2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Benim kasık ağrılarım var regl olacakmışım gibi birkaç gündür. O yüzden umutlanıp test yapmıştım. 5. Gün embriyosunun 7. Gün idrarda negatif çıkıp, daha sonra pozitif olduğu durumlar okudum. Sizce hala umut var mı? Yoksa kabullenmeye başlamak mı lazım?
Bence çok merak ediyorsan kan ver idrara inanma benimle tedaviye başlayacak bi abla vardı . Adet olamadı ben dedim bence ya hamilesin sen ya başka birşey sonra gittik öğrendik ki 8 haftalık hamile ve testlerde çıkmadı …. Demem o ki umut kanama olana kadar var

4 senedir evliyim benimle aynı anda evlenen kuzenimin 2 çocuğu oldu 1 olan 2 ledi .. Benle tedaviye başlayan arkadaşlarımın da oldu bi ben kaldım zor günlerinde hep onlara destek oldum ama unutuldummm😌 bunlar beni etkilemiyor çünkü nasibim beni bulacaktır ben inanıyorum belki rahatlığım ondandır
kız benle yaşıtlarımın çocukları ilkokulda :) nasibimizde varsa dediğin gibi evladımız olur. isyan etme, senin kadar pozitif birisine çok nadir raslıyoruz çok tatlısın
Günaydın canım cıkmış sonucum kızlar 294 🥰
ayyy muhteşem allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin.

ilk 7. gün kendim verdim 230 du
dün 10. gün doktorun söylediği test günümdü 857 çıktı
bin maşallah canım ikiz artışı, sağ salim kucağına almayı nasip etsin rabbim.
İnş canım.Rabbim gönlüne göre versin.bende çocukluğumdan beri ikiz istiyom.hemde tek yumurta ikizi.😀😀😀
inş allahım gönlüne göre verir, ikiz en güzeli tek seferde herşey geçiyor :)
Bu sefer yok sanırım ilk denemede hepsini tükettim 😂
çoookk daha iyi tatliş tatliş gidip gelirsin.
Benim kasık ağrılarım var regl olacakmışım gibi birkaç gündür. O yüzden umutlanıp test yapmıştım. 5. Gün embriyosunun 7. Gün idrarda negatif çıkıp, daha sonra pozitif olduğu durumlar okudum. Sizce hala umut var mı? Yoksa kabullenmeye başlamak mı lazım?
canım geç tutunma olabilir, sen bi gönlünü ferah tut lütfen stres yapma.

kız benle yaşıtlarımın çocukları ilkokulda :) nasibimizde varsa dediğin gibi evladımız olur. isyan etme, senin kadar pozitif birisine çok nadir raslıyoruz çok tatlısın

ayyy muhteşem allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin.

bin maşallah canım ikiz artışı, sağ salim kucağına almayı nasip etsin rabbim.

inş allahım gönlüne göre verir, ikiz en güzeli tek seferde herşey geçiyor :)

çoookk daha iyi tatliş tatliş gidip gelirsin.

canım geç tutunma olabilir, sen bi gönlünü ferah tut lütfen stres yapma.
Ayyy çok teşekkür ederim hayatım boyunca hep böyleydim inşallah hep böyle devam ederim 😍❤️

X