Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Uygulama bana 21 aralik diodu doktor ilk haftasi dedi kasim sonu bile olur dedi sende ondan hesap et

Aa yuh ne kadar ayıp onlar nasıl laflar ya. Kendileri konuşmuyor diye sen de mi konuşmayacaksın ayrıca bize tercih ettin falan tüh
yıkıldım yaa resmen şu halde yapılacak şey mi kayınvalidem de bizde. hadi beni geçtim eşim de el adamı kalkıp ulan hamile karımla çocuğumu niye üzüyorsun dese daha büyük kavga. sülaleden bi benle görüşüyo zaten ben bile fazla geliyorum arada böyle.

Uygulama bana 21 aralik diodu doktor ilk haftasi dedi kasim sonu bile olur dedi sende ondan hesap et
Zati şu ultrasondaki tarih hep ilk hafta gösteriyor ya bence de kayar gibi kasıma
Orta yolu bulmaya çalışmışsın hem annen hem kardeşinle görüşerek ama kardeşin bencil biri gibi biraz herhalde, üzüldüm valla. Sen yine kendinden bebondan sorumlusun boşver küserse küssün konuşmazsa konuşmasın

Sakın sıkma canını ya, iki erkek kardeşi olan bir abla olarak söylüyorum kardeşine karşı hiçbir sorumluluğun yok. Sen zaten yapman gerekeni yapmışsın kaldı ki annene daha fazla ihtimam göstereceksin tabi -ekstrem bir durum yoksa-. Sen şuan hamilesin, kimsenin nazını sitemini lafını sözünü çekemezsin. İnsan üzülüyor çok haklısın ama sabrını ve sağlığını koruman gereken herkesten daha önemli biri var artık senin için öyle düşün

Off cok ayip be uzme kendini barismada tavir koy ne hakki var yani seni uzmeye. O senin annen sonucta tabiki sahip cikacakssin.

Ben de dıkkat edıyorum da veremedım 5 kılo aldım zaten zayıf hamıle kaldım onemlı değil

Bi de benim kardeşim ikizim bi de bana diyor sabah ne var bunda bu kadar uzulecek. Şu an beni en çok anlaması ve kollaması gereken de o. Demek ki herkes kendine bakacak.

Ben her gün alıyorum beslenmelerin mükemmel olması imkansız hiçbir şey doğal gelmiyor bana önemli olduğunu düşünüyorum.

outoffit canım yataklara bakabildin mi? Beyimin pazar sınavı var o bitince çıkalım bakalım istiyorum ama İşbir sanki yok yakınımızda sen gidip mi bakacaktın

Ben en fazla omegayı atladım bu zamana, çok midemi bulandırdığı için bazen midem kötüyse içmeden uyudum maalesef. vitamin sonuçta birkaç kere aksatmakla bi şey olacağını sanmıyorum yine de düzene oturtmak iyi olur özellikle D vitaminini

Bi de benim kardeşim ikizim bi de bana diyor sabah ne var bunda bu kadar uzulecek. Şu an beni en çok anlaması ve kollaması gereken de o. Demek ki herkes kendine bakacak.
Çok haklısın, psikolog bi arkadaşım ben de böyle çok üzüldüğümde şey demişti “herkes her şeyi yapabilir ve hiçkimse hiçbir şey yapmayabilir, sen tırnağın varsa başını kaşı” o günden beri inanırım gerçekten insanın en önemli dostu kendi sağlam psikolojisi

Ben de buzaman kadar 6 kilo almisim acaba totalde kac olmak lazim max . Persembe doktora gidicem bi sorayim bari .
Benim 30 bitiyor 2 gün sonra 11 kg ile rekor bende heralde bence 6 cok ideal 4 de sonradan alsan 10la kapatırsın gibi hadi cok yesen 12 olsun. Ben bir de dikkat etmeye calışıyorum ona ragmen her tartıldıgımda fazla cıkıyorum bir de her canım istediğini yesem ne hale gelcem kimbilir canımsıkılıyor valla. eğilip kalkmakta zorlanmaya başladım iyicene az kilo almak cogüsel bişi bence tebrik ederim

Bu aile işleri beni aşırı darladı hamilelikte gerçekten ya, denk mi geliyor bilmiyorum ama bugünlerde çoğumuzun canı sıkkın galiba. Kardeşin için çok yorum yapmak istemem ama her ailede kritik zamanlarda düğün/nişan/ölüm/doğum gibi küçücük bir olaydan kendine pay çıkaran bir ilgi delisi vardır, seninki de kardeşin olabilir belki. Sorun çıkarsın ki konuşulsun, odak dağılsın yeter mantığı, arkamdan sövseler bile yeter ki benimle ilgilenilsin. Düz insanların anlayabileceği şeyler değil, anca canımızı sıkıp tadımızı kaçırıyoruz işte böyle, hamileyim bebeğe zarar gelmesin diye takmamaya çalışmak da ister istemez daha da baskı kuruyor insanda iyice darlanıyorsun.

13 kg aldım yalnız değilsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…