Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,9%
  • erkek

OY: 78 52,7%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,4%

• Ankete Katılan
    148
Ben şefime şaka yollu sordum bana da zam yapacaksınız dimi diye. Saçmalama tabii ki yapılır dedi.

Kız ev hala 35 derece neye basmıyim yere
Ya bak benim kadın doğum doktorum sey dedi. Sürekli idrar yolu enf geciriyorum diye. Ayagını sıcak tut mutlaka dedi yakzn özellikle dikkat etmiyorsunuz sıcak diye daha cok oluyor enfeksiyon dedi. ben de yaz diye terlik merlik kullanmıyordum evde. Bir de azcık üşengec ve unutkan oldugum için terliği bi giyiyom bi odada unutuyorum diğer odada aklıma geliyor geri gidip almaya üşeniyorum yani demem o ki sen de aynı dertten muzdaripsin tikkatli ol bacım terliğini cıkarma ayagından

Kalbimi kırdın mdkff neyse az serinlemeye başladı zaten giyerim ya

Cinsellik sıklığı diye bir şey kalmadı desem doktor serbest dedi ama bende çok isteksizim. Sanırım çoğunluk cinsellik konusunda bizimle aynı kaderi paylaşıyor
Valla cevaplar beni rahatlattı tek olmadığımı gördüğüm için, bize de serbest dedi başından beri ama hiç aklıma gelmiyor olsa bile zevk alamıyorum hiçbi şekilde. Hamilelikten mi eşimden mi soğudum diye düşünmeye başlamıştım

Sana da çok geçmiş olsun, amin amin doğum yapacak olan herkes hepimiz normal şekil de çabucak doğuralım inşallah

ya muhteşem bi haber bu :) gözün aydın canımmm :)

Şekerin yüksek çıktı dedi işte 140 olması gereken değer 164 müydü bişidi. Şeker demesi için ne lazım ki

1 saat sonra ölçüyorum hep
Bir saat için gayet normal şeker hastası sayılmıyorsun ki, aslında hepimiz gebelik şekeri denilen şeyi yaşıyoruz, belki de gerçek şeker hastası insanlar ile kendimizi kıyas yapıyoruz ondan böyle soru işareti kalıyor kafada, zaten bu grupta şekeri çıkanlar hiç biri şeker hastası değil ki o yüzden bazen düşük bazen yüksek çıkıyor tatlı yenmesine rağmen, doktorlar ne olur ne olmaz ara ara yükseldiği için o tanıyı koyuyor ki gebeler bol bol tatlı yemesin diye çünkü daha da kötüye gitme ihtimali yüksek küçük bş önlem aslında bende yaptım 50 gr 1 saat sonra 130 çıktı değerim iyi dedi doktorum yine de dikkat ediyorum mesela fazla kaçırmıyorum şekeri

Ya tabii orası öyle ama sonuçta bi diyete giriyosun ve hayatı boyunca şekeri hiçbir zaman kesebilen bi insan olmadığım için dünden beri ben strese girdim mesela. Bi tane kurabiye yemek için dil döktüm akşam eşime, yükselmiyosa niye strese giteyim

ya muhteşem bi haber bu :) gözün aydın canımmm :)
Çok sağol canım inşallah senden de güzel haberler alacağız Şimdi kafama takılan konu bizim oğlanın boyu da kilosu da biraz önden gidiyor ya 15-16 gün kadar. Şeker yüklemesi yaptırdım sıkıntı yoktu. Suyu falan da iyi dedi. Birazcık endişelendim yine de. Açlık kan şekerim de 95 çıkmış, doktorum birazcık yüksek diyet ve yürüyüş yapalım dedi. Aslında normal sınırlar için 95 ama o 85 olsa daha iyi dedi. Acaba ondan mı önde ya çocuk bilemedim

Ben şefime şaka yollu sordum bana da zam yapacaksınız dimi diye. Saçmalama tabii ki yapılır dedi.
Zaten yapmamaları direk kötü niyet. Yapmaları lazım etik olarak. Ama işte mahkemelik olma harici yasal bir yaptırım olmayınca kendi vicdanlarına kalıyor. İşçi işveren arasında bir sözleşme varsa farklı bir durum tabi.

ya 95 gayet iyi ki. sen gene de dikkat et bende ölçtüm şimdi yüksek çıktı beslenme düzeni getirmem gerekiyor bakalım . dikkat edeceğim . ama 2 haftaya kadar önden gitmesi sorun değilmiş . ileriki haftalarda gününü yakalar. benim bebe de hep geride çıkıyor ama dert etmiyorum

Yapmazlarsa zaten kesin asgari altında kalırım, ondan yaparlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…