Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Aklınıza kötü şeyler getırmeyin tabi ama tedbırlı olalım hepimiz kasılma da bel sırt ağrısı böyle bir rahatsızlık oluyor vücut bütününe zaten sureklı doktora güden ınsanlarız bır şey olmaz ınsallah

Benim de öyle şimdi burda konuşulunca korkmaya başladım suan otururken yumuşak ama kalkınca taş gibi karnım

bir bak ikeaya oglumun odasinda gardolap cekmece ve dolabi ikeadan aldik biz ama ilk 2 sene park yatakta yatmisti birazda yanimizda karisik
Bende ıkeadan üç kapılı dolap yatırcam zaten çocuk odamda dîvân ve sıfonyer var bırde anne yanı besık alırım bebegın odası hazır olmus olur Kasım ayında alıcaz kısmet olursa

yatakta boyle birsey resimdeki yere cok yakin 2 yasindan sonra ystiyorlar bu tarz yere yakin yataklara ama montesserride guzel fikir onceki evimde yerim olsaydi alirim kesinlikle daha sonradan tasindik evimize simdi odasi genisledi ama bu seferde yeni bebek geliyor dite erteledim

Eklentiler

• IMG_3257.jpeg
    126,5 KB · Görüntüleme: 25
Aynen ben de juno tarzi yataktan var ilk 3 ay onda yatar zaten o zaman kadar da alirim yatagini ponponumun

Tam erkek çocuk odası çok tatlı Konudan bağımsız bu halıların adı ne olarak geçiyor? Sanırım toz tutmayan halı modelleri bunlar.
Gardrobu daha büyük alıcam canım, ben battaniyelerinden nevresimine, bezlerinden havlularına her şeyi orada muhafaza etmeyi düşünüyorum tek parça olması açısından. Eğer çekmeceleri olursa şifonyer ayrıca almam zaten, olmazsa alabilirim.

Benim tek taraflı toplanma gibi değil de sanki balonu çok şişirmiş gibi böyle bi gerginlik var
Bu bazı akşamlar bende de oluyor. Ne yatabiliyorum ne doğrulabiliyorum, yürüyemiyorum, nefes alırken dahi zorlanıyorum. Önce yediklerimden oluyor sandım da aynı menüyü iki ayrı gün yedim birinde oldu diğerinde olmadı demek ki ondan da değil. Ama neyden onu da anlamadım hala Doktor şey dedi 30. hafta civarında kaburgaların açılacak hepsi biraz daha rahatlayacak henüz açılmadı dedi

Ben 24.haftadayım, dolayısıyla düzenli hareket hissetmek için çok erken. Koca bir gün sıfır hareket olursa tabi ki ben de endişelenirim ama genel olarak kafasına göre takılıyor, dolayısıyla endişe edecek bir şey görmüyorum. Böyle negatif hikayeler çok var, 100 kişiden 1’ine denk gelebiliyor, ben görmemeyi ve ciddiye almamayı tercih ediyorum. Genel olarak negatif söylemlere gebelik sürecimde tahammülüm yok çünkü, hassas bir süreç insan tükürükten nem kapabiliyor. Ben sadece doktorumu dinliyorum ve elimden geleni yapıyorum bebek için. Bu tarz durumları ne okuyorum ne de ciddiye alıyorum.

Kizlar bugun pijama takimi aldim valla yumusacik cok guzel penti tavsiye ederim . Hem hastanede hemde sonrasinda giyerim dedim . Indirimdeydi aklinizda olsun
Ay siz kış günü kısa kollu picama nası giyceeniz yaf ben kışın çok üsüyorum hadi hastane cok sıcak oluyor tamam ama evleriniz de mi oyle asırı sıcak oluyor. Benim evimin sıcaklıgı normal oluyor da. Özellikle hatta cok asırı ısıtmak istemiyorum bebeğin de agzı burnu kurumasın diye

Şu an kaç yaşında oğlun canım? Montessori için benim de bu evde yerim dar ama burası bir lojman ve 3 sene sonra taşınabiliriz. Daha büyük bir yere geçersek şayet oraya alırım. Geçmezsek de farklı çözümler üretmeye çalışacağım artık

Ben önce Ecoprin içiyorum aç karna, sonra kahvaltı edip sırayla 2 tablet omega-3, demir, vitamin içiyorum. Hepsini bir arada yani, gebeliğin başından beri düzenim böyle, ilaç konusunda hassasım ben her gün düzenli alıyorum mutlaka.

Evet benim de öyle hatta sağa sola yatmaya çalıştığımda sanki karnımın içinde küp varmış gibi ağırlık oluyo yatınca bile rahat edemiyorum çok değişik bi his sonra yatınca yavaş yavaş geçiyo

Ben tüm kışı şöyle geçirdim Ankara'da, evin yalıtımı da iyi değildi ama ben darlanıyorum sıcaktan

Benim önceki evim merkezi ısıtma ve aşırı sıcaktı canım. Tüm kış şort atlet gezdim içeride desem yeridir. Hem de nasıl kış kar kıyamet olurdu. Bazı evler öyle dolayısıyla her şey giyilebilir. Bu evimiz daha orta sıcaklıkta mesela, gündüzleri çok güneş aldığı için kısa kollu üzerine belki yelek alarak idare edilebilir ama akşamlar soğuk sayılır. Bir de bünye meselesi ya şu an eşimde uzun kollu + yün yelek altında da kalın eşofman + çorap var. Bende tişört (atlet yok), çok ince bir pijama altı var (çorap da yok) Kocam hep donar ben de hep yanarım oysa tam tersi olması beklenir ama

Araya hiç süre koymuyo musun doktor bana hiçbir ilacı peş peşe içme etkilerini azaltıyor olabilir dediydi

Adet sancısı gibi düzenli sancı ve kanama/lekelenme yoksa acil durum yok dedi bana doktor canımsu. Katılıyorum ben de ya her şeyi düşünürsek kafaları yeriz

Evde ustunu giyemeyebilirim kisim sicak severim cunku evde var nasilsa bu tarz giyecek pijamam oyuzden cok onemsemedim . Baharda giyerim cok usursem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…