Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Yanımda da diyetisyen var, oraya dahiliyeden önce gitmek fark ettirir mi dahiliye önce takip yaptırıp sonra mı yönlendiriyor acep
Benim doktorum diyetisyene yonlendirmedi mesela kendi listesi vardı onu verdi. Sonuçlarımı haftalık olarak atıyorum. Yüksek de çıkmıyor çok şükür diye diyete de pek uymuyorum ama ufaktan bi endiselendim. Kadın dogumcum da bi baksın bebek kilosuna suyuna ona göre önlemimi alicam.

Sancı soldan geliyor son ikidir yaşadığım karnımın içinde sancı, sola dönünce rahat ediyorum geçiyor yine sürüyor ama bi kaç dakika
GÜNDE KAÇ KERE OLUYOR ONA BAK 7-8 KERE OLMASI GEREKİYORMUŞ GALİBA . BİDE SAATLERİNİ NOT ET DÜZENLİ Mİ DİYE . BENCE BİR SORUN YOKTUR AMA TEMKİNLİ GİDELİM GENE DE

Plansentası aşağıda olanlar olarak parti kuralım bana da hareketlerini kısıtlama dedi ama 32. Haftaya kadar var zaman sonrası bile çıkabilir dedi. İyi düşünelim iyi olsun
Kanama vs olmadıktan sonra bir sıkıntı yok o da olmadı olmaz da inşallah, daha vakti var çıkması için bekleyelim bakalım

Evet ya ben genişliyor diye düşünüyordum ama plasenta durumundan olabilir mi? Hiç ormadım doktora da
Plesentadanmış canım . yani bizimki o yüzden yüksek ihtimalle . ama normalde aynı zmaanda vücut doğuma hazırlıyormuş kendini. biz ekstra hissediyor olabiliriz. doktor hamile yürüyüşlerin başlamıştır paytak paytak dedi güldü eşim taklidimi yapıyor hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…