Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Hadi ya doktor da takma kafaya dedi ama böbrek konusunu bi sorayım dedim yine de sağolasın canım aşıyı doktoruma sorucam bakalım ne derse o fazla yorum yapmak istemiyorum doktorların dediğine genelde. Bazen bakıyorum da insanlar ne rahat her işe karışıyor. Halbuki konu sağlık. Benim kv sürekli şeker yüklemesi yaptırma testleri yaptırma aşırları yaptırma tayfasından. Bazen fenalık geliyor da tamam yaptırmam diyip geçiyorum hepsine.

Kizlar slm benimde bir tanecik sorum var rahim boyu uzunlugunuz kac yani kac olmasi normal cogu 40 yada 54 ve 69 olan bile var benim 3.68 gibi biseydi hatirladim doktorun dedi benim kisami sorun olurmu acaba sizin boyutlar kac yazarsaniz sevinirim

Aman benimki soğuk su içmeye kadar gitti he deyip geçiyoeum sjfj

Kizlar slm benimde bir tanecik sorum var rahim boyu uzunlugunuz kac yani kac olmasi normal cogu 40 yada 54 ve 69 olan bile var benim 3.68 gibi biseydi hatirladim doktorun dedi benim kisami sorun olurmu acaba sizin boyutlar kac yazarsaniz sevinirim
Rahim boyu dediğin serviks boyu mu onu bana 3.5 cm dedi normal dedi iki doktorda

Benim de detaylida 3.38 gibi bisey çıktı doktor rahim ağzı kapalı yakin zamanda erken doğum riski yok demisti. Cok bilgili değilim bu konuda ama hafta ilerledikçe biraz yukseliyormus sanırım bebek yukarıya çıktığı için yükseliyor olabilir

merhaba canim benim takibim yurt disinda yapiliyor burda tetanoz asisi istenmiyor. Yani genel istenen birsey degil sanirim. Bogmaca yapiliyor ama zorunlu degil bir tavsiye niteliginde bogmaca ve grip asisi yaptirin diyor hastane hamilelere. Ben emin olamadim canli asi diye.
Seker yuklemesi ise ilk gebeligimde yapilmadi bana simdi 40 yasimdayim diye yastan dolayi hastane otomatik olarak kaydimi yapmis seker yuklemesi icin ama hastane dusuk riskte oldugumu soyledi yas haric.
onun disinda bobrekler ile alakali birsey duymamistim bu zamana kadar

Benim de 31 mm doktorum bir sorun olarak görmedi.Dediğin gibi normalde 40 ile 50 mm arasında normal kabul ediliyormuş seninki de normaldir bence.15'in altında risk oluyor sanırım

Benim de 31 mm doktorum bir sorun olarak görmedi.Dediğin gibi normalde 40 ile 50 mm arasında normal kabul ediliyormuş seninki de normaldir bence.15'in altında risk oluyor sanırım
Ya inslh benim doktorda bise demedi ama cogunun oyle bide bir arkadas var 69mm onun cikiyormus benimki cok az gibi geldi onu duyunca

Ya bende hafta ilerledikce bu rakamlar dusuyordiye biliyorum tm tersi ama benmi yanlis biliyorumki doktorunuz mu soylemisdi cnm

bizim oda biraz büyük evet ama ben de çok doldurmayacağım, mesela dolabın 6 çekmecesi var ekstra şifonyer almayacağım. dolap hariç yatak olacak sadece. bir de duvar rafı takacağım kitaplarını falan koyacağım. zamanla küçük bir aktivite masası koyarım. bir de duvardan duvara halı yaptıracağız gönlünce yuvarlansın oynasın odasında diye. bazı evlerde görüyorum hep salonda oynuyor çocuklar, bence odasını benimseyip orayı dağıtmalı.

Hanımlar enfeksiyon için doktor aradı augmentin yazıyorum 1 hafta kullan dedi. Ben tek kullanımlık şase yazar sandımdı 1 haftalık augmentin beni üzdü biraz
dut kürüne başladın mı? Bende hastaneden randevu alıp tekrar tahlil ve idrar kültürü yaptırcam kontrol amaçlı. Psikolojik midir nedir enfeksiyon olduğunu öğrendiğim gündem bu yana kasıklarımda sancı hissediyorum yaban mersini, kızılcık bunlarda iyi geliyormuş enfeksiyona bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…