Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Ay ebebek demişken, şu kiraz çekirdekli çoraplara falan ne diyosunuz? Bebeği o kadar sıcağa alıştırmak iyi değil diyolar ama gaza iyi geliyo mudur ki gazlı bebek çok zor
Bence beklemek lazım gazlı bebekten ziyade kolikse ne giydirirsek giydirelim fayda etmiyor. Bizimki aşırı sakin olacağı için(evren umarım alır mesajımı) hiç gerek kalmaz

Benim çok ağrıyor sol taraf bacak aram yatakta dönemiyorum acıdan acaba niye
ay bende bende . inan donumu giyemiyorum bacağımı kaldırıp yaaa. bebeğin ağırlığından dolayı olur muş . çatı genişlermiş. bazıları çatın dardır ondan açılıyordur diyor . dün sağlık ocağındaki doktorda plesentan aşağıda ya o baskı yapıyordur dedi. ultrasondada baktığımız bebeğin kafası oradaydı herhalde ağırlık yapıyor . sol taraf ağrıyor bnimde ama geceleri ağlayarak dönüyorum yatakta . ilk yürürken sakat gibi yürüyorum

Hemen 2 güne de randevu var burada şaşırdım İstanbul'da anneme dahiliye randevusu ararken imanım gevriyodu

Gece tuvalete bi kalkışım var sanki dayak yemişim yürüyemiyorum bile yatakta dönerken sesime eşim uyanıyor o kadar canım acıyor gün içinde yürürken otururken çok bi sıkıntım yok ama uyurken dönmek tam bi eziyet çok canım acıyo acaba vitaminler mi azaldı ondan mı diye düşünüyodum demek ki olabiliyomuş ama çok kötü bi ağrı yaa

sen bensin canım seni benden iyi kimse anlayamaz ben tekim zannediyordum bi rahatlama geldi ama sabah tuvalette kendi kendime şey dedim . bu çocuk daha 1 kilo bile değil ya 4 kilo olursa benim çatım bunu nasıl taşıyacak

Yanı bır zararı yok onun benim de asagıdyadı en son haftaya randevum var bakalım cıkmıs mı normal doğum yapamazsın sadece sezeryan olursun sıkıntısı yok yanı

Ben de dün e bebeğe gittim vıttırı vızık ne varsa aldım emzirme atletine kadar hatta şu çıngıraklı bileklik ve çorabına kadar benim sadece almadığım lohusa tacı kaldı galiba
Bende Bebek eşyaları alıyorum büyük olanları Kasım da alıp kurulumunu yapcaz kendime ne zaman sıra gelir bıkmıyorum

Şimdi ben dahiliyeye gidicem o beni yönlendirecek 1 hafta ölç vs diye, diyetisyene de yönlendircek. Devlet dahiliyesine gitsem fark ediyor mu acaba uğraştırırlar mı
devlet dahiliyesine gittim ben de ilk bana dedi sen riskli grubuna (ilk bebeğim düşükle sonuçlandığı için) giriyorsun başka bir hastanede endokrine git. ben de ordan oraya sürüklenecek kadar zamanım olmadığı için cumartesi özele gittim.

Tahlil yaptılar mı

sen bensin canım seni benden iyi kimse anlayamaz ben tekim zannediyordum bi rahatlama geldi ama sabah tuvalette kendi kendime şey dedim . bu çocuk daha 1 kilo bile değil ya 4 kilo olursa benim çatım bunu nasıl taşıyacak
İnanır mısın ben de sabaha karşı tuvalette aynı şeyi sorguladım ah ah canım benim kader arkadaşım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…