Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
o kadar çok şeyle ve sıkıntıyla uğraşıyoruz ki ben artık sonsuza kadar hamile kalacakmışım hiç doğurmayacakmışım gibi geliyor kjsefksj bebeğin büyüyüp büyüyüp çıkması algımı kaybettim
Bana da artık buyumuyormus gibi geliyor karnım aynı😂😂son aylar benim psikolojı ıyıce nanay annemde kalıyorum zaten artık aile uyelerımle bir süre gorusmeyız 😂

of hemde nasıl . ben gün içinde çok ayakta kalıp yürürsem akşamı çekilmez oluyor ya . gerçekten inanılmaz bir acı
Sanırım plasentanın aşağıda olmasıyla ilgili tamamen maalesef. Kızımı 4 kilo doğum yaptı bir kere ağrımadı böyle. Çatı aynı çatı oysaki. Hatta geçen yazdım gruba gece çatısı bu kadar ağrıyan tek ben miyim diye cevap gelmeyince tek olduğumu düşünmüştüm😂

aynen özelde 1 saat ancak sürdü işim bu cumartesi de muhtemelen öyle olur. iyi para bayılıyoruz ama başka türlü sürünecek halim de zamanımda yok valla.
Yanımda da diyetisyen var, oraya dahiliyeden önce gitmek fark ettirir mi dahiliye önce takip yaptırıp sonra mı yönlendiriyor acep

Ben hiç yemek yiyemiyorum ya, az önce yine salata tavuk yoğurt koydum az önce dediğim 1'de, hala didikliyorum. Açılmayacak mı bu iştah içim kıyıldı yemek yerken

Sanırım plesantanın aşağıda olmasıyla ilgili tamamen maalesef. Kızımı 4 kilo doğum yaptı bir kere ağrımadı böyle. Çatı aynı çatı oysaki. Hatta geçen yazdım gruba gece çatısı bu kadar ağrıyan tek ben miyim diye cevap gelmeyince tek olduğumu düşünmüştüm😂
aa ben görmedim o mesajını benim çookk haftalar öncesinden beri ağrıyor . motora bindiğim için ağrıyor zannetmiştim ama değilmiş. doktoruma sormuştum o zamanlar eee hamilesin normal demişti. demekki plesentadan kaynaklı püüü

Yanımda da diyetisyen var, oraya dahiliyeden önce gitmek fark ettirir mi dahiliye önce takip yaptırıp sonra mı yönlendiriyor acep
Bana sen istediğin diyetisyene gidebilirsin ama bizim hastanede 2 tane var uğraşmazsın dedi. Gidip bi danış belki de doğrudan görüşür diyetisyen

Bana sen istediğin diyetisyene gidebilirsin ama bizim hastanede 2 tane var uğraşmazsın dedi. Gidip bi danış belki de doğrudan görüşür diyetisyen
Hastane uzak ya bana taksiyle git gel yapmam lazım, burası tam evimin yanı, ondan dediydim. Önce bi dahiliyeye gideyim madem

sen bensin canım seni benden iyi kimse anlayamaz ben tekim zannediyordum bi rahatlama geldi :KK70: ama sabah tuvalette kendi kendime şey dedim . bu çocuk daha 1 kilo bile değil ya 4 kilo olursa benim çatım bunu nasıl taşıyacak :KK70:
Ben de aynıyım ya. Evde boya var diye biraz fazla ayakta kaldım eğildim kalktım bi de gece artık tamamen kitlendim. En son ağlayarak oturarak uyumaya karar verdim 🤣 en son dalmışım. Bir ay sonra ağlamalar fena olacak

Sanırım plasentanın aşağıda olmasıyla ilgili tamamen maalesef. Kızımı 4 kilo doğum yaptı bir kere ağrımadı böyle. Çatı aynı çatı oysaki. Hatta geçen yazdım gruba gece çatısı bu kadar ağrıyan tek ben miyim diye cevap gelmeyince tek olduğumu düşünmüştüm😂
Bende hiç böyle bişey yok ama ağrılarım aynı. Ablam 2 hamileliğinde olmamış 3.de oldu. Ama 3. En erken doğanı. Ay bana doktor bişey demedi hiç herşey yolunda diyordu ama şüphe düştü içime aynı şeyleri yaşamamız bi kontrolde sorayım. Ağrılarımı söyledim ohoo şimdiden söylüyorsan bunları falan diyip geçiştirdi.

hemen söyleyeyim nö :KK70: ama ben diyetisyene gitmeden bi gün önce yemenin mokunu çıkarmıştım. sen de son bir kez ne istiyorsan ye bence kjdfs
İzin veren diyetisyen varmış kız sus fkgkg ben sıfır tatlıyla ölürüm yaşayamam bebem strese girer bana bi alan tanısın Allah kuran kitap aşkına diye gidicem kapısına kdgkfk

Bende hiç böyle bişey yok ama ağrılarım aynı. Ablam 2 hamileliğinde olmamış 3.de oldu. Ama 3. En erken doğanı. Ay bana doktor bişey demedi hiç herşey yolunda diyordu ama şüphe düştü içime aynı şeyleri yaşamamız bi kontrolde sorayım. Ağrılarımı söyledim ohoo şimdiden söylüyorsan bunları falan diyip geçiştirdi.
Sanmıyorum aşağıda olduğunu için rahat olsun. Direk belli oluyor zaten aşağıda olsa ultrasonda maalesef. Her şey yolundadır hiç merak etme🙏🏻

Bu arada benim plasenta aşağılarda takılmaya devam ediyor. 27+5te gittim en son ama previa değil dedi doktor. Aşağı yerleşimli plasenta dedi. Perşembe yine çağırdı son bir şans veriyorum, çıkabilir halen dedi. Vajinal muayene edecekmiş bu sefer. Tam ölçüm yapmam lazım dedi. Dedim hocam varsayalım çıkmadı ne olur yani ne olacak? Onu o zaman konuşuruz şimdi canını sıkma dedi. Öyle yani 🥲 Dedim ben çok hareketliyim sıkıntı yaratır mı yok daha iyi hareketli olman dedi peki dedim 🙇‍♀️
benm plesanta previa . bende bebek cok harektli 24 haftann ııcndeyiz .banada normal hayatına devam dedıde ne mumkun anam servisten eve gelirken 5 dklık yol eve gelyrm ben pert:KK43: valah bazen dyrm aha ayagı cıkcak smdı altan :) oderece harektlyz.

Sıkıntı yok galiba, ne diyosunuz?

Eklentiler

• IMG_4961.jpeg
    IMG_4961.jpeg
    49,9 KB · Görüntüleme: 54
Bu sahte doğum sancısı tek bende mi başladı bu grupta, çok kötü ara ara yokluyor doğuma kadar sürecek galiba bide özellikle hareket ettiğim zaman başlıyor 😔

Bu sahte doğum sancısı tek bende mi başladı bu grupta, çok kötü ara ara yokluyor doğuma kadar sürecek galiba bide özellikle hareket ettiğim zaman başlıyor 😔
bende de var canım bende normal bu dönemde . benim dinlenirken oluyor birde karnımı ovalayınca . ama hemen geçiyor. bi kaç saniye nefesim kesiliyor gibi oluyor .

X