2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Tutunma süreci ilk üç gün içinizi ferah tutun bol duadan başka elden gelen bişey yok 🤲🏻
Hiçbir şey olmaz içinde kaç kat içerde o hiç kötü düşünme uzan kalkma yerinden bir sürü ilaçlar alıyoruz düşmesin diye merak etme.
O kadar canım sıkıldıki sinirlerim bozuldu ama inanıyorum benimle kalacak teşekkür ederim 🙏🏻

Yaptım çıkmadı tabi ki çünkü erken🙄 transfer sonrası 5.gün ilk günü sayarsam 4.gün
4. Gün test bende akşam yapmıştım idrar seyrelmişti bi kere 2-3 saat sonra baktığımda çizgi görmüştüm o yüzden endişelenmeyin gayet normal arkadaşıma atmıştım fotosunu efekt ile koyulaştırıp atmıştım belli olsun diye anca bu kadardı

Eklentiler

• C5D30352-5CB6-4696-9FF6-BB979A456613.jpeg
    C5D30352-5CB6-4696-9FF6-BB979A456613.jpeg
    100,5 KB · Görüntüleme: 37
Dondurulmuşum var ama estrofemle iki transfer de pozitif sonuç alınmadığı için doğal siklus yapalım bu sefer dediler, yumurta büyütüp çatlatıp sonrasında transfer yapılacaktı yani. Şuan letü kullanıyorum
Sen ihmal etmeden hemen yarın bana kalırsa emek hocaya git

Aynen benim de böyle çıkmıştı attım görüntüsünü sizinki daha belli hatta ama ben çok heveslenmemiştim bu testlerde 1-2 saat sonra kuruma çizgisi çıkıyordu arkadaşıma da diyordum yarın tekrar yapıcam koyulaşırsa oldu demektir yoksa kurumadır diye diyordum siz de yarın tekrarlayın mutlaka koyulaşmaya bakalım

Nar suyu rahim kalinlasmasina çok iyi geliyor. Yürüyüş (postacı yürüyüşü) + doğal nar suyu (ben migrostan elite marka almıştım soğuk sıkım ) ve önceki iki transferine göre rahim kaljnligim çok daha iyiydi. Yumurta için ise kısa süreli bir çözüm bilmiyorum
Nar suyunu duymuştum evet artık bir iptal olursa bir sonraki tedavi de değerlendiricem.
Teşekkür ederim 🌹

Evet sorun yoktu doktor bile şaşırdı hiçbir sorun yoktu dedi. Erkek faktöründen dolayı gitmiştik biz bakalım inşallah bu sefer tutar
İnşallah bi sorun olmasa bile dışarıdan görünmeyen genetik sorunlardan dolayı olabiliyor

4. Gün test bende akşam yapmıştım idrar seyrelmişti bi kere 2-3 saat sonra baktığımda çizgi görmüştüm o yüzden endişelenmeyin gayet normal arkadaşıma atmıştım fotosunu efekt ile koyulaştırıp atmıştım belli olsun diye anca bu kadardı
Sonuç ne oldu pozitif mi ?

Teşekkür ederim bu sefer dondurulmuş embriyo ile yapılacak. Neden tutmadığını bilemiyorlar tekrar kan verdim temiz çıktı
Benim de ilk transferim tazeydi. Rahim yeteri kadar kalınlaşmıyor bence. Bi sonrakini dondurulmuş olarak yaptırın. Elinizde embriyo varsa.

Benim de ilk transferim tazeydi. Rahim yeteri kadar kalınlaşmıyor bence. Bi sonrakini dondurulmuş olarak yaptırın. Elinizde embriyo varsa.
Evet 2 tane var 15 ağustosta kontrolüm var ondan sonra tarih verecek tekrar transfer yapılacak. Bekliyoruz ilac kullanmaya başladım tekrar

Kaçıncı gün embriyosuydu valla bende negatif diye üzüldüm attım bi köşeye çöpe atıcaktım baktım boyle olmus yarın sabahı iple çekiyorum.

X