2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Evet 2 tane var 15 ağustosta kontrolüm var ondan sonra tarih verecek tekrar transfer yapılacak. Bekliyoruz ilac kullanmaya başladım tekrar
Hayırlısı olsun. Rabbim hayırlı evlat nasip etsin güzel haberlerini bekliyoruz çift embriyo mu transfer etmek istiyorsun yoksa tek mi ?

Hayırlısı olsun. Rabbim hayırlı evlat nasip etsin güzel haberlerini bekliyoruz çift embriyo mu transfer etmek istiyorsun yoksa tek mi ?
Amin herkes için inşallah ilk çift olmuştu bu sefer ne yapacaklar bilemiyorum . Tek olsun çift olsun farketmez Allah bir evlat nasip etsin yeter benim için çok üzüldüm çok ağladım sonuç negatif deyince

Amin herkes için inşallah ilk çift olmuştu bu sefer ne yapacaklar bilemiyorum . Tek olsun çift olsun farketmez Allah bir evlat nasip etsin yeter benim için çok üzüldüm çok ağladım sonuç negatif deyince
Hiç üzülme demek istemiyorum insan bir sürü duygu hissediyor o ilk 9-10 gün. Bebeğinin seninle var olduğunu düşünüyorsun sonra bakıyorsun yok. Ama bardağın dolu tarafı da var. Hep negatifte kalmakta doğru değil.
Elinde embriyon varmış ne güzel

B begood sen nasılsın ? nasıl gidiyor belirti var mı :)

sizin nasıl gidiyor süreç ?
Ya benim belirtim yok. Ne meme ne kasık. Anneme geldim vakit geçsin diye bekliyorum
@gulce41 ve 7 aylık hamile olan arkadas ( adını etiketleyemedim) beni bi heveslendirdiler idrar testi konusunda ama yapmam sanırım korkuyorum negatif çıkarsa diye
B begood sen nasılsın ? nasıl gidiyor belirti var mı :)

sizin nasıl gidiyor süreç ?

bugün kacıncı günündesin 8 den önce yapma derim

Evet teşekkür ederim durmak yok yola devam einsallah bu sefer güzel sonuçlar alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…