Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Aynısı bende acillik oluyorum majezik içmediğimde. Ben evlenmeden istanbulda kadıköyde tek başıma yaşıyordum. O zamanlar düzenli spor salonuna gidiyordum. Spor hayatıma girdikten sonra adet agrılarım geçmişti. Evlenince spor hayatımdan cıktı tekrar geri geldi ağrılar. Bence hormonlarla alakalı bu agrı meseleside. Doğumdan sonrasındada hormonlar değişiyor diyorlar ya belkide ondan eskisi gibi agrı olmuyordur. Olmasın ne cok sevinirim

Bende İLAY koyucam kısmetse daha öncede yazmıştım diğer kızlarımın ismi ipek ve asya bide oğlum var Ömer Faruk

Merhabalar, çok geçmiş olsun. İnşallah kısa sürede atlatır normal hayatınıza dönersiniz. Siz tabloda yoksunuz sanırım, bilgileri gönderirseniz ekleyelim sizi de. Tablomuzun ilk ve tek ikiz bebişleri olur
Teşekkür ederim. Sat 13 mart tahmini doğum 18 aralık. 20+5 haftalık ikizlerim cinsiyetleri kız. Manisadayım.

Amin size de nasip olsun inşallah yani süreç zorlamadı beni işlem iki dakika sürüyor zaten iğne kullandım ben yumurta büyütme için, ekstra merak ettikleriniz varsa sorun cevaplarım
Sizin düşük falan oldu mu acaba doktorunuz mu aşılama önerdi

Aynı durumdayım canım, bu haftalarda normal olduğunu söyledi doktor. Bazı gebelerde kanama olabiliyormuş bu durumda ama bende olmadı. İnşallah en kısa zamanda normal yerleşim yerine gelir hepimizin

D vitamini kullanıyor musunuz? Ben hamilelikten önce kullanıyordum ama ilk 3 ay değil de sonradan veriyolar d vitamini galiba? Ben kapsül şeklinde içebiliyorum siz hangi d vitaminini kullanıyorsunuz?

D vitamini kullanıyor musunuz? Ben hamilelikten önce kullanıyordum ama ilk 3 ay değil de sonradan veriyolar d vitamini galiba? Ben kapsül şeklinde içebiliyorum siz hangi d vitaminini kullanıyorsunuz?
Çocuklar için olan damladan verdi bana. 8 dedi ama ben 4 kullanıyorum 8 niyeyse çok gelmişti gözüme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…