Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Bence bayılacak gibi olmak vücudun şekere harcadığı performansdan dolayı bak şekeri çıkanlar genellikle ben içtim bir şey olmadı dediler
Öyle mi diyosun, valla ben 4.5 ay günde 5-6 kez kustuğum için o dönem çok Cappy karışık içtim bayılmalarımda karbonhidrata da abandım hep, ihtimal veriyordum çıkar belki diye

İnsülinin gerekli olup olmadığını doktorunuz bilebilir geçmiş olsun umarım gerek kalmaz
Evet doktorum bilebilir kullandırmadı da ama ben bu durumu yaşayan var mı değerleri böyle olup kullanmayan yada kullanan var mı yada doktorumu değiştrimem gereklimi diye sormaya geldim sonuçta bu sayfa bunun için var teşekkür ederim yine de saolun

Maşallah. Eşimde biraz endişeleniyor ben çok kaygılı değilim ama çok teşekkür ediyorum duruma göre bakacağım öncesinden yapacağım yaparsam da

Kızlar alarma alarma son bir haftadır kıyafet olayını bitireyim diye son gaz alışveriş yaptım sizce eksik neler? Açık olanlar genelde 0-2 ya da 0-1 ay katlı olanlar 0-3 ay. Sizce alt almalı mıyım yoksa tulumlar yeter mi?

Bunlara ek hastane çıkışı alacağım iki adet set.

Eklentiler

• IMG_7677.jpeg
    208,6 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_7678.jpeg
    184,6 KB · Görüntüleme: 61
Şöyle ki fikrimce şeker hastası demek zaten şekerli birşey yiyince şekerin yüklemesi demek sağlıklı bi insanın zaten yükselmez kolay kolay sabit kalır, size tanı konulmuş zaten korkmayın bebeğe hemen zarar gelmez şekeri azaltırsanız sabit kalır şeker oranı bebekte zarar görmez

0-1 ay yeterli geldi bana, iç zıbın yoksa alabilirsin ben de eksik almışım onu. 0-3 ay az geldi gözüme sol üsttekiler sadece katlı galiba ama emin olamadım. Bu arada bana alt almış annemler falan ama bence tek başına çok anlamlı değil tek alt, tulum veya takımlar daha mantıklı geldi bana ben de öyle aldım hep.

İnşaAllah çok teşekkür ederim korkuyorum böyle yok beneğin ciğerleri gelişmez suyu fazla olur kalbi durur gelişimi durur diyorlar 25 haftanın ortalarındayım şuan beneğin gelişimi haftasına uyumlu diyor doktor detaylı ultrasonda da bir sıkıntı görmedi temiz dedi doktorlar ama çok korkuyorum ben

Tabi bende duydum şeker olması yüksek çıkması yüksek seyretmesi iyi değil şimdi bi kere canım istedi yedim demişsiniz. Ama daha dikkatli olun mümkün olduğunca doğuma kadar yemeyin kesin çünkü yerseniz bebeğe bazen zararı olabiliyor sizin anlattığınız gibi su fazlalığı kilo fazlalığı vs

İç zıbın dediğin ne, Newworld baby 4 şunlar mı? Ben 4 tane almışım yetmiyo mı

Süper tamam o zaman 3 ay biraz daha alırım aynen geneli katlı ama daha az haklısın. En zoru bunları ütülemek bence ya kurutmaya atsak olmaz mı ki

Tamam çok teşekkür ederim size saolun

Süper tamam o zaman 3 ay biraz daha alırım aynen geneli katlı ama daha az haklısın. En zoru bunları ütülemek bence ya kurutmaya atsak olmaz mı ki
Bende de kurutma var anam ama ilk etapta küçülür diye korkuyorum, sonra hepsini atacağım tabi ki ve ütüyle vedalaşacağım ajfkdkdk ama ilk seferde evde kurutur ütülerim. (5 kişiyle beraber ahfkdjdk)

Bende de kurutma var anam ama ilk etapta küçülür diye korkuyorum, sonra hepsini atacağım tabi ki ve ütüyle vedalaşacağım ajfkdkdk ama ilk seferde evde kurutur ütülerim. (5 kişiyle beraber ahfkdjdk)
Ahahahah çağırayım ben de o zaman ablayı annemi kim varsa Normalde çocuğumun ilk kıyafetleri falan diyip duygusala bağlayıp ütülemem gerekiyordu sanki ama konu üyü olunca abla duygulanır benim yerime artık

Valla ben de öyle yapacağım allah affetsin, çok ütü var annecim çok almışım affet djfkdjdkd

dercesini solemedı ama sole anlattı rahimı tamamaen kapamıs . normal yapmazsın . bırde 37 hafta kesın almamız lazım tabi bebiş erken gelmezse bu haftada . dedı ve eger rahıme yapısık olur ben ayıramzsam rahımınede almak zorundaayım dedı. kanaman oldugun dırek gel. ve olur baska doktra gıdersen alttan muayne sakn yaptrmyrsn dedı . ama norml hayatna devam et .bakalm yarın gıdecegım kasık agrım ve afedersnz hep buyuk tuvaltm varms gbıyım kac gundur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…