem hamile olduğumu öyle öğrendi, sevinemediler. Sonradan tabii aaa öyle değilmiş dedim ama neyse. Bu tabii her yerde değil, bazı cihazlarda üst değermiş.

Ay evet bence öyle, doktorum da sonradan aaaa ben dikkat etmemişim 1315 üst değer dedi. Ben bir sürü gerildiğimle kaldım. Bir de ailem bilmiyordu onlara ağlayarak kimyasalmış diye anlattım ve ailem hamile olduğumu öyle öğrendi, sevinemediler. Sonradan tabii aaa öyle değilmiş dedim ama neyse. Bu tabii her yerde değil, bazı cihazlarda üst değermiş.
IMG_0471.jpeg

Çok şükür ki sağlıklı bebişin 🤍 sende mutlu ol bebişe yansımasın bu durum 🍀 sağlıkla büyüsün inşallah

Gününüze göre 47000 bana normal geldi. Benim de 4+3 te 3250 cıkmıştı her iki günde 2 katına cıktıgını düşünürsek sizin gününüzde benzer beta degerlerinde olur diye düşünüyorum ama ben daha baktırmadım artık bugün 5+0 ım. İnşallah her sey güzel ve yolunda ilerler hepimiz için 😊

Kızlar adete 2 gun kala yani yumurtlamada 11 gun sonra beta hcg 37.7 cıktı normal mi boyle olup sağlıklı ilerleyen varnı

İnşallah ☺️ benim sadece kasıklarımda ara ara batmalar oluyor bir de göğüslerim de hafif bir acı var onun dışında hiçbir belirtim yok. Öncekinde de aynı belirtilerim olmuştu. Bakalım bu sefer kucağımıza almak nasip olur inşallah 🥰🌸
İnşallah 🥰
Hayır Malesef yapamadım oturduğum yere yakın eczane yoktu gidemedim. Yarın yapacağım inşallah
Hayırla neticelensin inşallah 🙏 😇

Arkadaşlar kesenin içinde bebek ne zaman hangi değerde görünür bugün kesemizi gördük çok şükür ama bebek yoktu doktor daha erken dedi bana da erken geldi ama ne zaman göreceğimi mersk ettim dün betam 979 dü bugün de keseyi görmeye gittik

Yok değil 47000 sağlık ocağında öyle gözüküyormuş üst sınırmış ve doktorumda bunu fark etmedi ta ki ben gidip başka hastanede test yaptırana kadar aaa evet ben fark etmemişim o üst sınırmış dedi son test sonucunu görünce. Yarın ultrasonda göreyim inşallah rahatlayacağım.
Ay yarın bize de haber ver canım mutlaka. Beta bir anda yükseliyor demek ki

X