Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Benim de 31 mm'miş bişi demedi ama burada 40-50leri okudum sanki ondan şeedemedim ama bişi olsa söylerdi galiba. Ay doktor normal dedikçe ben nefes verdim tutmuşum meğerse, en son ağladım bi ara adam da şok olmuştur 🥹 inşallah senin de süper geçer çogzel bişi. Foti atim miiii
Bnimde dün 30 mm dedi iyi normal dedi 40ları görünce bnde düşünmedim değil

Fjdkfjskfjskdjdkdkdk ilk erkek çocukları analarına benziyor, kızlar da babalarına 🙄 inşallah benim kızım bana benzer ben babasından daha güzelim sjfkdkd
Ahahha benim iki kız da bana benziyor cocuklugumla copy paste resmen. Şimdi ki oglan da bana benzer inş cünkü ben de babalarından daha güzelim 🤣🤣

ben de pek birsey almadım henüz kıyafetleri son ay gorumcem gonderecek kendi de dogum yapmıstı 1 sene önce ana kucagı ve kanguruda o gonderecek. 1 yastan spnraki giysileri var sayılır büyük cocugumun kıyafetlerini sakladım.
bugun Doona stroller alacağız onu da 2. el buldum 15 aya kadar gidiyormus, ayrıca oto koltugu almaya gerek kalmadı.
Hamak almıstım yine ilk cocugumdan kalma var cok kullandım
Yatak olarak arkadasım burdan tasınmak zorunda kalınca hiç açılmamıs ikea bebek yatagını verdi aynı sekilde mama sandalyesini.
Ben dogum yaklasınca biberon ve emzik alırım bezlerini alırım.
Eşim geçen indirmden bir kaç koli Huggies ıslak mendil almıs bebekler için. Orda da varsa oneririm.
Bez ilk cocugumda prima kullandım bir sene ama bu sefer daha uygun beze yoneleceğim önemli olan her kakadan sonra yıkayıp kurulamaktı pişik olmaması için.
Yine oglumdan kalma philips avent in ses cihazı var iyi calısır durumda oneririm bu markayı.
Son olarak yine son aylarda kendime göğüs ucu kremleri ve soguk kompres alacagım emzirme donemi memelerim artık bıçak gibi acıyordu yine oyle olur sanırım.
Selamlar 🌸 ben de doona alacağım ama bir de yeni modeli çıkmış hem daha uzun süre kullaniliyormus hem de yatabiliyormus. Turkiyede henüz satışı yok sanırım muadilinin satışı varmış. Gördünüz mü o modeli var mı sizin oralarda 😅

Selam kizlar bende aldım 12 lisini flaş indirime girmiş trenyolda tanesi 20 TL geldi🤩🤩

Eklentiler

• Screenshot_20240813-123253.png
    Screenshot_20240813-123253.png
    257,3 KB · Görüntüleme: 62
Günaydın bebekler oğlan çocuk tatlı ilişkisi sanırım doğru. Bu ara tatlıya düştüm ki normalde ekşi tuzlu seven bir insanım tatlı nadiren canım çeker sabah sabah çikolatalı bir tatlı ve yine tatlı bir içecek içtim🥲çok canım çekti ödül diye düşündüm sağlıksız ama🥲🥲mutluyum şu an😄çocuğum da mutludur diye umuyorum
yok ya doğru değil 🤣 bizim bebeto kız ben de tatlıyı çok ister oldum. hatta çayı kahveyi şekersiz içerdim şimdi şekersiz içemiyorum 🫠

Deneyimli analar, aranızda baby vac kullanan var mı? Yenidoğan dönemini atlattıktan sonra burun aspiratörüyle vakit kaybetmeyin tamamen temizlenmiyor diyorlar. Ucu elektrik süpürgesine bağlanıyor birkaç saniyede tertemiz oluyormuş minnak burunlar

Kızlar kedim korkup bi anda üstümden atladı böyle baya derin çizik oldu bebeğe bi olumsuz etkisi olmaz değil mi korktum 🥹

Eklentiler

• IMG_3762.jpeg
    IMG_3762.jpeg
    112,8 KB · Görüntüleme: 56
X