Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Bu insanlar niye böyle. Boşverin takmayın desemde insan takıyor biliyorum Allah sorsun diyelim artık Herkese ailesi yardımcı olur. Bize de inadına köstek olanlar gelir. Benim de ne kendi ailemden ne eşimin ailesinden bi çorba bile görmedim şimdiye kadar. 7 aylık hamilelikte çocuğuma hediye falan da görmedim zaten. Herşeyi geçtim bu halimle taşındım geçen hafta bi başıma. Hiç kimsenin yardımı olmadı. sevgili eltim cumartesi gelip hiçbişeyi beğenmeyip tek tek eleştirip gitti. Bu insanlara ne oluyor acaba. Bişey falan mı kullanıyorlar. Biz bişey talep etmedikçe arsızlığı ele alıyorlar ben de çok doluyum bu konuda

Buda güzel canım bu markanın ürünleri biraz fıyatlı ama canımızın acımasından iyidir

ben kimsenin iyiliğini de istemiyorum artık ama anında değişiyo insanlar canları nasıl isterse. hiç düşünmüyolar benim yüzümden sancısı tutar bebeğe bi şey olur tansiyonu çıkar şekeri çıkar yok. umursamayayım demekle olmuyor el olsa tamam da kardeşten gelince zor geliyor.

Zor gelmez mi. Herkes yapsın kardeş yapmasın dersin. Ama oluyor işte biz seçemiyoruz. Zaten onlar da sana ya da bebeğe bişey olacağını düşünseler bu kadar üzerler mi insanı.
Ama ne yapalım önümüze bakıcaz. Çocuğumuza kanalize olacağız. Ben öyle yapmaya çalışıyorum. İllaki sinirleniyorum ama bol bol oğlumla konuşuyorum iyi geliyor.

Kızlar size güncel gelişmeleri aktarıyorum
Demiştim ya kv ctesi habersiz geldi -yine- eşim gönderdi diye, ben hastaydım epey sesim falan kötüydü o gün fark etti yok bi şeyim gribim dedim neyse. Pazar günü beni aradı açmadım, hemen eşimi aradı kumral nasıl dedi, iyi yatıyo dedi kapattılar. Dönmedim sonra aramasına. Ben de dün instagramdan falan kısıtladım keko gibi her şeyime yorum yapıp duruyo, ben de o görsün diye agresif şeyler paylaşıyodum devamlı onu da bitirmek istedim. Dün saat 5 gibi yattım oyalandım kitap falan okudum 11de telefonuyla uyandım sinirim tepeme çıktı yine bunun telefonuyla güne başlayınca. Açmayayım dedim sonra yetişemedim aradım meşgul, eşim yazdı annem seni aradı mı ahahahahaha ağlıyo kumral niye ihtiyaçlarını bana söylemiyo diye dedi ühühüh yapmaya başlayınca telefonu suratına kapattım haberin olsun sakın yüz verme vicdanına sahip ol soğuk davran dedi dalga geçti. Tamam dedim aradım, nasılsın dedi iyiyim sağol dedim, bizim burda bi kahvaltıcı var hadi gel kahvaltı yapalım dedi -hastayken bile eve değil dışarı çağırma detayı ahfkshdksjs- hayır arkadaşım gelecek onunla olacağım dedim -böyle bi şey yok- neden senden haber alamıyorum ihtiyaçlarını söylemiyosun çorba falan yapardım dedi, benden haber alacağın bi durum yok alt tarafı grip oldum abartılacak bir durum değil çorbam da vardı gerek yok sağol dedim kapattık telefonu. Bu arada ağlama falan yoktu sadece çok panikti, resmen oyuncağı elinden alınmış gibi yoksunluk krizine girmiş ruh hastası kadın oğluna şov yapıyo allahtan o da suratına kapatıyo ajfksksk bize ne kadar taktığını anlamış oldum böylece resmen barbie bebek gibi benimle takılıp vakit geçirmek istiyo ama ben ona değil o bana gelecek o detay çok önemli. Artık bir nebze de olsa anlamıştır diye düşünüyorum, sorarsa noluyo falan diye sakince her şeyi anlatıcam çok üstümüze düşüyosun rahatsız oluyoruz vs gibi. Sizce tünelin sonunda ışık var mı bacılar?

Bence tünelin sonunda ışık var. Bunun da en önemli belirtisi eşinizin yanınızda olması. Eş yanında olunca er ya da geç anlıyorlar. Anlamasa bile mecbur kabul ediyor. Bence gayet mesafelisiniz. Çok iyi bence.

Bence tünelin sonunda ışık var. Bunun da en önemli belirtisi eşinizin yanınızda olması. Eş yanında olunca er ya da geç anlıyorlar. Anlamasa bile mecbur kabul ediyor. Bence gayet mesafelisiniz. Çok iyi bence.
İnanın insan türünün dışında başka bir canlıya bu kadar mesafeli davransak çoktan anlar yerini bilirdi ama maalesef benim kv bilimin ötesinde yeni bir tür, 10 kişiye anlattım hiçbiri anlayamadı şok oldular. Evet eşim yanımda şanslıyım o konuda, kimseyle kötü olmak istemiyorum gelip gitmesin de demiyorum ama normal insanlar gibi olmak istiyorum sadece ya, bu kadar zor olmamalı.

Benimde böyle, otururken kalktığımda yatarken yada, baskı var kemiklerimde sanki, siz doktora göründünüz mü?

Bende aynı durumdayım sanki biri o bölgeye yumruk atmış gibi acıyo yatakta dönerken özellikle ve pantolon tayt giyerken ayağımı kaldırdığımda canım acıyo
Ayy u aynııı üstümü değiştirirken özellikle sol ayağımı kaldırınca çok ağrıyor. Oturup giyiniyorum. Bacaklarımı biraz bile açsam ağrıyor. Ama bence normal çünkü bebek büyüyor yer daralıyor ve baskı yapıyor. Muhtemelen bu yüzden. Ters bişey olsa zaten farklı bir belirti daha olur diye düşünüyorum

Benimde böyle, otururken kalktığımda yatarken yada, baskı var kemiklerimde sanki, siz doktora göründünüz mü?
Yok hayır henüz gitmedim perşembe günü randevum var o zaman söyleyeceğim bunşikayetleri. Sadece birde nabzım ara ara yükseliyor 100ün üzerine ama o da kan arttığı için. Başlarda çok panik oluyordum herşeue ama iki tane kalp var vücudumuz da Şuan çok normal böyle şeyler diye düşünüyorum.

inşallah sorar da sen de bi sakin sakin konuşup rahatlarsın. insan fazla ısrar ve baskı olunca kendini kapana kısılmış gibi hissediyor. eşin yönünden çok şanslısın ki ağız birliği edebiliyorsun ya o da deseydi napıyo annem bize diye o zaman tam cinnetlik olurdu işte

Ya şey düşündüm bende eğer farkı yoksa zaten üstüne alez onun üstüne çarşaf serilcek ya direk yatağa temas olmayacak ondan yana sıkıntı olacağını zannetmiyorum ama sanki yatağın kalınlığı inceliği yumuşak olup olmaması kriter olarak bakılabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…