Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Ya çok midemi bulandırdı 1 kere içtim, bugün tekrar yapayım içeyim. Yaban mersini çok sık yiyorum ama anlamadım darlandım valla
baya uzun ama çok dar gibi olcak sanki ay bilemedim ya 45 falan yapayım ben bunu

Altta bozulan bi sıra var onu görme dkgkfk 2 sıram falan kaldı çok mu dar olcak ki bence iyi ya

İkeanın dolaplarını, kitaplıklarını çok beğeniyorum. ikeadan aldığımız çok ürün var hiçbiri şimdiye kadar pişman etmedi hep iyik ki almışız diyoruz. Beyaz bir oda düşünsem kesin ikeanın bu dolabı seçerdim bende. Modüler olmasıda çok güzel oluyor. Sonradan bi modül al ekle cıkar filan baya kullanışlı oluyor.
Marangoza yaptırdıkların mdf oldugu icin çok ağır oluyorlar. avantajı özel ölçülerde yapılması oluyor marangoza o da kendi evinse bence mantıklı. Sunta kullanan marangozları marangox olarak saymıyorum zaten. Mdf kaliteli olsada, ikeanınkilerde o hafifliğe göre inanılmaz kaliteli bence. Taşınırkende çok rahat oluyor. Güle güle kullanın

Ya bende hafta ilerledikce bu rakamlar dusuyordiye biliyorum tm tersi ama benmi yanlis biliyorumki doktorunuz mu soylemisdi cnm
Canım doğum yaklaştıkça mm düşer. hatta o yüzden şimdi ölçüyorlar ki risk varmı diye . bide mesela son konrolümde 45 mm çıktı . doktor her seferinde farklı çıkar ölçüm dedi. olduğu gibi kalmıyormuş. 25 mm aşağısı riskli demek oluyor.

Bende hafta ilerledikce duser diye biliyorum evet sizin iyiymis maslh normal olmasi gereken

Benim de 31 mm doktorum bir sorun olarak görmedi.Dediğin gibi normalde 40 ile 50 mm arasında normal kabul ediliyormuş seninki de normaldir bence.15'in altında risk oluyor sanırım
benim 16 hafta ortalarında ölçmüşlerdi, sorun yok dediler

17 gün kadar tatil yaptım. dönüşte 26-27 gibi ölçtü hoca, hoşuna gitmedi. 4 gün progestan fitil verdi.
4 gün sonraki kontrolde 21 ölçtü ve aynı gün serklaja aldı. full yat falan demedi Allahtan ama aşırı hareketliydim, cidden suyunu çıkarmıştım.
şimdi hemen daha sakin bir hayata geçtim

dikkat edin kızlar.

Hangi ara başladında hangi ara bitirdin
Güle güle kullansın cok güzel olmuş.
Kaç yün kullandın kaça kaç oldu ölçüsü?
Şiş falan gerekmiyo ya elle çıtçıt örülüyor ya çok sevdim bi tane daha yapcam jdjgf 5 yumak gitti ölçmedim canım ölçeyim birazdan, normalde standart bi bebek battaniyesi için 6 yumak deniyodu ben 1 yumak için kargo bekleyemem dedim 5te bitirdim diğerini 6-7 alcam

Yaban mersini için rahim kasılmasını arttırıyor diye okumustum hamileliğimin basında o yüzden hic yanaşmadım ona.

Elle örüldüğünü biliyorum. Cok tatlılar. Yün derken yumak demek istemiştim
Standart bebek battaniyesi kaça kaç oluyor ki?
1 tane bundan yetmez mi ki genelde battaniye için diyorlar ya 1 kalın 1 orta 1 ince penye filan olsun diye

Benim evdede o ipten bir parça var. Annemin ördüğü bebek kıyafetlerinin içinden çıktı.

Son düzenleme:
Yeter kesin ama tam istediğim boyutta olmadı ya, o benim kişisel sinirlerimin bozuluşu snfjfk 90x90 diyolar standart olarak, benimki çok kare olmadı ama aşırı da fark yok herhalde 90x80 falandır.

Ay baktırdım bir şeyde yoktu hiç hep normal çıkıyodu ama bu ağrı neden o zaman acababende eğer ağrı kesiciyi önceden almazsam ve gece yakalanırsam sabaha kdar uyumadan acı içinde kıvranırdımtravmatk günlerdi resmen

Ya bende hafta ilerledikce bu rakamlar dusuyordiye biliyorum tm tersi ama benmi yanlis biliyorumki doktorunuz mu soylemisdi cnm
Hayir banada arkadaşım söylemişti doktoru söylemiş. Erken haftalarda dusukmus sonra yukseliyormus doğuma yakın tekrar düşüyormuş. Ama doğru bilgi de olmayablir. Sonuç olarak seninde benim de bi kac kişinin daha aynı çıkmış sorun olsa illaki birimizin doktoru söylerdi. Benim de kendimce düşündüğüm başta bebek kasikta oluyor sonra zamanla yukarı çıkıyor ya rahim ağzından uzaklaşmış oluyor diye düşündüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…