Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Doktor risk yok dediyse korkma ama dikkat et ani hareket yapma dinlen surekli insallah bisey olmaz .

kac ciktigini soylemedi aslinda ben cekimser gozukunce antibiyotige bekle biraz zTen carsamba tekrar randevun var bol su ic o zaman baksinlar tekrar dedi. bol su icmeye basladim ama tuvalette yatsam yeridir simdide dakika basi tuvaletteyim ya
Öyle oluyor canım sabaha kadar 4-5 kere kaldırıyor çok içmek de Ama geçiriyor enfeksiyonu geçer inşallah bir sonraki randevuna kadar tamamen

Acaba başka mı denesen ya hangisini içiyordun? Soda falan mı içsen yatmadan onun yerine ya da ay ne yapsak magnezyum şart gibi geldi bana ağrılar için
Magneral. Gündüz içmeliyim canım. Yatmadan hemen önce ne içersem içeyim ağrı yapıyor gece Normalde midem ilaçlara karşı çok da hassas değildir aslında ama hamilelikte hiçbir şey normal olmadığı için

Aklıma geldi suda eriyen mi tablet mi? Tablet alıyorsan belki suda eriyen ağrıtmaz

Bence bu şişliği biz yediğimiz içtiğimiz ile yok edebiliriz. Çünkü ilk kez ayağım ağustos sonu tatile gittiğimde şişmişti ama çok ürkmüştüm yürürken ayağımız üzerinde sanki su dolu poşet var ve o sağa sola sallanıyordu bu hisle farkettim. Artık nasıl kötü beslenmişsem tatilde. Şimdi hiç şişlik yok ayağımda tuzu azaltmıştım şeker tatlı sevmiyorum zaten aramam öyle. Ama bol su içiyorum. İncitmediysen bir şey yoktur merak etme. Böyle sağa döndür sola döndür hareket ettir geçer inşallah

Aile hekimi de verir kendi doktoruna hemen gitmeyeceksen aile hekimine yazdır seninkine haber ver.
Mesaj attım cano Oroferon alabilirsin dedi ama en az kabızlık yapanı sordum tekrar belki sizin burada yazdıklarınızdan önerir. Çocukken çok çektim çok yatkınım kabızlığa korkuyorum yine başlar diye

Sidefer kullanabilirsin dedi doktor, bu grupta da 2-3 kişide görmüştüm rahat olduğunu söylemişlerdi çok sevindim bari iyi inşallah bende de yan etki yapmaz

Doğum videolarına denk geldikçe eşim hastanede akşam annem de kalsın yanımızda deyip duruyor yav, delirtecek beni dmfkfm ben bebeğin altını nasıl değiştiricem hemen öğrenemem ki diyor. Hastanedeyiz hemşireler var ben baygın değilim ben de kendimde olucam gösterecekler öğretirler, ki annenler de gece kalmasa da doğuma gelecekler sonuçta diyorum rahatlatamıyorum adamı. Doğuran ben strese giren bu

Ben ferrum kullanıyorum çok şükür bende kabızlık yapmadı aç karna değil yemeklerle birlikte kullanıldığı için mi acaba

Ebe Hürcan Çit instagram kanalında çevresindeki anneler ait hiç kullanılmamış ya da ikinci el bebek ürünlerini paylaşıyor beşik, bebek arabası vs. birçok ürün var bakmak isteyen olursa Login • Instagram

Aslında senin depon baya boş hamile kalmadan önceki depom bile bu kadar düşmedi benim bizim ülkede kansızlık neden bu kadar önemsiz görülüyor acaba
6 çok düşük değil mi ya depon boş neredeyse :/

Verdi verdi mdfkfk
Daha geçen hafta tahlil yaptırdım 6.3 çıktı ama kontrolde hiç değinmedi bile ona elenatal 2 kullanıyordum ona devam edelim dedi halihazırda kabızlığım olduğu için bende ilaç başlaması için ısrarcı olmadım benim hamilelik öncesi de hep düşüktü zaten. Oroferon kullanmıştım ben hamilelikten önce o yükseltmişti benim değerlerimi baya Orangegreysky

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…