Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Ahahah ulan paşama bak, paşa mı şehzade mi belli değil. Ne kompleksli ne manyak bir herif bu ya, acil tedavi olsun yatarak. Hiç kimseye minnet borcun falan yok baksana herif sadece seni değil başkalarını da eften püften sebeplerle bozuyor ve alttan almana hiç gerek yok. Aksine laf söylemezsen daha da üstüne gelir, sen de bozarsan kıymetli olursun çekinir senden. Sessiz kalmak daha da coşturuyor bu manyakları

Şimdi kuzum bu erkek şef ama; ya seni ve bebeğini kıskanıyor, ya aşırı derecede aşağılık kompleksi var, ya rejime girmiş canı poaça çekmiş, yediklerinden etkileniyor, ya insanların mutsuzluklarından besleniyor, ya kötü bir insan, ya narsist psikopatın teki. Sen doğum izinden sonra burda çalışmaya devam edecek misin onu düşün. Bu m.nyağı da kafana sakın takma. Bir poaça ne kadar kokabilir ki? Kadın karısına kızım dese ne olabilir ki? Adam psychopath (saykopat), üstünde durmaya değmez ve değişmez

Ay napim öksürmekten ciğerimi bırakmıştım artık bir yere kar zarar hesabı nope pazartesi dahiliyeye randevu aldım önce ona gidicem
anladım yavrum benim de boğazım ağrıyor dün bal yiyip yememe konusunda tereddüt ettim ama yemedim karabiber limon falan idare ediyorum bakalım.

Galiba benim ki spinal, sonradan öğrendim Epidural ve spinal farklı şeylermiş ama ikisi de belden yapıldığı için zarar veriyor bence ikisi de belden iğne olarak veriliyor ya aynı kesi yok dikiş yok karıştırma oluyor o yüzden , ben bi ameliyat geçirmiştim beni belden iğne yaptılar uyuşturdular sezeryan gibi, yaptıklarının adını bilmiyorum hatırlamıyorum şuan da sonra araştırınca benim ki spinal olduğunu anladım, ama o ameliyattan sonra ciddi bel sorunu yaşıyorum daha doktora gidemedim ama kime sorsam senin ki fıtığa benziyor fıtık olmuş sende diyorlar

B
Bende spinal olmuştum bi kere ama yan etki dedikleri ben sandım ki fıtık bel ağrısı vs olmaması için, meğer sizin kastettiğiniz baş ağrısı felan mış. O an zaten bana yaptığı yan etkiyi hatırlamıyorum bile ameliyattan o stresten insan ameliyat stresinden baş ağrısını yan etkiyi düşünmez ki

Ay yok çok kötü bi baş ağrısı diyolar ya ben birkaç gün hafif çektim kafamın içinde fil koşturuyor gibiydi, şimdi içerim hemen o ağrının daha fazlasını yaşayabileceğimizi düşününce

Yaşadıysam da hatırlamıyorum tek hatırladığım bekardım o dönem asla çocuk doğuramam sezeryan olamam diyordum o ilk kalkma anı çok kötüydü zaten başım dönmüş bayılmışım en azından yaram acımıyordu çok yanıyordu sadece, yine doğum da öylr birşey kullanılırsa bize bebekten bu sefer farketmeyiz gibi baş ağrısını

Ben pozitif sezaryen doğum videolarını izliyorum iyi geliyor fkgk

Kendi mutsuz, huzursuz diye herkes mutsuz olsun isteyen biri belli ki. Günahsız bir canlının bile hakkına giriyor yani hamile insana yaklaşımına bak. Hamile veya kadın olmasan bile yanlış hareketleri. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın hepimizi. Ağlama ya üzme dengesiz insanlar için kendini o ondan çıkar bak görürsün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…