Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Tilililililili çok sevindim yavrum. Yüzü net görünüyor mu bu arada? Ben 21.haftada gideceğim çok merak ediyorum yüzünü 30 dk standart süre mi yav, bana tüp bebe doktoru birini önerdi ya Zeki hocaya giderim ya onun önerdiğine giderim.

İlaç demisken ben sadece bunları kullanıyorum gerçi benim ki de tup Bebek ama kullanan var mı bunları hiç?
Benim de tüp bebe, Prilam ve Decavit kullanıyordum ama yeni kadın doğum doktorum iştahsızlığım yüzünden Pregnacare Plus verdi. Vitaminlerde çok fark olmaz diye düşünüyorum, D vitaminim iyi bu arada benim. Bir de 30.haftaya kadar Coraspin kullan dedi tüp bebek doktorum, şu anki doktorum da kullan plesental akışı hızlandırır dedi. Demir de verdi onu güncel doktoruma soracağım, tüp bebek doktoruma son kez gittim

İlk cocugumda da yaptırdım şimdi de yaptırırım hatta annemde falan şeker çıktı bı iki sene önce halalarimda şeker var eşimin annesinde falanda var. Simdi daha bilinçli şekilde yaptırırım hemde yani ailede var diye. Şekerim normal çıkıyor ama bu şeker yuklemesi normal şeker ölçümü gibi bişey değil öyle olsa yükleme yapmaz düzenli şekerimizi kontrol ederler. Çok da icilemeyecek bişey değil çıksa bile korkulacak bişey değil en azından önem alırız dikkatli bı doğum yaparız

Benim gittiğim tüp bebek merkezi kalp atışını duyduktan sonra bıraktı mecbur kadın doğuma başladım sizin daha uzun süre olmuş anladığım kadarıyla

Eğer bebekte sıkıntı yoksa 20 dk bile sürüyor bazı doktorlarda bazılarıda göremediği için zorluyor bir öyle bakıyor bir böyle normalde çabuk bitmesi kötü bir şey değil aslında iyi bir şey her şeyi gördükten sonra

Sanirim duruma gore uzatiyo cunku yetiyo herseyini soyluyo , fotoyu veriyo rapor veriyo doktora rapor atiyo , sana mail atiyo bence yeterli

Rapor varsa elinde femur boyu yazar ordan bakabilirsin canım boyuna 7 ile çarpıp sonuç çıkıyor

Keşke benimki de öyle yapsaydı, ayrılırken trip yedim doğum da yapıyor benim doktorum ama sadece sezaryen
benim kide uzaklıktan dolayı sizin için çok daha iyi olur ama her zaman beni herşeyden haberdar edin her zaman her türlü sorunuzda çekinmeyin bizde kayıtlı olmaya devam edeceksiniz hep dedi çok iyilerdi zaten çok sağolsunlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…