Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Benim minikin de biseyleri olmaya başladı yavaş yavaş..bu biberon emziklari kuzenim yolladı kutu içinde çıktı direk çok fazla ben bı büyük bı küçük bişey çıkacak sandım asfshdj şu tulum e ebebekte çalışanlar yeni yeni asiyodu baktım kısa uygun biseye benziyor aldım. Daha tam kış şeyleri çıkmamış çok erkenden bişey almak istemiyorum. Bı de şu detayliya girip çıkayim da iyi haberler alırsamoyle baslayim eksikleri almaya diyorum. Ama birilerinden biseyler çıkıyor aliyolar hediye ediyolar ona bişey diyemiyorum

Eklentiler

• 1000003626.jpg
    1000003626.jpg
    108,5 KB · Görüntüleme: 97
  • 1000003627.jpg
    1000003627.jpg
    96,6 KB · Görüntüleme: 95
Benim de kızımdan kalan chicco ohlala baston puset var onu kullanacağım. O yüzden doona alayım dedim ilk 6 ay kullansam bana yeter. Ama dediğim model böyle değil. Yatabiliyor dolapta gördük biz de doona muadili henüz turkiye de satışı yok demiş satıcı 🤣 zaten muadil diye çok içime sinmemisti oralarda da yoksa klasik doonadan alayım ben de.

bu mu acaba baska goremedim iki model var bir bu bir benim gonderdiğim

bir de benim eşimin tarafı tek tip üretim gibi hepsi aynı.babasına benzemesi demek hepsine benzemesi demek. eşim azcık onlardan farklı olsa ona da razıydım :)))
Bizimki ailede tek sarışın olmayan kişi ya, o anneye çekmiş geri kalan herkes dede tarafı kopyası sarışın mavi göz, şanslıyım o zaman a😅

kızlar hastaneye giderken valizin içine koymalık valiz seti aldınız mı? güzel kaliteli bişey arıyorum ama bulamıyorum hep kalitesiz hurç takımı gibi duruyor.

Muayene gunlerinin ayda bire düşmesi çok canımı sıkıyo. Özlüyorum böyle çocuğumu. 3 haftada birdi ne güzel yaa :KK43:

Benim de 31 mm'miş bişi demedi ama burada 40-50leri okudum sanki ondan şeedemedim ama bişi olsa söylerdi galiba. Ay doktor normal dedikçe ben nefes verdim tutmuşum meğerse, en son ağladım bi ara adam da şok olmuştur 🥹 inşallah senin de süper geçer çogzel bişi. Foti atim miiii
Benim de 31 mm özellikle sormuştum normal dedi,rapora da normal yazmış. İnternette 40-50 mm arası diyor ama bizimki de normal dedi doktorum😊

Muayene gunlerinin ayda bire düşmesi çok canımı sıkıyo. Özlüyorum böyle çocuğumu. 3 haftada birdi ne güzel yaa :KK43:
Tekmelemiyor mu bebiş benimki hergün itinayla kendini hatırlatıyor sabahları özellikle tepik manyağı oluyorum o yüzden galiba kafam rahat hemde daha da büyüsün iyice şekillensin yüzünü göstersin diye düşünüyorum

Ben de kıyafetleri tamamladım alışveriş yapmadan duramıyorum kızlar ya.Bağımlı oldum sanki. 2 gündür de hastane süslemesi,hediyelikler falan araştırıyorum siz neler yaptıracaksınız

Fjdkfjskfjskdjdkdkdk ilk erkek çocukları analarına benziyor, kızlar da babalarına 🙄 inşallah benim kızım bana benzer ben babasından daha güzelim sjfkdkd
Benim oğlumda bana benziyor hatta dayısina da çok benzetirler😁 eşimin tarafı bile hiç kendilerine benzeyecek bişey bulmadı. Ameliyattan çıktım ben eşim oglumuzu görmüş deniz bu aynı sen diyo beni içeri götürürlerken🤣 benim cenemde yüzümde falan gamze var baya oğlumda aynı gamzeli ordan daha çok animsatiyolar

X