Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Ama sadece göbekte değil ki. Kolumda bacağımda ensemde sırtımda bile oluyor. Biraz huzursuz bacak şeysi de var. Biri bitiyor biri başlıyor anam ne bu böyle ya
Alerjık bır şey mı acaba yedıgın içtiğin de dokunmuş olabılır kızarıklık oluyor mu

Kızlarrrrr merhabaaaa. Bu aralar fazla bakamıyorum buraya konuşuldu mu bilmiyorum plasenta aşağıda ve bebeğin kafası sol alt kısımdaymış dün akşam beri sol bacağımla kasık birleşiminde sanırım çatı dediğimiz kısımda ağrı/acı var. Hatta akşam kıyafetlerimi çıkarırken zorlandım. Yürürken de canım yanıyor. Böyle bir durum yaşayan oldu mu neyden kaynaklıdır acaba ? Yaşadığım yerde kadın doğum olarak acil olmadığı için hastaneye gitmek istemedim yarın doktoruma gidicem ama biraz korkuyorum.

puset mantığı da aynı mı peki, puset aldın mı sen ayy hadi inşallah güzel güzel binsin diycem ama benimki de erkek muhtemel bi süre sonra üstüne çıkar
Puset benim için must ya onsuz olmaz ama ablamda travel set vardı. Onun puseti kullancam kraftın set olarak. İçinden puset aparatı çıktı ama kraftla uyumlu değilmiş. Puseti cybex düşünebilirdim onunla uyumlu

Kızlaarr trendyol milladan tulum aldım, kıyafet alternatifi arayan varsa değerlendirebilir Aşırı rahat. Bu aralar idare eder gibi ama kumaşı ince

Plesentası nasıl rahım ağzını nasıl kapatıyor?plesentadan kaynaklanmaz galiba benim de asagıdaydı çünkü haftaya gıdıcem cıkmıs mı bakacak

Bu yaz bunlara heves ettim ama gıyecek kadar göbek çıkmadan havalar soğudu

Ben tüm hamileliği şunla geçirdim Happiness Ä°stanbul Kadın Bordo Cepli Bahçıvan Tulum DD00910 Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu ve siyahı ndfk çok rahat oluyor ama doktora giderken giyilmiyor tabii

biz de hala birlikte yatıyoruz ama ben korkuyorum ya karnımız büyüdü iyice. yanlışlıkla çarpar ederse diye. arada horlamasından rahatsız olup yolluyorum salona
Eşim tavşan uykusu mu derler o şekilde uyur ıh desem sayıklasam benden önce uyanır maşallah uykuda da çok kımıldamaz ani hareket yapmaz da ben döne döne kendime her şeyi yapma ve yaptırma potansiyeli taşıyorum o yüzden yakında ikimize birden dar gelebilir. Ama tek yatınca da kramp olayı korkutuyor bacakta falan bir de kabuslar

Benim de kollarımda bacaklarımda var kaşıntı, kuruluğa bağlıyorum ama bu ara arttı
Ya benim cildim normalde de çok kuru. Bioderma duş yağı aldım ben ilk başta faydası yok sandım ama normal duş jeli kullanınca farkı anladım. Önümüz kış böyle şeyler daha iyi olcak sanırım. Ben vıcık vıcık yağlanmayı çok sevemiyorum ya of

Plesentası nasıl rahım ağzını nasıl kapatıyor?plesentadan kaynaklanmaz galiba benim de asagıdaydı çünkü haftaya gıdıcem cıkmıs mı bakacak
Rahim ağzını kapatmıyor ama aşağıda olduğu için takip edilmesi gerekiyor dediler

Ahahahaha huzursuz bacak bende bu gece idrar yolu enfeksiyonu sıramı yeni savdım ben Ay şu magnezyumu şu saat içeyim bu saat içeyim derken hep kalıyor yaa

Ahahahaha huzursuz bacak bende bu gece idrar yolu enfeksiyonu sıramı yeni savdım ben Ay şu magnezyumu şu saat içeyim bu saat içeyim derken hep kalıyor yaa
Tam yatarken iç. Benim huzursuz bacağa en iyi öyle geldi. Tabi yatakta sabunum bir de ayakta parmak ucuna çıkıp incek şekilde hareket yapıyorum o da çok iyi geliyor.

Rahim ağzını kapatmıyor ama aşağıda olduğu için takip edilmesi gerekiyor dediler
Bende de previa var nerdeyse kapatiyo. Carsamba gittigimde kafasi asagida dedi. Zaman zaman benimde o cati kismi agriyo ama magnezyum geciriyo endise edilecek bisey oldugunu dusunmuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…