2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Yok sağlık ocaklarından kanlar toplanıp Hıfzısıhha merkezlerine gönderiliyor. Onlar kanı çalışsalar bile sonuçları yarın görürsün. Benim tecrübem olduğu için biliyorum 😁
Ben geçen sene 2 günde bir nerden baksan 5 6 kere kan vermisimdir.e nabiza düşmüyor.ama internette bi yer buldum oraya düşüyor akşama dogru

Merhaba, 3. gün taze embriyo transferi olacağını az önce aradılar. Yarına transfer tarihi verdiler direk. Yumurtanın ne kalitesini ne bişeyini söylediler. Sadece gayet iyi durumdalar ve doktorunuz yarın transfer olmasını uygun gördü dediler. Bunu yaşayan var mı aranızda ? 3. gün embriyosu tutma ihtimali çok düşük değil mi ?

Kaçıncı gün embriyosuydu valla bende negatif diye üzüldüm attım bi köşeye çöpe atıcaktım baktım boyle olmus yarın sabahı iple çekiyorum.
5. Gün embriyosuydu ben 2-3 saat sonra bakmıştım ilk bişey çıkmamıştı bu da 5. Gün yaptığım testti ama benim betam çok düşük başlamıştı 12. Gün herkes 300-400-500 değerlerde öğrenirken benim 146 idi kimyasal olmasından çok korkmuştum ben 7. Gün ilk kan verdim 30 çıkmıştı betam ki 7. Gün de baya silik çıkmıştı testim bak onu da koyayım kapağı bembe olan 7. Gün testim o gün kan verdim ilk 30 çıkmıştı bu test görüntüsünde beta yani demek istediğim sizin test benimkine göre daha belirgin şu an baktığım gibi gördüm sizin ikinci çizgiyi sizin betanız daha yükektir benden

Eklentiler

• 11603ED3-EF45-45FE-BAE8-7648CDE4B7F9.jpeg
    11603ED3-EF45-45FE-BAE8-7648CDE4B7F9.jpeg
    44,2 KB · Görüntüleme: 19
  • 641294AD-CB37-4423-A387-71795CB13F12.jpeg
    641294AD-CB37-4423-A387-71795CB13F12.jpeg
    36,3 KB · Görüntüleme: 21
Merhaba, 3. gün taze embriyo transferi olacağını az önce aradılar. Yarına transfer tarihi verdiler direk. Yumurtanın ne kalitesini ne bişeyini söylediler. Sadece gayet iyi durumdalar ve doktorunuz yarın transfer olmasını uygun gördü dediler. Bunu yaşayan var mı aranızda ? 3. gün embriyosu tutma ihtimali çok düşük değil mi ?
Nerede tedavi görüyorsunuz? Hiç belli olmuyor bu sitede 5. Gün tutmayıp 3. Gün embriyosu tutan çok kişi var. Doktorunuz öyle uygun gördüyse vardır bir sebebi. Pozitif düşünün. 🙏🏻☺️ ilk transferiniz mi?

Hayır öyle düşünme toplanan embriyo sayısı azsa doktorlar riske etmeyip 3. Günde transfer yapıyorlar. Benim doktorum şöyle demişti. En iyi labaratuar ortamı bile anne rahminin yerini tutmaz. 5. Günü bekletip zayi etmektense rahimde tutunma ihtimalini çöpe atamam demişti. İlk transferimde tutmuştu üstelik 3. Gün embriyom 😊

Ben kayserideyım 350 450 cıvarı.Ben sağlık ocağında çalışmama rağmen orada vermeyecegım uzun sürüyor dıye .kendı hastanemde 2saat miş süresi
Aslında sağlık ocağında yaptırmayi istiyom bende ama belki ilk testi Özelde yaptırırım.350 450ise iyi ben daha fazladır diye saniyodum.devlet hastanesinde yapmiyo geçen sene yaptiramamistim ben

X