Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
ben her gün alıyorum Pregnacare multivitamin ( hamilelikten once baslamistim) bir de iki günde bir balık yağı. Baska birsey kullanmadim simdiye kadar.

ekstra demir d vit falan vermedi doktor kan testi sonuclarim iyiydi.. su an magnezyum alicam bakalim uykusuzlukla ve huzursuz bacak sendromuyla mucadele..

Günaydın güzel anneler 💓 çatlak problemi yaşayan var mı ? Dün akşam sağ mememin altında kırmızı çatlaklar oluştuğunu fark ettim çok canım sıkıldı 😞 Bioderma atoderm oil kullanıyorum var mı önerebileceğiniz farklı bir ürün?

yok merak etme bugün de bacağımın iç kemikleri ağrıyor. hayatım boyunca oralarım hiç ağrımamıştı.
Benim şu an bile dediler gibi midem ağrıyor mesela. Akşam yemeği 7de yemiş olsak 14 saat olmuş bana mısın dememiş. Bacaklarımı kendime toplayıp yatasım var ağrımasın diye ama karnım da ona müsaade etmiyor 😂
İlişkiden sonra da vajina bölgemde ağrılar hissediyorum bir iki gün süren hem de oturamayacak duruma geliyorum. Eşime dedim onu da artık yapmayalım canımı acıtıyor. Bir arkadaşım cinsel hayat bitiyor demişti de inanmamıştım demek doğruymuş diyor 🤣🤣🤣

Günaydın güzel anneler 💓 çatlak problemi yaşayan var mı ? Dün akşam sağ mememin altında kırmızı çatlaklar oluştuğunu fark ettim çok canım sıkıldı 😞 Bioderma atoderm oil kullanıyorum var mı önerebileceğiniz farklı bir ürün?
Banyo yaptığımda kantaron yağı, diğer günler bepanthol sürüyorum ben daha bişeyim yok çok şükür.

magnezyum iyi geliyor uykuya diye okudum biraz once, kullanan arkadaslar ne kadar doz aliyorsunuz? benim gunluk multivitaminim icinde 150 mg var yziyor. 300-350 imiş hamilelikte tavsiye edilen, gerisini yiyerek alıyorum diye dusunmustum ama bu uykusuzluk beni mahvetti magnezyum düzeltecekse biraz alacağım ben de ne tür magnezyum kullanıyorsunuz
Mg olarak içtiğime bakmadım ama bana doktorum huzursuz bacak sendromu için yatmadan önce içmemi söyledi. Geçen gün ağrıların başladığını fark edince içtim rahatladığımı hissettim. Başka yerde kaldığım için sabunum yoktu. Hemen evde bulduğum tüm sabunları da yatağa koydum yine de. Sabun denemiş miydin

Mg olarak içtiğime bakmadım ama bana doktorum huzursuz bacak sendromu için yatmadan önce içmemi söyledi. Geçen gün ağrıların başladığını fark edince içtim rahatladığımı hissettim. Başka yerde kaldığım için sabunum yoktu. Hemen evde bulduğum tüm sabunları da yatağa koydum yine de. Sabun denemiş miydin
Sabun ne için ?

yok merak etme bugün de bacağımın iç kemikleri ağrıyor. hayatım boyunca oralarım hiç ağrımamıştı.
Ay benim o bir kaç haftadır var. Böyle gece özellikle delicesine giriyor o ağrı. Ablam 3. Hamileliğinde yaşamış mesela bunu diğerlerinde yoktu böyle bişey diyor. Demekki her hamilelikte ayrı yer ağrıyor 🤣

Ya benim huzursuz bacak sendromu yatağa koyduğum bildiğin kalıp sabunla çok rahatladı. Araştırdığıma göre sabunda baz olması yalancı magnezyum etkisi gösterip bacaklarda rahatlamaya sebep oluyormuş. Okuduğumda mantıklı gelmişti faydasını da gördüm.
Çok şaşırdım hiç duymamıştım. Biz de deneyelim madem eve gidince. Çarşafın altına koyup üzerine mi yatmaya çalışıyorsun yoksa yatakta var olması yetiyor mu?

ben her gün alıyorum Pregnacare multivitamin ( hamilelikten once baslamistim) bir de iki günde bir balık yağı. Baska birsey kullanmadim simdiye kadar.

