Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Alerjık bır şey mı acaba yedıgın içtiğin de dokunmuş olabılır kızarıklık oluyor mu
Yok yavrum ya kızarma kabarma olmuyor alerjik gibi duruyor da geziyor devamlı. Şeker mi yüksek acaba hem bacak huzursuzluğu hem kaşıntılar bugün hiç ölçmedim de
Ben de siyahını çok giydim

Tam yatarken iç. Benim huzursuz bacağa en iyi öyle geldi. Tabi yatakta sabunum bir de ayakta parmak ucuna çıkıp incek şekilde hareket yapıyorum o da çok iyi geliyor.
Şimdi içsem mi ama ya midem ağrırsa bazı geceler ağrıyor ya bundan şüpheleniyordum

ne kullandin idrar yolu enfeksiyonu icin?
Ben aynı anda kum da döktüm işte haftanın başında. Ağrı için parol serum ve buscopan verdiler o gün. Enfeksiyon için sadece su Senin şikayetler neler ? Bende kumdan da kaynaklı yan ağrılar, kasıklarda sancı, idrar yaparken zorlanma, ağrı yanma falan olmuştu.

ben de belirti yoktu bugun rutin kontrolde bakteri gozuktu idrarda. sIk idrara cikma vardi ama ben onu hamilelikten sanmistim

ben de belirti yoktu bugun rutin kontrolde bakteri gozuktu idrarda. sIk idrara cikma vardi ama ben onu hamilelikten sanmistim
Hamilelikten de olabilir yine de başka şikayet yoksa. Bende de 50 çıkmıştı bakteri de doktor çok önemsemedi kültürde üreme olmayınca. Organik elma sirkesi var ise bir bardağa bir iki çay kaşığı damlatarak devamlı su içmek çok etkili bence, bende işe yaradı. Daha kötü bir tablo varsa da antibiyotik verir zaten .

kac ciktigini soylemedi aslinda ben cekimser gozukunce antibiyotige bekle biraz zTen carsamba tekrar randevun var bol su ic o zaman baksinlar tekrar dedi. bol su icmeye basladim ama tuvalette yatsam yeridir simdide dakika basi tuvaletteyim ya

Bir arkadaş yazmış burada 12 aya bakma olayı yılbaşından sonra 3 ay olarak değişecekmiş.
Ben yazmıştım ama benden önce de yazan oldu mı bilmiyorum . Bugün sgk ya sordum 2 ayrı kişi de bize gelen öyle bir bilgi yok dedi. Resmî yazı olarak bulursam atarım buraya.

Canım merhaba raporu devletten mi aldın yoksa özelden mi ? Bir de 30 gün raporda heyet raporu demişsin hemen çıktı mı rapor ?
Ben özele gidiyordum kadın doğumcum kendi önerdi çalışmak istemezsen rapor verelim diye. Heyet raporu idi. Diğer doktorlar onayladı hemen yani elektronik sistemmiymiş otokratik onaylanıyormuymuş neymiş hemen verdiler

Magnezyum ne kullanıyorsun
magnezyum sitrat verdi doktor bana magnezyum turu olarak herhangi bir marka aldim ben
hamilelik vitamininin icinde 150 mg oldugu icin yuksek doz alma dedi max 200 mg aldim. solgarin da var aslinda ama dozu yuksekti

Eklentiler

• image.jpg
    100,4 KB · Görüntüleme: 5
Kesinlikle yiyeceği ekmeği varsa atlasan da zıplasan da o bebek bir şekilde tutunuyor dünyaya geliyor. Şöyle düşünüyorum da şuanki stresim başlarda tutunacak mı düşecek mi korkusundan daha az. Biliyorum ki rabbimin de izniyle yaşayabilecek bi seviyeye geldi ilk haftalardaki o korku gibi değil. İnşallah güzel olucak. Bir de bakıyormuşsunuz 40. Haftada bu bebek gelmiyor diye sızlanırmışım

Aa biz bi taneyi zor taşırken sen iki tane taşıyorsun maşallah Ne kadar zorlandığını tahmin edemem sanırım bir taneyle bu kadar zorlanırken. Ama ikiz bebekler daha güçlü oluyor inşallah hiç bişey olmayacak seninde zamanımda gelecek bebeklerin. Hem çok görüyorum ikiz 36. Haftaya gelenleri inşallah sende onlardan olacaksın sağlıkla zamanında gelsin bebeklerimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…