2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

İnş canım.Rabbim gönlüne göre versin.bende çocukluğumdan beri ikiz istiyom.hemde tek yumurta ikizi.😀😀😀
aminn
tek ikiz üçüz hepsi olur bana :)) önce sağlıklı olsun sonra çok çok olsun :)
inşallah seninki de gönlüne göre olsun
çok güzel sonuçlar gelecek burdan çok inanıyorum ben :)

Senin değerin güzel ve ikiz olma olasılıgı yüksek ama keske bende sağlıkocagı yerine hastaneye gitseydim bekledi orda bence değer ondan böylr hatta karısır diye korktum bile 1 gün sonra cıkıyo bide orda
benim iş yerime çok yakın özel bi labaratuvar var orada verdim ilk, sonra hastanede... yarın tekrar edeceğiz bakalım testi.
güvenemiyorum sağlık ocağına

Benim kasık ağrılarım var regl olacakmışım gibi birkaç gündür. O yüzden umutlanıp test yapmıştım. 5. Gün embriyosunun 7. Gün idrarda negatif çıkıp, daha sonra pozitif olduğu durumlar okudum. Sizce hala umut var mı? Yoksa kabullenmeye başlamak mı lazım?

Benim kasık ağrılarım var regl olacakmışım gibi birkaç gündür. O yüzden umutlanıp test yapmıştım. 5. Gün embriyosunun 7. Gün idrarda negatif çıkıp, daha sonra pozitif olduğu durumlar okudum. Sizce hala umut var mı? Yoksa kabullenmeye başlamak mı lazım?
Geçen birinde okudum 9. Gün idrarda negatif vermiş 10. Gün kanda pozitifi görmüş evde test yapıp üzülmeyin yazmış

X