ekstra demir d vit falan vermedi doktor kan testi sonuclarim iyiydi.. su an magnezyum alicam bakalim uykusuzlukla ve huzursuz bacak sendromuyla mucadele..
Ben de o multivitamini kullanıyorum. Doktor sıralamayı resmen şöyle yaptı vitaminlerde çakışma olmaması için. Sabah mecbur aç karnıma tiroit ama içmeyen demir alabilir. Kahvaltı sonrası multivitamin ve d vit. Yatmadan magnezyum. Demir ilacı içtiğim için magnezyumu kabızlığı önler cinsinden olanı verdi

Çok şaşırdım hiç duymamıştım. Biz de deneyelim madem eve gidince. Çarşafın altına koyup üzerine mi yatmaya çalışıyorsun yoksa yatakta var olması yetiyor mu?
Yani önce çarşafın altına koymuştum ama sanki şöyle bi bacaklara değince daha iyi hissettiriyor 🤣 ay psikolojik mi asla bilmiyorum ama inşallah sizde de fayda sağlar. Yine de yatmadan magnezyum içilebilir anlık rahatlama sağlamak için

Ben sabah tiroid içiyorum, D vitaminini genelde 6-7 gibi içiyorum. Eğer o gün yorulduysam ve ağrımın olacağını biliyorsam yatmadan 1 saat kadar önce magnezyum, yatarken de multivitamin. Bana magnezyumu akşam al dedi doktor sadece aralarına vakit koy, peş peşe içme hiçbir ilacı dedi. Magnezyumu düzenli almıyorum ama :KK43:

Yani önce çarşafın altına koymuştum ama sanki şöyle bi bacaklara değince daha iyi hissettiriyor 🤣 ay psikolojik mi asla bilmiyorum ama inşallah sizde de fayda sağlar. Yine de yatmadan magnezyum içilebilir anlık rahatlama sağlamak için
O kesin canım ilaç olarak almadıktan sonra sabunu yesek yine fayda etmez de 😂 Yanı sıra da yapılabilir ama. Benim sırt ağrılarım var ben yatağa koyup üstünde biraz sürtüneyim kedi gibi o zaman 😂😂

Benim şu an bile dediler gibi midem ağrıyor mesela. Akşam yemeği 7de yemiş olsak 14 saat olmuş bana mısın dememiş. Bacaklarımı kendime toplayıp yatasım var ağrımasın diye ama karnım da ona müsaade etmiyor 😂
İlişkiden sonra da vajina bölgemde ağrılar hissediyorum bir iki gün süren hem de oturamayacak duruma geliyorum. Eşime dedim onu da artık yapmayalım canımı acıtıyor. Bir arkadaşım cinsel hayat bitiyor demişti de inanmamıştım demek doğruymuş diyor 🤣🤣🤣
kız biz horlayışımdan yatakları ayırdık sabahları buluşuyoruz artık dkfjgkdj aşkımıza meyve yapalım dedik ev arkadaşı olduk ağaç kuruyacak :KK70:

Ay benim o bir kaç haftadır var. Böyle gece özellikle delicesine giriyor o ağrı. Ablam 3. Hamileliğinde yaşamış mesela bunu diğerlerinde yoktu böyle bişey diyor. Demekki her hamilelikte ayrı yer ağrıyor 🤣
ben tek çocukta kalmaya niyetlendiğim için rabbişkom tüm sıkıntıların çoğunu bunda verdi çok şükür kjsfjdskf

Bacak krampları,ağrıları,kol uyuşmaları için doktor mag4 days&night diye bi magnezyum verdi. Hamilelik için birebir dedi bakalım onları kullanıcam ben de.

kızlar magnezyum için bakınmaya gelmiştim ama konuşulmaya başlanmış. sanırım ne kadar uğraşsamda günlük magnezyum alımım ağrılarıma yetmiyor. bacağım ve belim ağrımaya başladı. demir d vit ve haftada 2-3 multıvıtamın kullanıyordum birde magnezyum ekleyeceğım sanırım. ayrıca bişr şey daha sorucam yatmadan önce karın bölgesi şişen sertleşen var mı. snaırım şişkinlik hazımsızlık vs ama son 3-4 gündür ne yesem böyle yapmaya başladı.
ben akşam yemeğinde ne yersem yiyeyim inanılmaz şişkinlik ve gaz yaşıyorum. Karnımı taşıyamıyorum sanki öyle bir sertlik oluyor

X