Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Yanı bır zararı yok onun benim de asagıdyadı en son haftaya randevum var bakalım cıkmıs mı normal doğum yapamazsın sadece sezeryan olursun sıkıntısı yok yanı
Doğum şekli zaten çok anlık ya o yüzden takmıyorum onu kafama. Yatış vs durumu olması beni düşündürüyor. Bakalım doktorum ne diyecek. Çok yatma dinlenme taraftarı değil zaten hareket etmemi istiyor hep o yüzden yatış vs diyeceğini sanmıyorum dese derdi şimdiye kadar herhalde 🤷‍♀️

benm plesanta previa . bende bebek cok harektli 24 haftann ııcndeyiz .banada normal hayatına devam dedıde ne mumkun anam servisten eve gelirken 5 dklık yol eve gelyrm ben pert:KK43: valah bazen dyrm aha ayagı cıkcak smdı altan :) oderece harektlyz.
Previa nın da derecesi var canım demek senin de çok ileri seviye değil yoksa dinlen derdi sanırım. 28+2 deyim ben de bebek biraz önde ama tam ne kadar şu an bilemiyorum ama ilerleyen haftalarda daha da hissettiriyor kendini. Yatarken öyle sallıyor ki deprem oluyor sanıyorum çoğu zaman. Ders anlatırken hiç durmuyor bütün dikkatimi dağıtıyor zibidi dışarıdan da görünüyor bir de hep üzerimi örten şeyler giyiyorum liselilerin diline düşmemek için 🤣🤣

Plesentadanmış canım . yani bizimki o yüzden yüksek ihtimalle . ama normalde aynı zmaanda vücut doğuma hazırlıyormuş kendini. biz ekstra hissediyor olabiliriz. doktor hamile yürüyüşlerin başlamıştır paytak paytak dedi güldü :KK70: eşim taklidimi yapıyor hep
Benim bir kaç aydır var çatı ağrısı. Uzun süre ayakta kalma yürüme fazla merdiven çıkma durumlarında ağrı artıyor. Plasenta durumundan ekstra hissediyor olabiliriz dediğin gibi.
Bana yürüyüşüm değişti gibi geliyor ama soruyorum yok aynısın diyor herkes. Ama ben aynı hissetmiyorum 🤣🤣

dün benim sabah tokluk yüksek çıktı diye kapya biberi keselim dedi. bulgur bakliyat bu hafta hiç yok ama ilerleyen haftalarda verir belki.
İzin veren diyetisyen varmış kız sus fkgkg ben sıfır tatlıyla ölürüm yaşayamam bebem strese girer bana bi alan tanısın Allah kuran kitap aşkına diye gidicem kapısına kdgkfk

GÜNDE KAÇ KERE OLUYOR ONA BAK 7-8 KERE OLMASI GEREKİYORMUŞ GALİBA . BİDE SAATLERİNİ NOT ET DÜZENLİ Mİ DİYE . BENCE BİR SORUN YOKTUR AMA TEMKİNLİ GİDELİM GENE DE
Günde bi kere oluyor yani 5 /7 gün de bir okuyor sık değil ondan korkmuyorum rahatım ama çekilecek bi sancı değil pek 😃

Kızlar benim gebelik şekerim var ama insülün başlamadı doktor diyetle kontrol altına alalım dedi açlık şekerim. 87 76 90 çok nadir olarak 95 100 ve 104 çıkıyor ama nadir yani toklukta 112 120 14 135 140 nadir olarak ta 150 160 ama çok çok nadir birşeyi fazla kaçırınca oluyor oda bugün canım börek çekti aşerdim resmen 180 çıktı evde ölçtüm elim ayağıma karıştı daha da yemem ama sizce bu değerlerle insülün kullanmam gereklimi benim korkuyorum bebeğime birşey olur mu

Kızlar benim gebelik şekerim var ama insülün başlamadı doktor diyetle kontrol altına alalım dedi açlık şekerim. 87 76 90 çok nadir olarak 95 100 ve 104 çıkıyor ama nadir yani toklukta 112 120 14 135 140 nadir olarak ta 150 160 ama çok çok nadir birşeyi fazla kaçırınca oluyor oda bugün canım börek çekti aşerdim resmen 180 çıktı evde ölçtüm elim ayağıma karıştı daha da yemem ama sizce bu değerlerle insülün kullanmam gereklimi benim korkuyorum bebeğime birşey olur mu
İnsülinin gerekli olup olmadığını doktorunuz bilebilir 🤷‍♀️ geçmiş olsun umarım gerek kalmaz

X