Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Ben değiştirttim canım stik bi ürün söyledi onu alıcam gün içinde. Hgb'mi yeterli buldu o da referans değerine göre düşük ama depon boşalmış günde 1 kullanabilirsin dedi yeni verdiği ilacı. Bana da 8 olana kadar vermemişti demir için herhangi bi takviye yeterli yeterli diyodu ama doğumda da kan kaybediliyor sonuçta ne kadar erken başlarsak o kadar iyi olur sanki :/

Bol su içip dinlenin bence kaygılanmayın doktorunuz risk yok demiş zaten inşallah sıkıntısız atlatırsınız

Ultrasonda aktif kanama alanı yoksa doktoruna güven . Dinlen çok hareket etme . Zaten eski kan olduğu belli kahverengiye dönmüş . Stresten ya da çok hareket etmişsindir ondan olabilir . Yani bana öyle demişti doktor . İnşallah tamamen geçer . Rahatlarsın

Kanama kahverengiye donduyse rahim icindeki kan atiliyirdur o da bi sure devam ediyor tabi artarsa yogunlasirsa doktoruna bildir muhakkak

Canım ben de tüp bebek ile hamileyim 5-7-9. Haftalarda kanamam oldu. İlki aşırı fazlaydı. Hemen doktora gıtım pruluton muydu bir iğne vurdular kalçadan. Protestan dex sabah akşam, fitil sabah iki akşam iki kullandım. İğne ilaç vermiştir heralde sana da? Kanama alanın yok anladığım kadarıyla, benim de yoktu. Dınlen bol bol. Bana heyet raporu verilmişti O zaman.

Kahverengi kan eski kan oluyor. İçerde kalanlar bir hafta kadar azar azar geliyor canım korkma.

Bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum ve yatakta dönemiyorum bile ama neden ağrıyor çözemedim

Oreferon direkt kabızlık yapar ben sana söyleyeyim Yani daha doğrusu bana oreferon, ferramat, ferro sanol, vegaferon, gynoferon bunların hepsi kabızlık yapıyordu. Hepsini denemişliğim var.

yok canım suda eriyen değil. Magnorm vardı aslında önceden içerdim suda eriyen tablet. Acaba gebelikte kullanılıyor mudur ki?
Bende evde suda eriyen vardı ona da okey demişti. Ama bağırsak çalıştıran başka varmış sonradan onu verdiği için tablete geçtim. Magnezyum çok da değişmiyor sanki oranı önemli biraz daha

Bende evde suda eriyen vardı ona da okey demişti. Ama bağırsak çalıştıran başka varmış sonradan onu verdiği için tablete geçtim. Magnezyum çok da değişmiyor sanki oranı önemli biraz daha
Ben bir evdeki ilaçları karıştırayım bakalım bugün

Kızlar e bebekte sivenoda indirim var çamaşır deterjanı 1 buçuk litresi 187 lira almak isteyen olursa bakabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…