Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
bizim alacağımız bu resimdeki ekliyorum. yeni modelide mu var doonanin sitesine bir bakayim 15 ay idare ediyormus diyorlsr sonrasinda hafif kabin boyu bir stroller alirim diye dusundum

Eklentiler

• IMG_2832.png
    469,7 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_2831.png
    460,4 KB · Görüntüleme: 55
Ben kullanmadim canım. İlk zamanlar serum fizyolojik sıkıp burun aspiratoruyle çektim sık sık. ( sezaryen diye doktorum önermişti) sonrasında da serim fizyolojik sıktım sıktım ama çekmedim. Aklıma gelmişken soyliyim özellikle her misafirden sonra her dışarı çıkıp gelisimizden sonra bunu yaptım. Bebisim hiç hastalanmadi çok şükür. Sizin de aklınızda bulunsun ben yine yapicam

canim o tehlikeli olmazmi elektrik supirgesinin cekim gucu fazla oluyor sen nefesini daha iyi ayarlarsin sanki. cok da onerilmiyor basınçla çekmek cok az kendi befesinle o da ilk bir sene

bizim alacağımız bu resimdeki ekliyorum. yeni modelide mu var doonanin sitesine bir bakayim 15 ay idare ediyormus diyorlsr sonrasinda hafif kabin boyu bir stroller alirim diye dusundum
Benim de kızımdan kalan chicco ohlala baston puset var onu kullanacağım. O yüzden doona alayım dedim ilk 6 ay kullansam bana yeter. Ama dediğim model böyle değil. Yatabiliyor dolapta gördük biz de doona muadili henüz turkiye de satışı yok demiş satıcı zaten muadil diye çok içime sinmemisti oralarda da yoksa klasik doonadan alayım ben de.

Eltimin bebelerinin ikisi de full baba tarafı. Hatta baba değil direkt dede tarafı. Az önce kaynım eşime şey demiş "annem bizimkileri tutunca babamla dedemi kucaklamış gibi duruyor" skgkfkg
bir de benim eşimin tarafı tek tip üretim gibi hepsi aynı.babasına benzemesi demek hepsine benzemesi demek. eşim azcık onlardan farklı olsa ona da razıydım :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…