Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Kızlarrrr benim göbeğimin altı çok kötü catladı bu arada foto atsam şok olursunuz o derece catladım
İyi nemlendirmiyor musun? Devamlı yağla bebiş derinleşir çatlakların karnın büyüdükçe. Ben biooil 2. kutuyu bitirmek üzereyim 3’e geçeceğim yakında

İyi nemlendirmiyor musun? Devamlı yağla bebiş derinleşir çatlakların karnın büyüdükçe. Ben biooil 2. kutuyu bitirmek üzereyim 3’e geçeceğim yakında
Oy ben basımı alıp nere gidem şu halime bak yağlanıyorum sözde çatır çatır çatladım

Eklentiler

• IMG_4139.jpeg
    123,5 KB · Görüntüleme: 35
outoffit canım yataklara bakabildin mi? Beyimin pazar sınavı var o bitince çıkalım bakalım istiyorum ama İşbir sanki yok yakınımızda sen gidip mi bakacaktın
İşbir’e baktım canım. Taurus’ta baktık ama az sayıda sınırlı model vardı. Ankamall mahşer yeri gibi olduğu için pazar günü hiçbir şekilde giremedik. Yaylı üretilmiyormuş zaten bebek yatakları. Kalın bir model vardı onu gösterdi o fena değil gibi 2160 dedi sanırım fiyatına. Eşim fotolarını çekmişti özelliklerinin. Orta sertliktiler. Online’da satışımız yok dedi bak yanlış hatırlamıyorsam.
Yataşta mağazada bebek yatağı yoktu sadece online’da var dedi.
Zaten Taurus’ta sadece ikisi var mağaza olarak. İşbir’in daha kalın olan yatak modeli güzel gibiydi ya ince olan çok içime sinmedi de. Ama yine de ilerleyen zamanlarda ankamall’e falan gidip diğerlerine de bir bakasım var.

Online'da çok fazla park yatak yatağı var ya aslında ne farkı varmış ki onlardan acep

Online'da çok fazla park yatak yatağı var ya aslında ne farkı varmış ki onlardan acep
Ben sana bir şey söyleyeyim mi bence çok da bir farkları yoktur. Hatta belki beşikle beraber gelecek olan bile iş görür (sadece malzemesinden yana tedirgin oluyorum çok terletir falan diye). Zaten standart, çoğu yaysız, çoğu orta sertlikte yatak yani bunların.

İşte bende var o park yatağın beşiği şu an ama diğerlerinden farkını anlamadığım için bilemedim :/ bi gidip mıncırsam anlar mıyım onu da bilmiyorum. Ama bazı yatak yorumlarında uyku kalitesi bu kadar mı değişir falan yazmışlardı ondan gerekli mi acaba diyorum

Benim ölçümün olduğu kağıtta referans 180 yazıyordu doktorumun yanına gittiğimde gözlerini fal taşı gibi açtı bu çok yüksek 140 üstünü istemiyoruz dedi
Benimki 155e gebelik şekerin yok kuzu, sonuçlar iyi dedi
Ya rahat doktor olsun dedik de bizimki de rahatlıkta dünya markası sanırım. Hiç böyle şeyler söylemiyor. Ürolog böbrek genişlemesi var hafif diyor. Benimki bu kadardan bir şey olmaz diyor. Her şey normal her şey normal. İnşallah normal de doğurtmayı becerebilir de bu normalciliği bir işe yarar

ben cumartesi sordum 15 güne ancak rayına oturur dedi ama geçen cumadan beri hep normaldi değerlerim bugün sıkıntıdan zar zor düştü. sabah o kadar gergindi ki vücudum iğneyi zor yaptım çok normal yani yayılmaması.

3 kilo bebek yatağa ne basınç uyguluyor da uyku kalitesi değişmiş ben asla fark edemezdim bunu sanırım. Sadece terletir kaşındırırsa huzursuz eder bana göre. Sen seninkinin özelliklerini biliyor musun? Markası, kumaşı, malzemesi falan?

benim insülinden önce öğlenleri 130-140 arası geliyordu tokluğu 120lerde istiyorum diyip hem sabaha hem öğlene verdirtti insülini.

Evet standart bir tip ya o zaman bahsettiğim gibi, çok alışılmış yani ilgiden kaostan besleniyor. Yavrum akıl vermek gibi olmasın en iyisini sen bilirsin ama böyle tiplerin sağlam bi ağzına sçp tamamen saldığında biraz kendilerine geliyorlar, en azından bir süre yani. Bizde de var bundan bir tane ordan biliyorum

Benim doktor da tuhaf bana hep naparsan yap yemene içmene tatiline havuzuna hiç bişeyine karışmam falan dedi bastı bana rahatlığı sonra şeker çıkınca asla yemiyceksin biz obez bebek sevmeyiz çok çok dikkat etceksin falan dedi deli mi ne

Elele'den aldılar ya onun yanında geldi, ayrı bi marka değildir elele'nindir herhalde ama ayrı satılmıyor galiba o yüzden bulamadım bi bilgi :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…